Skocz do zawartości

podsumowanie akcji pandora IV


predi888

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli coroczny sukces policji w walce z bandytami wyposażonymi w wykrywacze , odzyskano przedmioty ważne dla historii Polski 

https://www.zwiadowcahistorii.pl/zakonczyla-sie-akcja-pandora-iv-policja-mowi-o-sukcesie-internauci-o-wstydzie-i-osmieszaniu-sie-sluzb/

Cytat

Jedynym faktycznie cennym przedmiotem odzyskanym w wyniku akcji był stolik skradziony z placówki muzealnej w 2014 roku.

?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Przypomnę, że mniejsza większość tak chciała...

Tej powyżej to wszystko miękkim kalafiorem wisi i wisiało. 

Jest zgoła inna grupa zdeterminowana i wrażo mocno zainteresowana przedmiotem około poszukiwawczym. 

A jak do tego dołożymy jednostki skrzywione i zindoktrynowane to mamy co mamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecajcie się dalej współpracą z archeo to w akcji Pandora 5 już nie będzie kogo łapać, pozostaną jedynie  ci co niby mieli walczyć o wasze prawa i mając się dobrze  nadal będą  kopali po jakichś Grunwaldach ze swoją ferajną, stanowiskach w asyście archeologów nadal bedą brali  po 100zł od łba za jakąś legitymację PZW mamiąc was jakimiś filmikami jak to fajnie kopać z archeologiem i rżnąc durnia że wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czestar napisał:

Trza było chociaż dodać kilka kropek.?wszyscy wiedzieliby o co kaman.

Czestar przepraszam że,, wpierdalć,, naruszyło twoje poczucie estetyki i kościec moralny. 

Zalecam dodać mnie jako użytkownika wielce nie porządnego w odpowiedniej zakładce w swoim profilu i po problemie. 

Chyba że o kartofle chodziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, soldierprzemo napisał:

Kolejny zbieracz zmasakrowanych kulek szrapnelowych zatrzymany, jakże dużo bardziej bezpiecznie się teraz czuję. 

 

Chyba im zacznę do wkz zanosic monety księcia polmosa i zmasakrowane/przerdzewiałe łuski, które u dziadka na strychu znalazłem, a dziadek oj dużo nazbierał hehe Codziennie po jednej, a z tego co wiem to z każdego przyniesionego grata muszą protokół spisać (jeśli nie poprawcie mnie). A jak się skończą to monety z PRL i kwadratowe gwoździe. Na 10 lat mi starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie