Czlowieksniegu Napisano 28 Sierpień 2023 Autor Napisano 28 Sierpień 2023 Nie wiem... tu czy do Ukraińskiego humoru... Lotnisko Chopina w Warszawie ewakuowane. Saperzy znaleźli broń w bagażu obywatela RPA RMF24 informuje z kolei o zawartości podejrzanego bagażu - obywatel RPA w jednym ze swoich bagaży miał granat bojowy, w innym cztery sztuki amunicji. Mężczyzna podróżował z Ukrainy do Dubaju, został zatrzymany przez Straż Graniczną. Powiadomiono ABW i CBŚP. W sumie podczas poniedziałkowej akcji ewakuowano 400 osób - taką wiadomość przekazała rzeczniczka Straży Granicznej, którą cytuje rozgłośnia.
Jedburgh_Ops Napisano 28 Sierpień 2023 Napisano 28 Sierpień 2023 3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał: Ale australijskie kartonowe z zasięgiem c.a. 120 i 3 godzinami w powietrzu, a wlatujące nad Kursk, już są na granicy. Więc albo faktycznie z terenów Moskwy wysłane, albo cud techniki... Jako szanujący się ateista zapewniam, że cudów nie ma. To, co napisałeś, to tylko potwierdza znane od co najmniej 2-3 kwartałów teorie. Takie mianowicie, że tak, jak ruska dzicz ma rozbudowaną agenturę na Ukrainie to dokładnie tak samo działa to vice versa. Chciała ruska szumowina wojny? No to ją ma. A teraz nie ma takiej CzeKa, jaka w promieniu kilkuset kilometrów od każdej ruskiej bazy wojskowej sprawdziłaby każde mieszkanie w mieście i miasteczku i każde gospodarstwo w każdej wsi, osadzie i przysiółku, żeby wszędzie tam opukać ściany i podłogi, czy nie ma tam skrytek kryjących rozłożone na części ukraińskie drony, a w gospodarstwie czy nie robią za parobków Ukraińcy z SOF, w tym piloci dronów bojowych? Następne występy gościnne ukraińskich SOF oczekiwane i baaardzo mile widziane.
bodziu000000 Napisano 29 Sierpień 2023 Napisano 29 Sierpień 2023 Godzinę temu, bjar_1 napisał: Pewnie Sasin. Blisko, Dworczyk
Czlowieksniegu Napisano 29 Sierpień 2023 Autor Napisano 29 Sierpień 2023 Na kolei wystąpiły kolejne incydenty wiązane z nieuprawnionym użyciem sygnału radio-stop. Tym razem odnotowano je w województwie łódzkim - podaje RMF FM. Rosyjska grupa hakerów pod nazwą NoName057(16) chwali się zaatakowaniem szeregu celów nad Wisłą. Ataki DDoS miały uderzyć m.in. w Giełdę Papierów Wartościowych i polskie banki. Hakerzy twierdzą, że to odpowiedź na "rusofobię" polskiego rządu.
bodziu000000 Napisano 29 Sierpień 2023 Napisano 29 Sierpień 2023 Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: Na kolei wystąpiły kolejne incydenty wiązane z nieuprawnionym użyciem sygnału radio-stop. Tym razem odnotowano je w województwie łódzkim - podaje RMF FM. Rosyjska grupa hakerów pod nazwą NoName057(16) chwali się zaatakowaniem szeregu celów nad Wisłą. Ataki DDoS miały uderzyć m.in. w Giełdę Papierów Wartościowych i polskie banki. Hakerzy twierdzą, że to odpowiedź na "rusofobię" polskiego rządu.
Rekomendowane odpowiedzi