formoza58 Napisano 8 Styczeń 2021 Autor Napisano 8 Styczeń 2021 Z rewizyty naszych w Rosji w 1933 roku...
formoza58 Napisano 8 Styczeń 2021 Autor Napisano 8 Styczeń 2021 Rok 1933... Gen.Fajfra z delegacją czeską w 1 PL.
Sedco Express Napisano 9 Styczeń 2021 Napisano 9 Styczeń 2021 9 godzin temu, formoza58 napisał: Goście w 1 PL. Obok jugosłowiańskiego oficera z szablą stoi płk pil. Jan Sendorek.
Sedco Express Napisano 9 Styczeń 2021 Napisano 9 Styczeń 2021 9 godzin temu, formoza58 napisał: Rok 1933... Gen.Fajfra z delegacją czeską w 1 PL. Ludomił Rajski, NN, płk obs.inż Janusz de Beaurain.
Koloman Napisano 9 Styczeń 2021 Napisano 9 Styczeń 2021 13 godzin temu, formoza58 napisał: Goście w 11 P. Myśl. w Lidzie. W środku w skórzanym płaszczu płk pil.Jerzy Kossowski
formoza58 Napisano 9 Styczeń 2021 Autor Napisano 9 Styczeń 2021 1933 rok. Wizyta naszych " Orłów" w Bukareszcie. Powitanie z królem Karolem itd....
otton1 Napisano 14 Styczeń 2021 Napisano 14 Styczeń 2021 Sierż.pilot Lucjan Kruszka z 6.PL Zginął 24.10.1931
Sedco Express Napisano 14 Styczeń 2021 Napisano 14 Styczeń 2021 7 godzin temu, otton1 napisał: Sierż.pilot Lucjan Kruszka z 6.PL Zginął 24.10.1931 Wraz z nim zginął ppor.obs. Florian Petz (obaj z 6.PL 63.ET). Podczas startu na PZL P-2 (nr 55.2) z lądowiska polnego koło Przeworska wichura rzuciła samolot na ziemię.
Sedco Express Napisano 14 Styczeń 2021 Napisano 14 Styczeń 2021 Oczywiście masz rację, dzięki za sprostowanie.
otton1 Napisano 14 Styczeń 2021 Napisano 14 Styczeń 2021 5 godzin temu, Spirit of Warsaw napisał: Oczywista to PZL Ł-1 nr 55.28 Jakie PZL Ł-1 - znów byk!!!!!! Oczywista to PZL Ł-2 nr 55.28.
otton1 Napisano 14 Styczeń 2021 Napisano 14 Styczeń 2021 10 godzin temu, Sedco Express napisał: Podczas startu na PZL P-2 (nr 55.2) z lądowiska polnego koło Przeworska wichura rzuciła samolot na ziemię. Krzyż na miejscu katastrofy stojący aktualnie w Łopuszce Wielkiej
Koloman Napisano 14 Styczeń 2021 Napisano 14 Styczeń 2021 2 minuty temu, Spirit of Warsaw napisał: Klawiatura do śmietnika… Przyznam sie, że moja też: pisanie polskich liter takich jak "ą", "ż", "ł", itp wymaga specjalnego traktowania klawiszy.
formoza58 Napisano 22 Styczeń 2021 Autor Napisano 22 Styczeń 2021 Z archiwum Allegro. Oficerowie 4 PL.
formoza58 Napisano 24 Styczeń 2021 Autor Napisano 24 Styczeń 2021 Rayski z gościem zagranicznym w 2 PL.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się