Jump to content
witian

Postrzelony przez myśliwego

Recommended Posts

Ci przeklęci imigranci z Afryki i Arabii...

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/tczew-po-wypadku-mial-sam-sie-wyleczyc-inspektorzy-odebrali-psa,893683.html

PS Dla mnie w temacie- pokazuje, jak się zwierzęta w dzikim kraju traktuje...

Yeti, weź mnie nie wku... Sam przygarnąłem kotkę, którą ktoś wraz z rodzeństwem wrzucił w worku do rzeki. Przy czym mamy do czynienia nie tylko z bydlakiem*, ale i z debilem - załadował je do plastikowego wora.

* to absolutnie nie jest to słowo, którego zamierzałem użyć.

Erih- a jak myślisz, skąd ja mam tyle ścierwojadów w domu?
Właśnie wszystkie po przejściach lub a chwilę", żeby jakieś leczenie skończyć.
Na chwilę" zazwyczaj oznacza dożywocie...

ta miedźwiedzie wyczuły niedopitą flaszkę i z puszek po piwie cuś wycisną.Wiadomo... iedźwiedzia siła".Przysłowia som mądrością narodów.

Yeti, to teraz rozumiem czemu gadasz jak moja ślubna, co zawsze powtarzała, że nie cierpi kotów, a po przejściu Rademenesa do Krainy Wiecznych Łowów Na Myszy Ptaki i zawsze dostępnej Makreli półtora tygodnia ryczała jak bóbr..

O tej głośnej, makabrycznej sprawie pisaliśmy już kilka razy. Pięciu mężczyzn (czterech jest aresztowanych od września 2017 r., piąty zmarł na początku 2017 r.) miało jesienią 2002 r. porwać w Barze u Józka we wsi Łasko pod Choszcznem, a później wywieźć do lasu, dręczyć i zamordować mężczyznę, którego tożsamość dla prokuratury była nieznana. Ze śledztwa wynika też, że zabójcy upiekli i częściowo zjedli ciało. Tylko jeden z podejrzanych przyznaje się do winy, ale twierdzi, że nie wie, kim była ofiara. Ma to wiedzieć inny z aresztowanych, ale milczy.

Podmioty liryczne bawiące się kłusownictwem, stołowały się na imprezie, na którą jeden z pacjentów sarninę" przyniósł...

No widzisz, jakby ich kto wpierwej w lesie kaczym śrutem po dupach zmacał, zaraz by im oskoma na ludzinę przeszła.

Michnika za darmo można bez problemu czytać na chromie - wystarczy google bot spider i masz wszystko w promocji.