Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
19 godzin temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Tyle, że walczy za pomocą ruskiej agentury. Jeszcze z przyczajki, ale już niedługo. Pisiorstwo w blokach startowych. Wystarczy jeden przekaz dnia i ruszy fala rusofilicznych bredni, które wyznawcy kupią z pocałowaniem w ...

Sposobem na odzyskanie władzy będzie podzielenie się nią z ruskimi. Niczego innego się po nich nie spodziewałem.

A7bdgQssBy5E4SJx.jpg

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Tyle, że walczy za pomocą ruskiej agentury. Jeszcze z przyczajki, ale już niedługo. Pisiorstwo w blokach startowych. Wystarczy jeden przekaz dnia i ruszy fala rusofilicznych bredni, które wyznawcy kupią z pocałowaniem w ...

Sposobem na odzyskanie władzy będzie podzielenie się nią z ruskimi. Niczego innego się po nich nie spodziewałem.

A7bdgQssBy5E4SJx.jpg

 

nie wro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska rozpoczęła budowę fortyfikacji na granicy z Białą Moskwą

 

💬 Poinformował o tym premier Donald Tusk podczas swojej wizyty na Podlasiu.

 

 „Rozpoczęliśmy intensywne prace nad nowoczesnymi fortyfikacjami i te fortyfikacje w wielu wymiarach będą budowane wzdłuż całej polskiej granicy od wschodu. To nie tylko wewnętrzna granica Polski, ale także granica UE. Dlatego nie mam wątpliwości, że cała Europa będzie musiała – i wiem, że to osiągnie – inwestować w swoje bezpieczeństwo, inwestować na wschodniej granicy Polski i w bezpieczeństwo naszej granicy” – powiedział polski szef rząd.

 

🤷‍♂️ Premier zauważył, że potrzeba wzmocnienia granicy pojawiła się w związku z presją wywieraną przez reżim prezydenta Łukaszenki, a także w związku z rosnącym zagrożeniem wynikającym z agresji Moskwy na Ukrainę i niepewną sytuacją geopolityczną.

 

🚜 Dodał, że złożył dowódcom Sztabu Generalnego oświadczenie, że „nie ma ograniczeń co do środków, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Polski”.

 

 „Tak jak już dawno postanowiliśmy, że nie będziemy oszczędzać na bezpieczeństwie, myśląc o wyposażeniu żołnierzy polskiej armii w najnowocześniejszą broń, tak nie będzie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ochronę granic i inne usługi. Służba graniczna i policja mogą i będą mogły na nas liczyć także w przyszłości” – zapewnił Tusk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Polska rozpoczęła budowę fortyfikacji na granicy z Białą Moskwą

 

💬 Poinformował o tym premier Donald Tusk podczas swojej wizyty na Podlasiu.

Linia ma się nazywać Ryży-Stellung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Urzędnik ukraińskiego wywiadu powiedział WSJ, że tylko około 20% dronów dociera do celów, głównie dzięki stosowaniu przez Rosję walki elektronicznej."

Jak to traktować tylko 20% czy aż 20% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie