Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, bjar_1 napisał:

Bodziu, no ja rozumiem, że WKK może mieć w domu spakowane plecaki ucieczkowe, ale epatowanie tym publicznie jako Minister ON to raczej nie wpływa dobrze na morale (?).

Problem leży gdzie indziej. Taki plecak dobrze mieć (ja mam dwa, mały i duży), ale nazwa "ucieczkowy" jest mocno nie trafiona medialnie. lepszy byłby "zestaw przetrwania" albo coś podobnego, co nie będzie się kojarzyć jednoznacznie z "szosą na Zaleszczyki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Erih napisał:

Problem leży gdzie indziej. Taki plecak dobrze mieć (ja mam dwa, mały i duży), ale nazwa "ucieczkowy" jest mocno nie trafiona medialnie. lepszy byłby "zestaw przetrwania" albo coś podobnego, co nie będzie się kojarzyć jednoznacznie z "szosą na Zaleszczyki".

Wielka szkoda, że pediatra nie nazwał tego pakunku plecakiem zagłady. Efekt osiągnąłby jeszcze lepszy niż dziś. Idiota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jedburgh_Ops napisał:

Wielka szkoda, że pediatra nie nazwał tego pakunku plecakiem zagłady. Efekt osiągnąłby jeszcze lepszy niż dziś. Idiota.

Czyli podobnie ja ja uważasz, że trochę przegiął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, karpik napisał:

Nie dziwię się ich zdziwieniu. Po co pissdzielcom plecaki ewakuacyjne jak teraz nawet na zadupiach są kwiatomaty. Będzie czym witać kolegów.

Ależ pisdzielcy mają swoje plecaki ewakuacyjne.

W Turcji 🇹🇷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bjar_1 napisał:

Czyli podobnie ja ja uważasz, że trochę przegiął?

Trochę❓

Pisałem przed wyborami coś dobrego o pediatrze, jako o MONie? O jego kwalifikacjach merytorycznych, a jak się okazuje także o umysłowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cypis napisał:

Dron na Baszkirą przeleciał wg. Ukraińców 1500 km. Patrząc na jego prędkość , to ruskie mieli około 7-10 godzin , żeby go zlokalizować nad swoim terytorium . Za nisko leciał , czy radary są do dupy ?

Taki ton głosu dzikiego to naprawdę uczta dla ucha i dobrego nastroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bjar_1 napisał:

Uff, nie jestem sam. Widzę niektórym to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie ;)

Dobrali się jak w korcu maku z niedoszłym dominikaninem, a teraz kaznodzieją Hołownią. Jeśli kapitan Hołownia w jej FA-50 też najpierw wygłosi w kabinie kazanie, a potem się pomodli, zanim do ruska strzeli to bogowie i bożkowie religii świata miejcie nas w opiece. Bo skoro taki gość z tym jego żałosnym miodoustym słowotokiem i z wątkami wyznania wiary odpowiadał jej na męża to już chyba wolę w razie „W” polskich pilotów F-16, którzy nie zdążyli uciec do linii lotniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Dobrali się jak w korcu maku z niedoszłym dominikaninem, a teraz kaznodzieją Hołownią. Jeśli kapitan Hołownia w jej FA-50 też najpierw wygłosi w kabinie kazanie, a potem się pomodli, zanim do ruska strzeli to bogowie i bożkowie religii świata miejcie nas w opiece. Bo skoro taki gość z tym jego żałosnym miodoustym słowotokiem i z wątkami wyznania wiary odpowiadał jej na męża to już chyba wolę w razie „W” polskich pilotów F-16, którzy nie zdążyli uciec do linii lotniczych.

Odwróć role w tym małżeństwie i już przestaje to razić. Ona jest mężem, on żoną.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie