Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, spoko, spoko, bo zaraz na polskich obywateli wejdziemy ? ? ?

Mój ś.p. tata, wygłodzony po całodniowym sterowaniu żaglówką gdzieś na Mazurach wchodzi kiedyś do jakiejś knajpy po przybiciu do brzegu, a tam - nie pogadasz. Na wejściu wciskają jarmułkę, albo adiós comandante i zostaniesz na powietrzu głodny. Tata się zdziwił, ale nałożył na głowę, co trzeba, i dopiero coś zjadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2021 o 18:25, Jedburgh_Ops napisał:

Nooo, spoko, spoko, bo zaraz na polskich obywateli wejdziemy ? ? ?

Mój ś.p. tata, wygłodzony po całodniowym sterowaniu żaglówką gdzieś na Mazurach wchodzi kiedyś do jakiejś knajpy po przybiciu do brzegu, a tam - nie pogadasz. Na wejściu wciskają jarmułkę, albo adiós comandante i zostaniesz na powietrzu głodny. Tata się zdziwił, ale nałożył na głowę, co trzeba, i dopiero coś zjadł.

Normarnie burżuuułazyja za PRL 

......żaglówkę miał ...ale u pejsstych zeżarł 

Kiedyś to było.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bjar_1 napisał:

Tymczasem pisradna z Kielc...

206908853_219401486697490_4812106317477040828_n.jpg

Ale ty gupi jezdeś 

Na świecie broń/ technologia rozwija się w błyskawiczny i  zastraszający sposób a  u nas ?

W zastraszający sposób rozwija się debilizm wsobny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bjar_1 napisał:

Tymczasem pisradna z Kielc...

206908853_219401486697490_4812106317477040828_n.jpg

Tutaj to dopiero masz stalinowskie мастер на все руки. Towarzysz Stalin jest w grobie bardzo dumny z PiS.

Sylwia Klewin absolwentka wydziału nauk przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego. Zanim nie została partnerką, a później żoną, Krzysztofa Sobolewskiego (szefa komitetu wykonawczego PiS) była szarą podrzędną urzędniczką Inspekcji Handlowej.

Gdy PiS doszedł do władzy w 2015 r. nagle w cudowny sposób awansowała na inspektora wojewódzkiego, a tak w ogóle okazało się, że ona zna się na wszystkim. Gdy tylko wyszła za mąż za Sobolewskiego to od 2017 r. rozpoczęła tournée po spółkach skarbu państwa. Czekały na nią rady nadzorcze i fotele dyrektorskie.

Najpierw – wybitnie znając się na lotnictwie, lotniczych przewozach pasażerskich i cargo – zasiadła w radzie nadzorczej Portu Lotniczego Szczecin Goleniów. Następnie – wybitnie znając się na tym, czym zajmuje się KGHM – wylądowała w radzie nadzorczej Centrum Badań i Jakości. Po czym – wybitnie znając się na rynkach finansowych i obrocie papierami wartościowymi – dostała posadę w radzie nadzorczej PKO TFI. Następnie – wybitnie znając się na paliwach i obrocie nimi - została dyrektorką w Orlenie. Przy okazji – skoro okazało się, że zna się na wszystkim – dostała posady w radach nadzorczych Anwilu i Orlenu Paliwa.

Prawda, jaka śliczna parka z tych państwa Sobolewskich?

2135538765_SylwiaKlewin.thumb.jpg.89864025626c45562db8f33924954fee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

les

"Trudno, stało się, trzeba będzie wprowadzić pewne zmiany w tekście. Oryginał zaginął, to kto tam wie."
 

To poprzednie już sformalizowane? Znaczy się wszyscy pozostali od 2006 żyją w błędzie?

Nie bądźmy takimi formalistami, bo nie leży to w naszej naturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bjar_1 napisał:

A bo to pierwszy raz?

Niedomyta, obsypana łupieżem sierota nie potrafiąca zasznurować butów ma znać hymn swojego państwa? No bez żartów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie razem licząc dwaj poeby lub jeden pod dwoma nikami zabrał  ok 170 z czego ogromna większość za pomoc użytkownikom a nie za politykierstwo i nabijanie się z użytkowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Jakikolwiek stalking jest karalny nawet cyber:) "

Musisz, po prostu uważać, patrz:

"Dlatego z uwagi na tajemnicę, a przede wszystkim dobro prowadzonego postępowania, nie jestem upoważniony do rozpowszechniania informacji czy osoby postronne mogły bez mojej wiedzy korzystać z mojego domowego Internetu. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie