Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, takafura napisał:

Jak widzisz nikt Ci nie przeszkadza - jedyna przeszkoda to Twoje rozmijanie się z rzeczywistością i odwracanie kota ogonem :)

Możesz spokojnie wymieniać jakie szkody na mieniu i zdrowiu co miesiąc powodują uczestnicy tych legalnych demonstracji - wybite szyby, spalone auta, pobicia, oplucia, wulgaryzmy.

Ps. Zastanawiałeś się kiedyś (pytanie retoryczne, bo wiemy jak jest) dlaczego np. wiece z udziałem Tuska nie wymagają takiej ochrony przed faszystami, kibolami, skrajną prawicą i fanatykami wielbiącymi Kaczora ?

Z jakiej kurwa paki ja mam płacić za ich bolesne miesiączki. Nie dalej jak wczoraj Karczewski mówił, że to ich prywatna uroczystość. Taka impreza komercyjno- propagandowa normalnie jest ochraniana przez wynajęte agencje, a policja może być w obwodzie, w razie W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bjar_1 napisał:

No, ale litości. Nie 80-letnia stara baba i to tylko dlatego, że z Jarosławem I Łaskawym się w piaskownicy bawiła...

A to już racjonalna argumentacja ;)

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, takafura napisał:

Bardzo dobre pytanie, jestem pod wrażeniem. Wystarczy ustalić kto łamie prawo :)

Ci co się nie godzą na dymanie przez władze(różne), łamali, łamią i będą łamać. Historia rozdaje medale często nie wczas. 

Ci co lubią być dymani lub na władzy żerują muszą się później wstydzić i kitrać partyjne legitymacje.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29348842,nie-tylko-orlen-pgnig-i-producenci-energii-rowniez-zawyzali.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karpik napisał:

Ci co się nie godzą na dymanie przez władze(różne), łamali, łamią i będą łamać. Historia rozdaje medale często nie wczas. 

Ci co lubią być dymani lub na władzy żerują muszą się później wstydzić i kitrać partyjne legitymacje.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29348842,nie-tylko-orlen-pgnig-i-producenci-energii-rowniez-zawyzali.html

Przecież po to Orlen przejął PGNIG aby dymać też i na cenie gazu. Wiesz już dlaczego taki opór przed wprowadzeniem EURO?, bo takie numery by nie wychodziły a jakie jeszcze mają w opracowaniu to strach pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

"Nie no, nie gadaj, świetna jest..."

Nie o aparycję czy jej brak mi chodziło, a o fakt, że tak przygotowana osoba będzie w Radzie Nadzorczej...

Ale jak to? Jaki brak kompetencji? Rada Nadzorcza odtąd będzie miała swoją własną babkę zielną, chiromantkę i szeptuchę. Mało? Mało dla pisowskiego ciemnogrodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

68 proc. Polek w wieku 18-45 lat nie planuje urodzenia dziecka.

Czwartej polskiej dywizji od lat nie można zbudować, bo nie ma z kogo, a PiSowscy fantaści chcą mieć sześć.

Może na polskiej działce Clarion-Clipperton na Pacyfiku są jakieś zaludnione wyspy, żeby można było naturalizować tamtejszych mieszkańców i nadawać im polskie obywatelstwo...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- znajdź źródło, wg których Żukowska to podała, a ty jak młody pelikan łyknąłeś i powtarzasz.
Pomijając, że "poprzednich rządów" to i PO/PSL do 2105 i PiS po 2015....



Możesz, jeśli chcesz, sprawdzić, bo takie dane +/- są dostępne, ilu Polaków opuściło raj nad Wisłą po wstąpieniu do UE, a kto, w 2005 roku, był przy korycie :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Ja swoich prywatnych spraw nie będę komentować - odparł Michał Moskal.

I ja to szanuję...

Ale czy ktoś na sali zdziwiony? Nie widzę, nie słyszę.

Przecież ten z lewej ma na tej dziwnej mordzie wyryte IQ=19 - żeby nie obrażać tych, którzy wg klasyfikacji WHO mieszczą się w przedziale IQ 20-35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no jedcośtam... To, że wybierasz po aparycji to kwalifikuje cię do udzielania się na forum pudelka, ew innej podobnej platformy wyborczej... Myli ci się, w mniemaniu o własnej osobie inteligencja z impertynencją i chamstwem a forum O z gabinetem psychiatry, gdzie powinieneś swe, żale i schizy wypłakiwać... 

Masz przystojniejszych...;)

 "Ograniczyć 500 plus, przyjąć euro". Bogusław Grabowski wywołał burzę. Szydło zagrzmiała | Biznes na Next.Gazeta.pl

Szymon Hołownia: Wprowadzenie euro to polska racja stanu - Polsat News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie