Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 6


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
37 minut temu, Tyr napisał:

... jak i prawne. 

 

Zapraszam do sądu. Ja do niego zaproszę moich zaprzyjaźnionych duchownych KK, a nie są to postaci tuzinkowe, którzy może i Tobie, i sądowi wytłumaczą, co myślą o krzewieniu w Polsce w XXI wieku wiary chrześcijańskiej mieczem, a jeśli nie krzewieniu to przynajmniej obronie tejże wiary – zgodnie z tym, co ślubowali panowie w Niepokalanowie.

 

Porozmawiamy sobie wtedy o artykule 190 Kodeksu Karnego, bo ja w pełni czuję, że spotkania ze wspomnianymi panami mógłbym nie przeżyć w stanie nienaruszonym, gdybym tylko im wspomniał, że jestem niewierzący. Skakać ze spadochronem jakoś się nie bałem, ale tych panów – firmowanych przez polski Kościół Katolicki przepojony miłością bliźniego – naprawdę się boję. I tym razem piszę poważnie wbrew wcześniejszemu stylowi ciętej ironii. To są normalne groźby karalne wobec 7,65 mln Polaków nie chcących mieć nic wspólnego z jakimkolwiek kościołem i religią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuna wraca, bo dziś za wyrażanie własnej opinii również można mieć poważne kłopoty. Ale w tym dziwnym kraju mnie już nic nie zdziwi. Aby nie było, ja już jestem w tym wieku, że mi to wszystko lotto, niech się młodzi martwią.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wiceminister-sprawiedliwosci-zapowiada-pozew-ws-opinii-prawnikow-z-kipk/4rnzzjx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figura (pozornie) niemożliwa, albowiem zabroniona

 

Wszyscy podlegamy pod art. 61 ust. 1 Konstytucji, który mówi: „Obywatel ma prawo do uzyskiwania informacji o działalności organów władzy publicznej oraz osób pełniących funkcje publiczne”. Ponadto podlegamy pod Ustawę o Dostępie do Informacji Publicznej.

 

A teraz proponuję forumowiczom prosty eksperyment. Proszę zapytać Kancelarię Sejmu obecnej kadencji, ilu szeregowych posłów lata śmigłowcami policyjnymi w sprawach prywatnych i partyjnych? Każdy z nas ma prawo do zadania takiego pytania i jest ustawowy przymus udzielenia odpowiedzi.

 

Odpowiedź wprawdzie jest znana, ale błogosławieni ci, którzy pytają i dostają odpowiedź.

 

1838138433_kaczyski.thumb.jpg.7782d8b11b51bffa23a23963cc06c1f6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figura (pozornie) niemożliwa, czyli jeden pan w stanie odlotu.

Spadkobierca kościelnych gruntów za ćwierć darmo teraz nazywa siebie i kumpli spadkobiercami starożytnych Greków.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24904654,morawiecki-odlecial-na-spotkaniu-z-klubami-gp-jestesmy-spadkobiercami.html#s=BoxOpMT

Ale z drugiej strony to sporo tłumaczy jeśli chodzi o Lesa i Tyra - óne po grecku tu nawijają, dlatego tych biedaczków nikt nie rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Ciekawe, czy pamiętają* że to poganie byli... a i pederastia czy homoseksualizm były powszednie i akceptowane...

* ewentualnie czy wiedzą

Wycieranie sobie gęby przez szefa polskich Greków żołnierzami spod Monte Cassino to już przekroczenie bariery dźwięku, ale cóż, jakie buractwo ogólne polskich Greków, taka też ich kóltóra kontaktów z ciemnym ludem.

1617612487_szydownosi.thumb.jpg.f7c33ffca77fbec6ee4786d97c80c865.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • woytas locked this temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie