Skocz do zawartości

Znalezione nie kradzione- wpadka


Slajmi130

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W sumie podobne buractwo widywałem a zarządach spółek", w części nieoficjalnej.
A na co dzień - żądni szacunku panowie i panie na eksponowanych stanowiskach.
Sam byłem świadkiem, jak pewna pani dyrektor wielce eksponowana i bywała czasem w mediach, z UKE łaziła po Świętokrzyskiej na kolanach, a gdy pęcherz uległ zapełnieniu opróżniła go do kosza na śmieci (przy świadkach)
To chyba taki klimat i tyle.
Policmajstry czy szwejki równie ekspresyjnie świętują.
Najgłupsze jest to, że pacany się nagrały i opublikowały w necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki cel miały te filmy? Pokaz ,,siły ,,w grupie? Przykozaczenia do leśnika w proporcji kilku chamów na 1 leśniczego?(w pojedynkę każdy by nasrał w gacie na jego widok)
Totalne DNO i margines społeczny,cwaniactwo i buractwo w każdym calu.Po prostu śmiecie a nie pasjonaci...
Ciekawe gdzie teraz ta buta i cwaniactwo :) a lekko nie będzie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę,ile tych fajnych fotek które tak miło komentujemy w tle ma takie akcje.Nie mówię że to spoko,ale Wasze epitety typu śmiecie,buraki,plankton,debile,błazny,alkoholicy,kutafony,pajace" ... są trochę żenujące.serio.
Chłopaki przegięli,ale pomyślcie ile dziwnych akcji ma każdy z nas na koncie.Prawda jest taka że weszliśmy w świat multimedialny i kiedy by zrobić mix z nagrań każdego z nas to pewnie byłoby się czego wstydzić.
Kto bez winy niech rzuci cegłę czy coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lain,mam utożsamiać się z osobami które ubliżają nic nie winnym ludziom,ryją na obsianym,cwaniakują do właściciela pola bo są władzą? Chyba sobie żarty stroisz.Jeżeli Ty takie ekscesy uprawiałeś to Twoja sprawa,jednakże nie podpinaj innych poszukiwaczy pod takie zachowania. Po Twojej wypowiedzi ktoś nie w temacie rzeczywiście pomyśli że wszyscy z wykrywaczem to chołota robiąca gnój.Na to nie zgadzam się.
Zniszczyli to na co inni pracowali lata i przestrzegali kodeksu poszukiwacza.Po tych harcach już nie ma co liczyć że prawo zmieni się na naszą korzyść.Filmy te są najlepszym dowodem, że w Polsce nie warto nic zmieniać w tej kwestii a nawet należy zaostrzyć przepisy.Pomnisz moje słowa że tak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,aż takich ekscesów to nie uprawiałem ,przynajmniej nie z wykrywką :) Co do tego co napisałeś to chyba obejrzę te filmy,bo nie byłem w stanie,a widzę że nie wiem o czym piszę.

W mojej opinii prawo się nie zmieni na wzór np. brytyjski , jak nie wejdzie do parlamentu nasz przedstawiciel,a nie w zależności od publikowanych w sieci filmików.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Wiem że odgrzewam stary wątek ale inaczej się nie da.

Nazywam się Adrian Kłos i jestem administratorem forum detektorysci.pl

Wszyscy pamiętamy filmy Panów tej grupy. Powstały kolejne 2 kolejne filmy, tym razem mocno ukierunkowane w szkalowanie dobrego imienia poszukiwaczy, użytkowników mojego forum oraz mojej osoby.

Pierwszy film
http://www.youtube.com/watch?v=vYSCr0P3gLg

utrzymał poziom wcześniejszych. Autor filmy Pan Sławomir K udziela porad prawnych w stylu że jak nas policja złapie to musimy mówić że szukaliśmy meteorytów a wykrywacze mamy trzymać u osób trzecich. Radził chwile po tym jak zatrzymano go i zabrano wykrywacz :))

Wiem że wrzucając Panowie celebryci Wasze filmy nabijam Wam popularność której tak łakniecie ale też macie kase z reklam. Wierzcie mi niedługo będzie Wam ona bardzo potrzebna, ale o tym zaraz.

W drugim filmie Pan K już mówi że użytkownicy mojego forum ze mną to : pedały, debile, podpierdalacze, złodzieje i przestępcy.


http://www.youtube.com/watch?v=JK2wLZboJWM

Dodatkowo przerabia logo mojego forum w sposób bardzo brzydki.

I tu miarka się przebrała.
Skąd ta agresja pewnie każdy pomyśli? Ano Pan K po tym jak wywaliłem go z forum razem z innymi celebrytami wpadł na pomysł że to ktoś od nas doniósł na nich. Nie domyślił się że wrzucając na youtuba film z ich twarzami, numerami rejestracyjnymi i kopiąc pod kościołem zabytkowym faktycznie ktoś np. z archeo mógł się wkurzyć.

Ponadto Pan domorosły prawnik nie wpadł na to że w aktach postępowania w momencie zapoznawania się z nimi (ma do tego pełne prawo) będzie informacja o tym kto to zrobił.

Nie zamierzam kręcić filmów i mówić że Pan K jest większym takim i owakim, to nie mój poziom.
Mało tego , dałem mu szanse na to żeby usunął te filmy i nakręcił sprostowanie, pisząc 13 czerwca o 13:46 przez FB wiadomość że daje mu jakiś tam czas na usunięcie tych filmów. Z tej szansy Pan K nie skorzystał.

W dniu wczorajszym złożyłem zawiadomienie do Sądu Rejonowego w Warszawie -akt oskarżenia z kilku paragrafów związanych ze zniesławieniem, znieważnieniem publicznym itp

W dniu wczorajszym złożyłem także pozew do prokuratury rejonowej w Warszawie zawiadomienie o przestępstwie z paragrafów związanych z prawami autorskimi.

Jestem w trakcie pisanie trzeciego pozwu cywilnego związku z odszkodowaniem za naruszenie praw autorskich logotypu.

I to nie są największe działa wytoczone, te trzymam na koniec. Oczywiście ja działam wyłącznie w świetle obowiązującego prawa.

Koledzy i koleżanki Poszukiwacze, film tych celebrytów z wykopków przy kościele jest SZTANDAROWYM filmem pokazywanym na zjazdach archeo , ostatnio był pokazywany w Sosnowcu .
Film ten ma pokazywać profil poszukiwacza. Żadna, powtarzam żadna grupa nie zrobiła tyle złego PR naszemu środowisku co Ci goście.
Jako admin staramy się z moimi userami od początku pokazywać nas z dobrej strony.

Mamy dział współpracy z WKZ, przekazaliśmy pare pięknych znalezisk po których poszły wnioski nagrodowe do Ministra Kultury:
http://detektorysci.pl/wspolpraca-z-archeo/siekierki-z-brazu-skarb/
http://detektorysci.pl/wspolpraca-z-archeo/kolejne-przekazanie-cennego-zabytku-konserwatorowi/

Ostatnio mieliśmy piękną incjatywę przekazania orła i sztandaru:
http://detektorysci.pl/nasze-odkrycia/sztandar-strazy-pozarnej/

i dlatego nie pozwole sobie żeby ktoś jechał po mnie, po moim forum i jego użytkownikach.
Informacja dla Pana Sławomira K:
możesz sobie dalej kręcić kolejne filmy, jeśli tylko pojawi się jakikolwiek epitet skierowany w moją stronę robię kopiuj wklej i dosyłam do akt sprawy.

Informacja dla reszty celebrytów wykopkowych:

Poziom wcześniejszych filmów już został oceniony przez społeczność. Na tych filmach obrażających moje forum Was nie ma, ponoć byliście na wykopkach, ja jednak wierze że poszliście po rozum do głowy i macie dosyć super pomysłów aktorskich Pana K.

Na tę chwilę osobiście nic do Was nie mam, nie znam Was ani Wy mnie. Jednak jeśli tylko któryś z Was wpadnie na pomysł zaistnienia i obrażania moich użytkowników lub mnie to szablony z pozwami mam otwarte, wkleje tylko wasze dane.

Chcecie mieć większe portfolio z paragrafami i chudsze portfele kręćcie!!
Żeby nie było tak smutno to zachęcam do kliknięcia na załącznik, macie tam pewnego zwierzaka, poznajcie?

Muzykę dośpiewajcie sobie sami :)

Miłego weekendu



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 15:07 26-08-2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie