Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.9


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

"Rosja jest gotowa do bezwarunkowych rozmów pokojowych z Ukrainą - powiedział wiceminister spraw zagranicznych Rudenko. „Z naszej strony nie ma żadnych warunków wstępnych, z wyjątkiem warunku głównego: aby Ukraina okazała dobrą wolę”."

🖕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, karpik napisał:

"Rosja jest gotowa do bezwarunkowych rozmów pokojowych z Ukrainą - powiedział wiceminister spraw zagranicznych Rudenko. „Z naszej strony nie ma żadnych warunków wstępnych, z wyjątkiem warunku głównego: aby Ukraina okazała dobrą wolę”."

🖕

Jacy oni są niesamowicie otwarci. Czyżby aż taki wpiernicz dostali?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2022 o 16:53, Jedburgh_Ops napisał:

Speedy, take it easy, of course, ale przy okazji sprawdź sobie dla dobrego humoru to, co mów o polskim (bo nie greckim) pi er kwadrat stary, homoseksualny, brudny, niedomyty, obsypany łupieżem dziad i o pociskach Patriot.

Mam nadzieję, że za to odpowiesz. Wysłane tam gdzie dobiorą ci się do dupy za mowę nienawiści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kazik.S napisał:

Mam nadzieję, że za to odpowiesz. Wysłane tam gdzie dobiorą ci się do dupy za mowę nienawiści. 

Mowa miłości  by  Kazik.S.

" lewak, błazen, zdrajca, idiota, debil, czerwony kosynier, ślepiec na lewe oko, pożyteczny idiota, piszesz bzdury"

Dołącz tę miłość do zawiadomienia konfidencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, karpik napisał:

Mowa miłości  by  Kazik.S.

" lewak, błazen, zdrajca, idiota, debil, czerwony kosynier, ślepiec na lewe oko, pożyteczny idiota, piszesz bzdury"

Dołącz tę miłość do zawiadomienia konfidencie.

Pokaż gdzie?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzesio napisał:

Pytanie oczywiście, co rozumieją pod hasłem "dobrej woli". ;)

Jak zawsze kłamią ale cieszy sama retoryka z której zniknęła "demilitaryzacja i denazyfikacja" jako warunek początkowy i ostateczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, karpik napisał:

Dołącz tę miłość do zawiadomienia konfidencie.

W temacie Jurgena już nie mogę się wypowiadać. Forum jest publiczne. Zwalczajmy mowę nienawiści. Dyskusja może być ostra ale ten wpis  niech ocenią inni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że moje sugestie co do skierowania ordynarnego wpisu jednego z członków tego forum do oceny "kompetentnych" osób otrzeźwi co niektórych i zaczną używać form dyskusji nie obrażających innych i nie nasyconych mową nienawiści. Każdy ma swoją godność i na nią zasługuje. Oczywiście żadnego przekazania dalej cytatu Jed.. ale może autor przemyśli, co by powiedział smutnym panom, gdyby był. Hehehe.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kazik.S napisał:

Mam nadzieję, że moje sugestie co do skierowania ordynarnego wpisu jednego z członków tego forum do oceny "kompetentnych" osób otrzeźwi co niektórych i zaczną używać form dyskusji nie obrażających innych i nie nasyconych mową nienawiści. Każdy ma swoją godność i na nią zasługuje. Oczywiście żadnego przekazania dalej cytatu Jed.. ale może autor przemyśli, co by powiedział smutnym panom, gdyby był. Hehehe.

Rozumiem, ze przywołane przeze mnie cytaty są ci obce? Więc sprawy nie było 😅

Bardzo ciekawe, że akurat z wielbicieli piss na tym forum wychodzą SB-ckie ciągoty. Na jezykach frazesy o antykomunie i lewackiej targowicy a w serduszkach... To takie pissowskie.

  • Tak trzymać 4
  • Haha 1
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Mowa miłości  by  Kazik.S.

" lewak, błazen, zdrajca, idiota, debil, czerwony kosynier, ślepiec na lewe oko, pożyteczny idiota, piszesz bzdury"

Dołącz tę miłość do zawiadomienia konfidencie.

Ależ dajmy pożyć naszemu przyjacielskiemu, sympatycznemu współforumowiczowi „Kazikowi S.”.

Ponieważ dziennikarzem, publicystą i wydawcą mediów wojskowo-lotniczych jestem od roku 1985 i przeżyłem już groźby niezliczonych procesów sądowych (nigdy żadnego nie było), pobicia i zabicia, więc z dużą ciekawością czekam, jaką ofertę „czegoś” ma dla mnie „Kazik S.”? To naprawdę niezwykle interesujące. Zasmucająca wiadomość dla „Kazika S.” jest taka, że odkąd napisałem kiedyś artykuł o tym, jak polscy piloci śmigłowcowi szkolili juntę etiopską na Mi-24 i ta junta wykorzystała polskie szkolenie do mordowania tymi śmigłowcami własnego narodu to dostawałem potem telefony bardzo elegancko poświęcone temu, że zostanę zabity za ten artykuł. A jakoś żyję i na takie groźby, jak „Kazika S.” patrzę z całą tolerancją, życzliwością i sympatią. Takie groźby spływają po mnie, jak po kaczce (ufff, chyba znowu będzie kolejny proces za nazwanie tego miłego zwierzątka).

Po donosie „Kazika S.” na mnie z olbrzymią przyjemnością stanę przed… tu mam kłopot z tym, jak to „coś” nazwać? W normalnym państwie – z pełnym szacunkiem dla naszej zacnej państwowości – należałoby to „coś” nazwać niezależnym sądem, ale ponieważ tutejsze państwo (chwilowo, tylko do końcówki roku 2023) normalnym nie jest, więc tego „czegoś”… z ubolewaniem nie wiem, jak nazwać, ponieważ to „coś” nie ma właściwej sobie nazwy zważywszy, że tutejsze państwo (jeszcze) jest w UE.

Z przyjemnością będę wypatrywał „smutnych panów”, którymi grozi mi „Kazik S.”. Przed tak zwanym „sądem” tego czegoś, co teraz zwie się polską państwowością, z przyjemnością stanę razem z tymi, którzy kłamstwa, brednie, kompletne androny i oszustwa wygłaszane na temat posiadanej przez Polskę broni rakietowej wygłaszane przez szefa tego państwa obnażyli publicznie, bo w mediach. Czyli staniemy przed „sądem” ja, Michał Likowski, Marek Świerczyński, Michał Fiszer, Maksymilian Dura i Bartosz Głowacki. Jaka olbrzymia szkoda, że będę ich musiał powołać na świadków okłamywania polskiego społeczeństwa przez osobnika znającego się najlepiej zarówno na wojskowości, jak i na ginekologii polskich (nierodzących) 25-latek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Po donosie „Kazika S.”

Nacz się czytać ze zrozumieniem  homofobiczny prymitywie. Twój wpis:

pi er kwadrat stary, homoseksualny, brudny, niedomyty, obsypany łupieżem dziad 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Z przyjemnością będę wypatrywał „smutnych panów”, którymi grozi mi „Kazik S.”. Przed tak zwanym „sądem” tego czegoś, co teraz zwie się polską państwowością, z przyjemnością stanę razem z tymi, którzy kłamstwa, brednie, kompletne androny i oszustwa wygłaszane na temat posiadanej przez Polskę broni rakietowej wygłaszane przez szefa tego państwa obnażyli publicznie, bo w mediach. Czyli staniemy przed „sądem” ja, Michał Likowski, Marek Świerczyński, Michał Fiszer, Maksymilian Dura i Bartosz Głowacki. Jaka olbrzymia szkoda, że będę ich musiał powołać na świadków okłamywania polskiego społeczeństwa przez osobnika znającego się najlepiej zarówno na wojskowości, jak i na ginekologii polskich (nierodzących) 25-latek.

Jak zwykle sobie schlebiasz, nie licz na wizytę kilkudziesięciu kominiarzy.

I nie ściemniaj że problem jest techniczny czy merytoryczny - w 100 % chodzi wyłącznie o chamski i żenujący komentarze. Tylko o to.

Wspomnianym wpisem osiągnąłeś poziom sławnego Der Stürmer.

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kazik.S napisał:

Nacz się czytać ze zrozumieniem  homofobiczny prymitywie. Twój wpis:

pi er kwadrat stary, homoseksualny, brudny, niedomyty, obsypany łupieżem dziad 

Kazik.S - sorry. W swoich ripostach uwzględnij fakt, że jedyny powód popełnienia rzeczonego wpisu to chęć wywołania gównoburzy.

Nie biegaj za rzuconą kością, popsuj mu zabawę ;)

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, takafura napisał:

Jak zwykle sobie schlebiasz, nie licz na wizytę kilkudziesięciu kominiarzy.

I nie ściemniaj że problem jest techniczny czy merytoryczny - w 100 % chodzi wyłącznie o chamski i żenujący komentarze. Tylko o to.

Wspomnianym wpisem osiągnąłeś poziom sławnego Der Stürmer.

„Kultura osobista”, nie chamstwo, oraz „miłość bliźniego” Jarosława Kaczyńskiego i jego partii. Kto nie głosuje na tę societę ten jest:

• hitlerowcem - © Jarosław Kaczyński

• zdradziecką mordą - © Jarosław Kaczyński

• agentem śpiochem - © Jarosław Kaczyński

• kanalią - © Jarosław Kaczyński

• przestępcą - © Jarosław Kaczyński

• elementem animalnym - © Jarosław Kaczyński

• współpracownikiem Gestapo - © Jarosław Kaczyński

• tym, co stał po stronie ZOMO - © Jarosław Kaczyński

• następcą IV Departamentu MSW - © Jarosław Kaczyński

• chamską hołotą - © Jarosław Kaczyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie