Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Landszaft napisał:

Patrzmy jak długo siedzieli w takim Afganistanie i na to się nastawmy.

Tylko , że teraz w 30 dni ponieśli straty większe niż w czasie 10 lat wojny afgańskiej. A ilość broni jaka leci do Ukrainy jest potężna.

Patrząc na to , jak zdeterminowany jest Baiden , to jak Żełeński powie , że mu jest potrzebny lotniskowiec , to go dostanie w pakiecie z 2-3 SSBNami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ptasznik napisał:

Jakoś nie odnajduję zdjęcia z transportu MiGa-23.

Znalazłem w necie i wstawiłem jako ciekawostkę, gdzie i kiedy to zrobiono nie wiem. Może jakiś pasjonat posiadający dobry sprzęt potrafi odczytać numer boczny , bo ja widzę tylko 28 a chyba coś tam jeszcze jest, no i znaki przynależności na stateczniku pionowym. 

 

Mig.jpg

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bodziu000000 napisał:

Reszta załogi pilnuje okrętu 😄

Przydział się zmienił. To częsta sprawa w wojsku. W tym przypadku z jednostki nawodnej na jednostkę podwodną z nowoczesnym rosyjskim pakietem- Zero Oxygen System.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak Rosja obchodzi embargo na ropę?

Rosja ładuje surowce na tankowce pod adresem „przeznaczenie nieznane”. Co więcej, rosyjska ropa jest mieszana z inną ropą, zamieniając się na „mieszankę łotewską” i „mieszankę turkmeńską” na rynku.

Od czasu inwazji na Ukrainę w ramach tego programu załadowano 11 milionów baryłek, w porównaniu do zera przed wojną.

O tym informuje The Wall Street Journal."

 

Nas to nie dotyczy bo łykamy na żywca każdą ilość ruskiej ropy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie