Skocz do zawartości

Ersatz WOT


Rekomendowane odpowiedzi

Małżeństwo z miłośnikiem onetowych rewelacji z pewnością nie było najtrafniejszym wyborem w jej życiu.

Onet trafił jak MiG-29 na zamieszczonym obrazku. Orzeł został zatopiony a jego załoga dowiedziała się o tym od obsługi kiedy okręt wrócił do bazy. (Według źródeł onetu oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, srbm napisał:

W następnym artykule onet opisze wstrząsającą historię okrętu podwodnego który trafiony został bombą głębinową a jego załoga nawet tego nie zauważyła.

Od tego pisu to ci się w każdym temacie pisi, jakaś choć jedna sensowna odpowiedź na kilka pytań od Yety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, srbm napisał:

Onet zamieścił sprostowanie i przeprosił za swoje bajki? Interesujące.

Informacja była prawdziwa ale nieprecyzyjna, bo faktycznie do incydentu doszło, po którym samolot trafił do remontu. Czytałem sprostowanie, ale już nie pamiętam gdzie to było zamieszczone. Onet zresztą słynie z ujawniania afer, które w większości byłyby zamiecione pod dywan - chociażby "Fotel śmierci" czy o Grotach wiązanych trytkami. Ale władzę najbardziej boli, że Onet ujawnia niekompetencje i nepotyzm partyjnych karierowiczów. To dlatego władza za wszelką cenę chce przejąć pod swoją kontrolę wszystkie media w Polsce, czyli będziemy mieć PRL-bis z prymitywną propagandą na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet ujawnia to, co Niemcy każą mu ujawnić. Zbliża się kolejna rocznica wybuchu PW, ciekawe co tym razem Onet ujawni? Bohaterstwo dirlewangerowców, może zbrodnie AK na tęczowych albo martyrologię kotów w Powstaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, les05 napisał:

Onet ujawnia to, co Niemcy każą mu ujawnić. Zbliża się kolejna rocznica wybuchu PW, ciekawe co tym razem Onet ujawni? Bohaterstwo dirlewangerowców, może zbrodnie AK na tęczowych albo martyrologię kotów w Powstaniu?

Niedolę członków plutonu egzekucyjnego, których bolały nogi. Musieli mordować na stojąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, balans napisał:

Informacja była prawdziwa ale nieprecyzyjna, bo faktycznie do incydentu doszło, po którym samolot trafił do remontu. Czytałem sprostowanie, ale już nie pamiętam gdzie to było zamieszczone. Onet zresztą słynie z ujawniania afer, które w większości byłyby zamiecione pod dywan - chociażby "Fotel śmierci" czy o Grotach wiązanych trytkami. Ale władzę najbardziej boli, że Onet ujawnia niekompetencje i nepotyzm partyjnych karierowiczów. To dlatego władza za wszelką cenę chce przejąć pod swoją kontrolę wszystkie media w Polsce, czyli będziemy mieć PRL-bis z prymitywną propagandą na każdym kroku.

Idąc tym tropem słynna informacja o wielorybie pływającym w Wiśle również była prawdziwa ale nieprecyzyjna. Wszak istnieje taka rzeka jak Wisła i coś w niej pływa. Tyle tylko że są to ryby a nie wieloryby.
Afery onetu warte są tyle co historia o pilocie który o tym, że został zestrzelony dowiedział się od mechanika na ziemi. Jedynym efektem jest pogłębiające się  foliarstwo wyznawców spod znaku Węglaczyka i Żemły.
Straszenie PRL bis nie ma sensu. Już od sześciu lat słyszę, że już żyjemy w PRL, faszyzmie, dyktaturze.  itp. Musisz wymyślić coś lepszego. Proponuję grozić przekształceniem  Polski w Kambodżę czasów Pol Pota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW już zaczęła, teraz kolej na onet i tvn.

http://www.tvp.info/55105174/rocznica-powstania-warszawskiego-agora-atakuje-wysokie-obcasy-o-rzekomym-ataku-ak-na-dzieci-zydowskie

Rocznica Powstania Warszawskiego. Agora atakuje

„Czy rzecznik praw dziecka opowie o tym, jak Polacy z AK prześladowali ocalałe z Zagłady sieroty?” – taki artykuł ukazał się na łamach wydawanych przez Agorę „Wysokich Obcasów” tuż przed rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet jest szwajcarsko-niemiecki natomiast TVN amerykański. PiS chce aby wszystkie media i portale były pisowskie i uprawiały łopatologiczną i prymitywną propagandę rodem z TVPinfo, czyli chce powrotu do czasów PRL'u. Acz nawet wtedy propaganda w wydaniu Urbana stała na zdecydowanie wyższym poziomie niż ta obecna. Sprawdza się stara prawda, że każda rewolucja rodzi system bardziej zamordystyczny niż ten, który obaliła. A jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to niech weźmie wykrywacz i uda się na własne pole sobie z nim pochodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les...

ty jednak strasznie dysfunkcyjny jesteś i nie sądzę, aby była dla ciebie nadzieja, że słowo pisane będziesz ze zrozumiem czytał.

Ale podpowiem- jest to przytyk do kolejnego debilizmu Glińskiego, który sobie wymyślił Muzeum Dzieci Polskich- ofiar totalitaryzmu.

 

 

PS Atak na sierociniec w Rabce to fake wg ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Ale podpowiem- jest to przytyk do kolejnego debilizmu Glińskiego, który sobie wymyślił Muzeum Dzieci Polskich- ofiar totalitaryzmu.

Myślisz, że dzieciom polskim w sierocińcu na Woli zarzynanym przez Niemców nie należy się upamiętnienie, spalone żywcem w Sikorach na Podlasiu na nic nie zasługują, umarłe z zimna w forcie VII w Poznaniu są nie ważne, nie warte Muzeum? Jesteś wychowany przez gw, onet, tvn i podobne, dlatego dla takich zawsze będę dysfunkcyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, srbm napisał:

Idąc tym tropem słynna informacja o wielorybie pływającym w Wiśle również była prawdziwa ale nieprecyzyjna. Wszak istnieje taka rzeka jak Wisła i coś w niej pływa. Tyle tylko że są to ryby a nie wieloryby.

Nie bardzo mam ochotę na dyskusję z jakąś pewnie fanatyczną młodzieżówką z PiS, bo zaraz się dowiem od jakiegoś syna pijanego marynarza i foki, że jestem Rusek, nadaję z Kremla i płaci mi za to osobiście sam Putin. Chcę jedynie zauważyć, że gdyby nie te niezależne media, to nigdy byśmy się pewnie nie dowiedzieli o "Fotelach śmierci", oraz o innych aferach, a przede wszystkim o powszechnym kolesiostwie i nepotyźmie w szeregach rządzącej partii [a miało być inaczej]. I jeszcze jedna uwaga - nikt nikogo nie zmusza do kupowania i czytania tego co wydaje Agora. Ja nie kupuję i nie czytam i jest mi z tym dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, balans napisał:

Nie bardzo mam ochotę na dyskusję z jakąś pewnie fanatyczną młodzieżówką z PiS, bo zaraz się dowiem od jakiegoś syna pijanego marynarza i foki, że jestem Rusek, nadaję z Kremla i płaci mi za to osobiście sam Putin. Chcę jedynie zauważyć, że gdyby nie te niezależne media, to nigdy byśmy się pewnie nie dowiedzieli o "Fotelach śmierci", oraz o innych aferach, a przede wszystkim o powszechnym kolesiostwie i nepotyźmie w szeregach rządzącej partii [a miało być inaczej]. I jeszcze jedna uwaga - nikt nikogo nie zmusza do kupowania i czytania tego co wydaje Agora. Ja nie kupuję i nie czytam i jest mi z tym dobrze. 

Mam nadzieję, że płaci. Gorzej gdybyś wypisywał te brednie z własnej woli i za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, srbm napisał:

Mam nadzieję, że płaci. Gorzej gdybyś wypisywał te brednie z własnej woli i za darmo.

Uderz w stół a nożyce się odezwą...

PS. Obecnie rządzący nawet specjalnie nie kryją się z tym, że dążą do stworzenia państwa autorytarnego i w wielu dziedzinach życia zamordystycznego. Państwa opartego na taniej sile roboczej pracującej na dobrobyt nowych panów, którym zresztą słoma z butów wystaje, oraz na pazerny kler. A dla naiwnych i pożytecznych idiotów mają historię na nowo pisaną, która ma odwrócić uwagę od tego do czego naprawdę dążą. Ironia losu i cały dramat polega na tym, że alternatywy specjalnie nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Dokonali już pięciu zamachów stanu i ośmiu polexitów. Do tego faszyzm, komunizm i dyktatura. To stało się już nudne. Mógłbyś np. wymyślić, że budują już komory gazowe albo wysyłają przeciwników na wyspy sołowieckie (w naszych warunkach oznaczałoby to chyba Wolin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nic nie trwa wiecznie - jak braknie Prezesa to zacznie się tam walka na noże o przywództwo i rewolucja zacznie zjadać swoje dzieci. Do tego czasu prawdopodobnie nie zdążą przeprowadzić Polexitu, na co mają zresztą coraz większą ochotę. Jedyne co może im się udać, to zakazanie używania środków antykoncepcyjnych i wprowadzenie obowiązku posiadania świadectwa moralności od proboszcza [za co łaska, ale nie mniej niż 500], aby załatwić cokolwiek w urzędzie, dostać pracę w budżetówce, czy też korzystać z komunikacji miejskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie