Grzesio Napisano 28 Lipiec 2023 Napisano 28 Lipiec 2023 13 godzin temu, karpik napisał: Zdecydowanie brakuje tam odłamka w zbiornik paliwa... Ale przynajmniej maszt się przewrócił we właściwą stronę.
karpik Napisano 28 Lipiec 2023 Napisano 28 Lipiec 2023 (edytowane) 3 godziny temu, bodziu000000 napisał: Z dedykacją dla bodziu000000. Najlepsze, że szczerze wątpię, żeby to było coś ua. VID_20230728_194638_235.mp4 Edytowane 28 Lipiec 2023 przez karpik
karpik Napisano 28 Lipiec 2023 Napisano 28 Lipiec 2023 (edytowane) Tu Donieck- Ministerstwo Spraw Wewnętrznych DRL Odpowiedź już przyszła. Ruscy walnęli w wieżowiec mieszkalny w Dnieprze. VID_20230728_202738_386.mp4 Edytowane 28 Lipiec 2023 przez karpik
Rekomendowane odpowiedzi