Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 6


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
12 minut temu, toska napisał:

że niw wolno publikować treści  które tu cytata: "obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki"

Problem w tym, że dwóch naszych miłych kolegów nie chce zrozumieć, że my tu jesteśmy jak korespondenci wojenni - co widzimy to relacjonujemy. Rzeczywistości nie da się upiększyć, tak jak nie da się upiększyć tego, co dzieje się na ulicach. Nasi koledzy tu straszą prawnikami - to najpierw trzeba zacząć od ulicy. Poglądy w społeczeństwie się ścierają i jak na razie nie jest to zabronione.

1.thumb.jpg.d5903bb83c01d6c9d2d6e04db6858c37.jpg

2.thumb.jpg.86d6a684c9524688e270b11f1817f468.jpg

3.thumb.jpg.ea30e67b03a36750a696936e7f008825.jpg

4.thumb.jpg.1b0293747728c0d08875eca3c7bd4244.jpg

5.thumb.jpg.db49442efd270cf9e1e2b002d33ff1a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bravo ty, ci co nie mieli okazji zobaczyć enteligencyji i kuntury w postaci opozycji już widzą i będą wiedzieć na kogo głosować;) PiS powinien ci dużą kasę zapłacić za darmową kampanię;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tyr napisał:

bravo ty, ci co nie mieli okazji zobaczyć enteligencyji i kuntury w postaci opozycji już widzą i będą wiedzieć na kogo głosować;) PiS powinien ci dużą kasę zapłacić za darmową kampanię;) 

Nic nie ma tak gigantycznego genu autodestrukcji, jak PiS. Śpię spokojnie, że ta grecka organizacja sama się wykończy bez pomocy ulicznych transparentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..... MY? 

Raczej całe życie uzurpuje sobie prawo do JA

A mnie wkurza każde Oszołomstwo. 

Nie wiem czy dyskusja na temat kk(nie wiary) ma sens na tego typu argumenty że tamci są gorsi niż my bo gorsi zawsze się znajdą. 

Trzeba mieć i znać skalę a zwłaszcza gdzie jest jej koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • woytas locked this temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie