Skocz do zawartości

Znalezione nie kradzione- wpadka


Slajmi130

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dokładnie,tego typu elementu jest chyba nawet więcej,niż tego myślącego.Najgorsze są takie przypadki już lekko podstarzałe,na co dzień przygniecione robotą,dzieciakami i jęczącą żoncią.Za to w niedziele pod pretekstem kopania zalewanie pały i pajacowanie - króla życia i celebryta:)Takie odreagowanie codziennej dupowatości,ale to już temat na jaką prace z psychologii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się ich skazywać. To bez sensu, bo z debili jeszcze przekształcą się w bandziorów.
Za to porządny wpie...ol na komisariacie to im by się należał. Ale taki, żeby przez pół roku musieli spać na brzuchach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie , Panowie oraz wszyscy inni ( z lubością wymieniani przez Człowiekaśniegu ) czy aby czasem nie siada" Wam czytanie ze zrozumieniem ? Czy owych , bez wątpienia uraków" oskarżono o rozgrzebywanie mogił? Niszczenie zasiewów? Pozostawianie wilczych dołów? A może jednak o coś , za co każdy z nas również może zaliczyć odsiadkę? A ilu za to samo ( i nie chodzi o buractwo- na to nie ma paragrafu :) ) otrzymało zaszczytne zawiasy " ?

Tu trzeba płakać a nie cieszyć się .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje wersjami, ale jaka ładna furtka otwiera się dla polucji . Wystarczy ,że zobaczy jakiś patrol człowieka z piszczałką i prorok murowany. O ile więcej roboty z ludkami na bani czy rzucającymi śmieci.I jak łatwo poprawić statystyki. Czarno to widzę :(

ps. a folklor" bardzo lubię :) - jest kwintesencją społeczeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się tu nie odzywać, ale nie mogę... :)
Czytam i czytam ten wątek na temat poszukiwań, zachowania w terenie, filmów, ściganiu przez policję itd.

Ja nie chcę nic smucić (co by później nie było - A nie mówiłem ?"), ale chwaląc się swoimi trafieniami w wątkach Nasze odkrycia", Hity dnia" itp. sami się meldujecie" i pchacie na odstrzał dla polycyji.
W tej czarnej godzinie" dacie radę udowodnić, że wszystkie fanty zostały pozyskane drogą kupna, lub wymiany, jak wykrywator leży w szafie ? :)

Pomyślcie / zastanówcie się nad tym..........

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traperku... zapomniałeś o allezło i samo...donosach :)

http://allegro.pl/kolekcje?string=wykopek&bmatch=base-relevance-popul-col-1-3-0408&order=m

http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=base-relevance-popul-col-1-3-0408&search_scope=category-6&string=wykopki

szczęścia życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2016-04-12 00:35:18 :Same plusy,bo jak przywiążesz cewkę na brzuchu to ręka wolna,a i schylać się nie trzeba już.Gorzej jak trafisz w takiej pozycji na okres :

dzika jeszcze przeżyję, ale niedźwiedzia nie wiem, skoncentruj się kolego nad swoją pozycją, bo fantazje erotyczne masz, może inne forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tniemy gałąź na której siedzimy. Na sympozjach archeolodzy i wyżsi urzędnicy SNAP, WKZ wytrącają nam argumenty pokazując owe filmiki ; tak wyglądają detektoryści pasjonaci dla których domagacie się złagodzenia prawa ?
Myślę że największym przekleństwem dla poszukiwaczy w obecnych czasach stali się sami poszukiwacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic im nie zrobią. Co najwyżej dostaną jakąś grzywnę za robienie syfu w lesie i na uprawach. Po stanowiskach archeo nie łazili, broni nie zbierali. No chyba, że jest jeszcze coś, czego nie ma w tych oscarowych dziełach. Tylko szkoda, że takie buraki sprzedają swoje wizerunki w przestrzeni publicznej i potem wszystkich ludzi z wykrywkami tak się postrzega w społeczeństwie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jak nie macie info na ten temat nie róbcie jak tvn 24 .bylem w tej grupie pilem i nikt z nas nie kopał tam gdzie zakazy natura zabytki czy stanowiska .a zasiane to pola rodziny znajomych pozwolone bylo stalo sie jest afera mamy za swoje filmy ale i na forach mamy krety wiem jakie wiadomosc dostałem od góry jednego z fordów i zablokowali mnie za slowa prawdy i kazdy z nas niczym wejdzie na pole musi miec zgodę na piśmie wlasciciela gruntu i konserwatora tyle w temacie a biorą sie za wszystkich po woli pozdrawiam dasz dół
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vis1939 2016-04-13 00:04:49
Śmiem wątpić. Czytałeś komentarze pod filmami?

„czarno widzę
-wasze notowania wzrosły po opublikowaniu tego filmiku?...myslę ze psujecie opinie ludziom którzy poważnie i profesjonalnie zajmują się tym tematem...

skamigo73
+czarno widzę A to już nie nasz problem...... tylko ich ;-) Zaś jeśli chodzi o notowania filmik został wrzucony przez nas na różne fora aby wzbudził sensacje pedałów forumowych dzięki czemu podnieśliśmy oglądalność naszego kanału o 30 % Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki mieliśmy z tego ubaw wrzucając link do filmu na fora z dopiskiem Patrzcie co ci debile odwalają ;-) lub co sądzicie o tych Panach ;-) Oni się podniecali a my pod różnymi Nickami ich jeszcze podkręcaliśmy ;-)

czarno widzę
+skamigo73 to sie (...) dałem wkręcić...obyście trafili na minę

+czarno widzę Hmm....nikt ci wcześniej nie wyjaśnił ze media to czysta manipulacja faktami w celu uzyskania jakiegoś zysku ;-) ???? A na miny już trafialiśmy ;-( ostatnia to typu S 35 Było trochę zabawy choć mniej jak z talerzową ;-) .....Szykujemy następny filmik tego typu ;-) i tym razem nie daj się wkręcić ;-)”

Po czym podaje swoje dane os. z imienia i nazwiska...

-witam, jestem z włocławka i poszukuje osób z którymi chciałbym nawiązać kontakt do wspólnych wypadów z wykrywaczem

-Wbij się do mnie na Fb S.. K.. ;-) Profil otwarty dla wszystkich ;-)"

I jeszcze kreta" szukają:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie