bjar_1 Napisano 30 Lipiec 2023 Napisano 30 Lipiec 2023 Tyle dobrego, że Gruzini ich rozwalą, bo nie biorą jeńców.
karpik Napisano 30 Lipiec 2023 Napisano 30 Lipiec 2023 Dużo ammo w gratisie. VID_20230730_215201_586.mp4
karpik Napisano 30 Lipiec 2023 Napisano 30 Lipiec 2023 "Rekrutacja najemników PVC „Waginer” zostaje oficjalnie zawieszony na „czas nieokreślony” Powodem jest „dostępność dużej rezerwy kadrowej”" (oficjalnie) Nieoficjalnie- wstrzymane fundusze. Łukaszenka będzie sponsorował terrorystów? Utuczy na pyrach. Przez płot nie przejdą
miroslav Napisano 30 Lipiec 2023 Napisano 30 Lipiec 2023 Tak z ciekawości . Dlaczego piszecie po moskiewsku per "ukry " ? Pytam z szacunku dla pracującego u nas Ukraińca .Pojechał wraz z innymi na wojnę choć miał tu spokój i ładny grosik do zarobienia . Uruchamiali ciągi technologiczne w zakładach po całym świecie . Zginął w Mariupolu wraz z Małżonką- starał się ocalić Rodzinę . Dzieci przypadkiem przetrwały . Spytam jeszcze raz to "ukr" czy Ukrainiec ? Kilku ich pojechało walczyć bo uważali to za swój obowiązek . Może tych kilka dodatkowych liter nie załamie serwerów ?
karpik Napisano 30 Lipiec 2023 Napisano 30 Lipiec 2023 7 minut temu, miroslav napisał: Tak z ciekawości . Dlaczego piszecie po moskiewsku per "ukry " ? Pytam z szacunku dla pracującego u nas Ukraińca .Pojechał wraz z innymi na wojnę choć miał tu spokój i ładny grosik do zarobienia . Uruchamiali ciągi technologiczne w zakładach po całym świecie . Zginął w Mariupolu wraz z Małżonką- starał się ocalić Rodzinę . Dzieci przypadkiem przetrwały . Spytam jeszcze raz to "ukr" czy Ukrainiec ? Kilku ich pojechało walczyć bo uważali to za swój obowiązek . Może tych kilka dodatkowych liter nie załamie serwerów ? Jak razi to nie będę ściaśniał. Nie pisałem tak z jakiejś "złości" tylko z lenistwa. Wymyślę inny skrót...
karpik Napisano 30 Lipiec 2023 Napisano 30 Lipiec 2023 (edytowane) Ehh, nudzi mi się na nocce... VID_20230731_003929_279.mp4.mov.mp4 Edytowane 30 Lipiec 2023 przez karpik
Czlowieksniegu Napisano 31 Lipiec 2023 Autor Napisano 31 Lipiec 2023 - Potwierdzam, że Polska bierze udział w rozmowach pokojowych. Tylko tyle na tę chwilę mogę przekazać. O szczegółach będziemy informowali w odpowiednim czasie - zapewnił w rozmowie z WP wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński... W sobotę portal amerykańskiego dziennika "The Wall Street Journal" poinformował, że Arabia Saudyjska będzie gospodarzem ukraińskich rozmów pokojowych. W rozmowach nie będzie uczestniczyć Rosja. W spotkaniu ma wziąć udział do 30 państw, w tym przedstawiciele takich rozwijających się potęg jak Indie i Brazylia. Rozmowy mają trwać od 5 do 6 sierpnia w stolicy Arabii Saudyjskiej Dżuddzie.
Rekomendowane odpowiedzi