Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Spirit of Warsaw napisał:

Mam pytanie dla Kolegów z tzw. opozycji, czy oglądaliście serial Reset? Coś cichutko u Was na ten temat..  🙂

 

Nie oglądam paradokumentów, więc zerknąłem tylko do opinii.

https://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/8732683,serial-tvp-reset-michal-rachon-slawomir-cenckiewicz-radoslaw-sikorski.html

Btw. Serial " kasta" też jest oficjalnie paradokumentem, ale na 100% łykasz wszystko jak ciepłe bułeczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

💥У Москві безпілотник знову вдарив по вежі в IQ-Кварталі «Москва-Сіті», де розміщено міністерство економічного розвитку РФ, повідомив мер російської столиці Сергій Собянін.

Перші вибухи пролунали близько 3 години ночі, за офіційною версією міністерства оборони рф, два дрони знищили засобами ППО, один - "посадили" засобами радіоелектронної боротьби, ось саме він "впав на території бізнес-центру".

Мешканці москви вже зробили відео з різних ракурсів.

У цю ж вежу невідомий дрон влетів два дні тому, 30 липня.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

У Чорному морі безпілотники атакували російські патрульні кораблі "Сергій Котов" и "Василь Биков"

Міноборони РФ заявило, що патрульні кораблі були атаковані трьома морськими безекіпажними катерами ЗСУ "в 340 км юго-западнее Севастополя".

Як завжди у росіян "усі дистанційно-керовані катери були знищені". Очікуємо на подробиці.
 

IMG_20230801_115002_587.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirit...

"Mam pytanie dla Kolegów z tzw. opozycji, czy oglądaliście serial Reset? Coś cichutko u Was na ten temat..  "

Nie oglądam telewizji, szczujni w szczególności...
Ale, bo jak rozumiem widziałeś i się identyfikujesz z tezami Rachinia- pojawiają się tam informacje o, np, Lechu K., Kornelu M. i podobnych przedstawicielach menażerii?
Dla kolegi pytam...

 

PS Zapewne nie, jak i nie doczekamy się informacji szczegółowych w wymienionej szczujni, o np ojcu Ozdoby czy Cenckiewicza, rodzinie Menztena, czy dziadku Tarczyńskiego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie