Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
1 godzinę temu, MarekA napisał:

Noo masz racje. Najpierw publikujemy zdjęcia wszystkiego co z wojskiem. Drzemy ryja że debile zabraniają robienia zdjęć. Potem trafiamy w czasie wojny do wojska (okoliczności są nieistotne) i drzemy ryja że debile wrogowi pozwolili fotografować miejsce w którym aktualnie jesteś i w które wystrzelił wrogowie pocisk, pechowo dla ciebie - trafił 😜 Debil jesteś ot co.

Jesteś fachowcem od wywiadu? Skąd wiesz co ma a co nie ma znaczenia? Czasem banalna pamiątkowa fotografia z plaży ma strategiczne znaczenia dla planowania np. desantu.

To nie prościej skonfiskować ludowi ciemnemu aparaty foto i wszystko co się nadaje do utrwalania obrazu? W dwie godziny uchwalą na rano będzie podpis w Namiestnikowskim, szybciej i taniej.

Napisano

Panie Marku dziękuję za wpisy albowiem od dłuższego czasu
mam wrażenie że mylę adres  i trafiam na forum Konsomolskiej Prawdy :)
"Ktoś "  stara się przykryć przekaz którego oczekuję czyli obrazy z wojny wschodnią propagandą .
Reszta wkręca się bezwiednie w przypadkowe dyskusje - przynajmniej taką mam nadzieję :)))
Pozdrawiam choć nie wszystkich :)

 

  • Tak trzymać 2
Napisano
1 godzinę temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Po co tego polskiego popa najmowali do produkcji dronów...

"Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej informuje, że dziś wieczorem Siły Zbrojne rozpoczęły uderzenie przy użyciu morskiej i powietrznej broni precyzyjnej dalekiego zasięgu na obiekty, w których przygotowywano ataki terrorystyczne przeciwko Federacji Rosyjskiej przy użyciu bezzałogowych łodzi, a także na miejsca ich produkcji w obwodzie odeskim. Na dotkniętych terenach przebywali zagraniczni najemnicy.

 

Wszystkie cele planowane do uderzenia zostały zniszczone."

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie