Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Teraz, Czlowieksniegu napisał:

Na kolei wystąpiły kolejne incydenty wiązane z nieuprawnionym użyciem sygnału radio-stop. Tym razem odnotowano je w województwie łódzkim - podaje RMF FM.

We wtorek do godz. 13 w czterech województwach: łódzkim, mazowieckim, opolskim i pomorskim odnotowano nieuzasadnione użycie sygnałów radio-stop — przekazał PAP rzecznik PKP PLK Karol Jakubowski. Zatrzymanych zostało łącznie 25 pociągów.

Napisano
W dniu 28.08.2023 o 17:38, Jedburgh_Ops napisał:

Jako szanujący się ateista zapewniam, że cudów nie ma.

To, co napisałeś, to tylko potwierdza znane od co najmniej 2-3 kwartałów teorie.

Takie mianowicie, że tak, jak ruska dzicz ma rozbudowaną agenturę na Ukrainie to dokładnie tak samo działa to vice versa. Chciała ruska szumowina wojny? No to ją ma. A teraz nie ma takiej CzeKa, jaka w promieniu kilkuset kilometrów od każdej ruskiej bazy wojskowej sprawdziłaby każde mieszkanie w mieście i miasteczku i każde gospodarstwo w każdej wsi, osadzie i przysiółku, żeby wszędzie tam opukać ściany i podłogi, czy nie ma tam skrytek kryjących rozłożone na części ukraińskie drony, a w gospodarstwie czy nie robią za parobków Ukraińcy z SOF, w tym piloci dronów bojowych?

Następne występy gościnne ukraińskich SOF oczekiwane i baaardzo mile widziane.

👍

Dla zobrazowania , w 2010 roku ilość Ukraińców przebywających w rosji to było prawie 2 mln, w 2018 około 3 mln. Ilu wśród nich to byli agenci lub śpiochy . Ilu z nich jest za wielką rosją , a ilu za ukrainą . Niech razem to bedzie 5% czyli 150 tys. potencjalnych partyzantów.

Napisano

Psków , 20 km od granicy z Estonią (na granicy duże piękne jezioro) i 40 km od granicy z Łotwą , 700-800 od Ukrainy . 

Nie żebym coś sugerował . 

Ruskie piszą , że przyleciało około 20 dronów. No chyba nie tych kartonowych ?

Napisano
38 minut temu, Cypis napisał:

Psków , 20 km od granicy z Estonią (na granicy duże piękne jezioro) i 40 km od granicy z Łotwą , 700-800 od Ukrainy . 

Nie żebym coś sugerował . 

Ruskie piszą , że przyleciało około 20 dronów. No chyba nie tych kartonowych ?

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie