Skocz do zawartości

Z kamerą wśród...


Rekomendowane odpowiedzi

Tyr bo o ile komuniści w tym kraju to rzeczywiście folklor (co wcale nie zmienia faktu, że zgodnie z obowiązującymi przepisami osoby z podlinkowanych przez Ciebie zdjęć, powinny się spotkać z prokuratorem), o tyle brunatego mamy sporo (to też kiedyś był nieliczny folklor ale że się nikt nie przejmował, a w dodatku od 3 lat koniunktura im sprzyja, to się rozlewa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les...

Tyr...

Prosiłem, tłumaczyłem- to, że wam się wszystko (?) z seksem kojarzy, nie znaczy, że o swoich marzeniach lub fobiach musicie wszędzie i wszystkim.

Chyba, że faktycznie jak płatne trolle* musicie w tym wątku swe mądrości przekazywać. Choćby po to, aby przyklepać problem i udawać, że go nie ma.

Zawsze możecie na jakimś innym Forum o homoseksualistach, transwestytach, cholera wie o czym jeszcze pisać.

 

* choć nie wiem, który troll jest bardziej męczący- głupi czy płatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że wstawianie zdjęć z KPP jest bezsensowne, bo nikt ich nie broni i nie utożsamia. Ja wstawiłem zdjęcie które jest zgodne z tematyką, nie rozumiem co mają do tego zdjęcia komunistów.

Mam pytanie o tych?  Bo nie ogarniam.- pytam poważnie. 

 

idioci.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

To, że AH i JS w swoich wizjach ustroju mieli pewne wspólne cechy, jak choćby kult jednostki, silnej partii rządzącej, wszechobecnej inwigilacji przez rozbudowanych siłach militarnych i policyjnych, czy cenzurze i likwidacji wszelkiego rodzaju opozycji wewnętrznej, to nie znaczy, że obaj z tej samej opcji są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

Co nie bardzo ma się do tematu wątku, chyba że chcesz udowodnić wszelkiej maści wyznawcom AH, że nie bardzo powinni z transparentami typu RAC spacerować, bo to "tylko" rozdwojenia jaźni dowodzi, pomijając marną wiedzę historyczną czy brak przygotowania z doktryn politycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Erih napisał:

Bo też niejaki Adolf H. żadnym socjalistą nie był. Choć o rady żołnierskie się otarł.

Ta... a Kopernik nie była mężczyzną i ziemia płaska jest...

To kim wg Ciebie był hitler? Monarchistą, liberałem, czy kapitalistą?

11 minut temu, magius28 napisał:

Narodowy socjalizm z socjalizmem ma tyle wspólnego co krzesło z krzesłem elektrycznym!

Oba to krzesła choć jedno z wyposażeniem dodatkowym... Mnie tu bardziej pasuje spór Tesli z Edisonem o to w jaki prąd wyposażyć to krzesło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie