karpik Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 9 minut temu, bodziu000000 napisał: Nardcore. Styl hardcorowego punku wywodzący się z hrabstwa Ventura w południowej Kalifornii.
karpik Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 (edytowane) 19 godzin temu, bodziu000000 napisał: Tyle, że walczy za pomocą ruskiej agentury. Jeszcze z przyczajki, ale już niedługo. Pisiorstwo w blokach startowych. Wystarczy jeden przekaz dnia i ruszy fala rusofilicznych bredni, które wyznawcy kupią z pocałowaniem w ... Sposobem na odzyskanie władzy będzie podzielenie się nią z ruskimi. Niczego innego się po nich nie spodziewałem. Edytowane 11 Maj 2024 przez karpik
MarekA Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 53 minuty temu, karpik napisał: Się pogubiłem: z zielonym ładem walczy ten z Twojej czy mojej lewej?
karpik Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 4 minuty temu, MarekA napisał: Się pogubiłem: z zielonym ładem walczy ten z Twojej czy mojej lewej? Obydwaj na sznurkach tego.
karpik Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 Ruscy wysadzili tamę na Dońcu. VID_20240511_120036_080.mp4
karpik Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 5 minut temu, bodziu000000 napisał: Atacms. VID_20240511_124058_997.mp4
fala Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 2 godziny temu, karpik napisał: Tyle, że walczy za pomocą ruskiej agentury. Jeszcze z przyczajki, ale już niedługo. Pisiorstwo w blokach startowych. Wystarczy jeden przekaz dnia i ruszy fala rusofilicznych bredni, które wyznawcy kupią z pocałowaniem w ... Sposobem na odzyskanie władzy będzie podzielenie się nią z ruskimi. Niczego innego się po nich nie spodziewałem.
Jedburgh_Ops Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 9 minut temu, karpik napisał: Atacms. VID_20240511_124058_997.mp4 Piękny widok tych uciekających. Niech dalej głosują na putlera.
Jedburgh_Ops Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 42 minuty temu, bodziu000000 napisał: Już po 26 miesiącach wojny. Brawo USA.
karpik Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 Polska rozpoczęła budowę fortyfikacji na granicy z Białą Moskwą Poinformował o tym premier Donald Tusk podczas swojej wizyty na Podlasiu. „Rozpoczęliśmy intensywne prace nad nowoczesnymi fortyfikacjami i te fortyfikacje w wielu wymiarach będą budowane wzdłuż całej polskiej granicy od wschodu. To nie tylko wewnętrzna granica Polski, ale także granica UE. Dlatego nie mam wątpliwości, że cała Europa będzie musiała – i wiem, że to osiągnie – inwestować w swoje bezpieczeństwo, inwestować na wschodniej granicy Polski i w bezpieczeństwo naszej granicy” – powiedział polski szef rząd. Premier zauważył, że potrzeba wzmocnienia granicy pojawiła się w związku z presją wywieraną przez reżim prezydenta Łukaszenki, a także w związku z rosnącym zagrożeniem wynikającym z agresji Moskwy na Ukrainę i niepewną sytuacją geopolityczną. Dodał, że złożył dowódcom Sztabu Generalnego oświadczenie, że „nie ma ograniczeń co do środków, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Polski”. „Tak jak już dawno postanowiliśmy, że nie będziemy oszczędzać na bezpieczeństwie, myśląc o wyposażeniu żołnierzy polskiej armii w najnowocześniejszą broń, tak nie będzie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ochronę granic i inne usługi. Służba graniczna i policja mogą i będą mogły na nas liczyć także w przyszłości” – zapewnił Tusk.
Jedburgh_Ops Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 Tomasz Szmydt został pobity przez białoruskie służby? Uwagę zwraca jego twarz
bjar_1 Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 Teraz, karpik napisał: Polska rozpoczęła budowę fortyfikacji na granicy z Białą Moskwą Poinformował o tym premier Donald Tusk podczas swojej wizyty na Podlasiu. Linia ma się nazywać Ryży-Stellung.
karpik Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 5 minut temu, bjar_1 napisał: Linia ma się nazywać Ryży-Stellung. Z angielskiego Gingerline.
Cypis Napisano 11 Maj 2024 Napisano 11 Maj 2024 40 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: Tomasz Szmydt został pobity przez białoruskie służby? Uwagę zwraca jego twarz Pewnie pośliznął się na mydle
Rekomendowane odpowiedzi