Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, szutnik napisał:

Pogło Cię? Zalewski to zgniła quńserwa ( fakt, że obyta i kulturalna )  , która wprost idealnie pasuje do nawiedzonego prokatabasa i jego partyjki.  Będą idealnie pasować do siebie ( może jeszcze ściągnął paru kulturalnych dziadków z Ruchu Młodej Polski  ;)  )  by bronić pieprzonych biskupów przed odpowiedzialnością i odszkodowaniami .

Dorobek polityczny tego Pana: 

FPD (1990–1991)
UD (1991–1992)
PK (1992–1993)
KK (1994–1999)
SKL (1999–2001)
PP (2001–2002)
PiS (2002–2007)
PO (2009–2021)
Polska 2050 (od 2021)

No pacz pan, a myślałem że to obatel wszystkie partie obskoczył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fala napisał:

No pacz pan, a myślałem że to obatel wszystkie partie obskoczył.

 

Nie no. On przynajmniej jest stabilny . Zawsze albo w konserwie albo w partii z silnym skrzydłem konserwatywnym. I zawsze skutecznie i imię konserwy tępi wszystko , co postępowe , lewicowe lub liberalne. Idealnie pasuje do Hołowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, szutnik napisał:

Pogło Cię? Zalewski to zgniła quńserwa (fakt, że obyta i kulturalna), która wprost idealnie pasuje do nawiedzonego prokatabasa i jego partyjki. Będą idealnie pasować do siebie [...], by bronić pieprzonych biskupów przed odpowiedzialnością i odszkodowaniami.

Okay, dzięki za sprostowanie. Chyba faktycznie coś mi umknęło z CV Zalewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bodziu000000 napisał:

20230209_080821.jpg

Jest duży problem w środowisku naukowym. Normalnie, zjawiska mające miejsce w czasie i miejscu, udaję się usystematyzować w skalę ich oddziaływania. Przykładem jest skala Richtera. 

W przypadku skali PISS, szczyt zjawiska wydaje się niemożliwy do określenia. Wydaje się czasem, że dziesiątka ma już kształt, nazwisko, a nawet kształt (w tym przypadku- dzbana) ale okazuje się, że po niedługim czasookresie, cała systematyka psu w budę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Jest duży problem w środowisku naukowym. Normalnie, zjawiska mające miejsce w czasie i miejscu, udaję się usystematyzować w skalę ich oddziaływania. Przykładem jest skala Richtera. 

W przypadku skali PISS, szczyt zjawiska wydaje się niemożliwy do określenia. Wydaje się czasem, że dziesiątka ma już kształt, nazwisko, a nawet kształt (w tym przypadku- dzbana) ale okazuje się, że po niedługim czasookresie, cała systematyka psu w budę.

W przypadku piss wysiadają wszystkie skale otwarte.

Wobec piss należy stosować wyłącznie Brzytwę Hitchense'a - „To co ktoś przyjmuje jako prawdziwe bez dowodu, odrzucaj bez dowodu”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

bjar- ode mnie, raz na trzy lata bodajże, komornik za zgodą Naczelnika US ściąga :-)

Nawet po fakcie pismo mi przysyłają...

Mamy XXI wiek. Wszystko da się zrobić. Niech sobie zakodują państwowe programy i odkodowują tylko dla płacących abonament i emerytów. Nagle by się okazało, że trzeba znieść opłaty, bo szczujnia nie dociera do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie