Jump to content

adek_

Forum members
 • Content Count

  987
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Panowie wyluzujcie z epitetami i tym hejtem. Każde media szukają sensacji, nikt nie przeczyta artykułu czy nie obejrzy newsa w TV jak nie będzie czegoś na poziomie swietego grala, zabójstwa, skarbu, cierpienia dziecka itp. I to oni sami to serwują i się tego na siłe doszukują. Wiem że może razić amatorski przekaz historyczny ale to jest przekaz kierowany do zwykłego kowalskiego. W dobie serwowania szybkich informacji każde media przyjeżdzajace na wywiad newsowy robią to 5 min po telefonie i za godzine jest transmitowany news. Nikt nie ma czasu na autoryzacje, często gęsto piszą nazwe stowarzyszenia czy wypowiadającego się z błędem. Rok temu jako stowarzyszenie czyściliśmy studnie na forcie. Przez tafle wody zauważyliśmy jakiś przedmiot, coś kwadratowego, moglbyć wszystkim, kawałkiem odłamka. Jedna z Pań z radia zapytała czy może to być szkatułka? 2 godziny później był news że skarb w studni został odnaleziony. No bo co innego może zainteresować odbiorcę? News że jakies stowarzyszenie wyciąga muł ze studni? :) pozdrawiam adek
 2. adam793 zalezy czego oczekujesz. Jesli lekkiego super ergonomicznego sprzętu to rekonesansów, szukania na polach raczej mniej obleganych to pewnie deus. Jeśli szukasz głownie na przeszukanych to zdecydowanie ciężki explorer (wiekszy obszar omiatania, większy zasięg). Mam etraca, chodziłem troche z deusem, to zupełnie 2 różne wykrywacze.
 3. tu masz małą historie idu tego guziczka http://detektorysci.pl/guziki/guziki-powstanie-listopadowe-oraz/ Pewnie wyszło więcej tych guzików, tylko kazdy myślal ze to prusak i sobie głowy nie zawracał ;)
 4. nie demonizujcie. Wizyta była zapewne efektem jakiejs kontroli krzyzowej. Ktoś większy na tym wpadł, a Ty byłes jednym z kupujacych/sprzedających. Kazdy taki trop policja zobowiazana jest sprawdzić, odnotować odhaczyć, oni tez maja przełożonych, nadzór wiec muszą być rozliczeni ze dopełnili obowiązków. Ze spotkania z Twoim ojcem pewnie zrobią notatke ze ewentualny świadek/podejrzany nie przebywa w kraju i miejscu zamieszkania , w którym też nie ma komputera itd, dopiszą ze zrobili anonimowe rozpytanie, którego nie było bądź faktycznie zapytali jednego sąsiada czy potwierdza wersje ojca i tyle. Moim zdaniem już jest po sprawie. Gdyby mieli powazne podejrzenia to nie tak wygladalaby ta wizyta :)
 5. Szwecja, ja śmigam po biesach 17-24, lece z Wawy. Szukam chętnych;) Jakby co to pisz: to<małpka>ja.pl Szukam chętnego takze do wycieczki bo zabitych dechami wioskach celem poszukiwań strychowych;) W ekipie będzie napewno w jakies dni Rysiek_sanok
×
×
 • Create New...

Important Information