fala Napisano 22 Lipiec 2023 Napisano 22 Lipiec 2023 1 godzinę temu, MarekA napisał: Noo masz racje. Najpierw publikujemy zdjęcia wszystkiego co z wojskiem. Drzemy ryja że debile zabraniają robienia zdjęć. Potem trafiamy w czasie wojny do wojska (okoliczności są nieistotne) i drzemy ryja że debile wrogowi pozwolili fotografować miejsce w którym aktualnie jesteś i w które wystrzelił wrogowie pocisk, pechowo dla ciebie - trafił Debil jesteś ot co. Jesteś fachowcem od wywiadu? Skąd wiesz co ma a co nie ma znaczenia? Czasem banalna pamiątkowa fotografia z plaży ma strategiczne znaczenia dla planowania np. desantu. To nie prościej skonfiskować ludowi ciemnemu aparaty foto i wszystko co się nadaje do utrwalania obrazu? W dwie godziny uchwalą na rano będzie podpis w Namiestnikowskim, szybciej i taniej.
miroslav Napisano 22 Lipiec 2023 Napisano 22 Lipiec 2023 Panie Marku dziękuję za wpisy albowiem od dłuższego czasu mam wrażenie że mylę adres i trafiam na forum Konsomolskiej Prawdy :) "Ktoś " stara się przykryć przekaz którego oczekuję czyli obrazy z wojny wschodnią propagandą . Reszta wkręca się bezwiednie w przypadkowe dyskusje - przynajmniej taką mam nadzieję :))) Pozdrawiam choć nie wszystkich :) 2
MarekA Napisano 22 Lipiec 2023 Napisano 22 Lipiec 2023 1 godzinę temu, karpik napisał: Parodia westernu... Jaki western taka parodia.
karpik Napisano 23 Lipiec 2023 Napisano 23 Lipiec 2023 1 godzinę temu, bodziu000000 napisał: Po co tego polskiego popa najmowali do produkcji dronów... "Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej informuje, że dziś wieczorem Siły Zbrojne rozpoczęły uderzenie przy użyciu morskiej i powietrznej broni precyzyjnej dalekiego zasięgu na obiekty, w których przygotowywano ataki terrorystyczne przeciwko Federacji Rosyjskiej przy użyciu bezzałogowych łodzi, a także na miejsca ich produkcji w obwodzie odeskim. Na dotkniętych terenach przebywali zagraniczni najemnicy. Wszystkie cele planowane do uderzenia zostały zniszczone."
Rekomendowane odpowiedzi