Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.9


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Sprawdź, co się dzieje w Iranie i jak mocno Iran współpracuje z Moskwą...

Z Ciebie niezły manipulancik, jednak musisz się trochę wysilić, bo to że Twoi współplemieńcy łykają to jak pelikany nie oznacza skuteczne nabranie ciemnego pisowskiego luda bez dostępu do TVN czy innej GW.

Wiedziałem po co dzwonił i co o tym sądzi rzecznik MSZ Ukrainy - czyli to co uprzejmie zalinkował @srbm.

Ps. Cel uświęca środki czy wierzysz w to co napisałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Z Ciebie niezły manipulancik, jednak musisz się trochę wysilić, bo to że Twoi współplemieńcy łykają to jak pelikany nie oznacza skuteczne nabranie ciemnego pisowskiego luda bez dostępu do TVN czy innej GW..."

Współplemieńcy? Dobre... znaczy już razem z Tyr'em wywaliliście mnie z Polski i pozbawiliście narodowości?

Podpowiem- Iran jest na liście państw wpierających terroryzm... Jakoś mi nie pasuje, że prezydent Polski utrzymuje z kontakty na najwyższym szczeblu.

 

Dwa:

czyli kraj, który dostarcza broń, szkoli w jej wykorzystaniu, itp, itd, jak najbardziej jest za dyplomatycznym rozwiązaniem...

 

Podpowiesz mi, co prawilni patrioci pisali o, na przykład, Komorowskim, gdy wspomniał o rozmowach pokojowych z Putinem?
 

A tak, to PAD, którego nawet własne środowisko nie szanuje, właśnie jako prezydent państwa należącego do UE i NATO został wykorzystany przez Iran...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Z Ciebie niezły manipulancik, jednak musisz się trochę wysilić, bo to że Twoi współplemieńcy łykają to jak pelikany nie oznacza skuteczne nabranie ciemnego pisowskiego luda bez dostępu do TVN czy innej GW..."

Współplemieńcy? Dobre... znaczy już razem z Tyr'em wywaliliście mnie z Polski i pozbawiliście narodowości?

Podpowiem- Iran jest na liście państw wpierających terroryzm... Jakoś mi nie pasuje, że prezydent Polski utrzymuje z kontakty na najwyższym szczeblu.

 

Dwa:

czyli kraj, który dostarcza broń, szkoli w jej wykorzystaniu, itp, itd, jak najbardziej jest za dyplomatycznym rozwiązaniem...

 

Podpowiesz mi, co prawilni patrioci pisali o, na przykład, Komorowskim, gdy wspomniał o rozmowach pokojowych z Putinem?
 

A tak, to PAD, którego nawet własne środowisko nie szanuje, właśnie jako prezydent państwa należącego do UE i NATO został wykorzystany przez Iran...
 

Ambasada Ukrainy w Warszawie | Polska (konsulaty.net)
Musisz wysłać swoje przemyślenia do ukraińskiej ambasady. Może zmienią zdanie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie