Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dwuznacznie to napisałem szczęście w sprawie polskiej polityki odnosi się do zmiany władzy, tym jest owo szczęście. A następnie dodał gdyby było nadal PO byłby koniec czyli uniemożliwianie eksloracji pod każdym pretekstem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A co ma PO czy PiS do kopania?"

Też mi pytanie... Odpowiedź jest banalna - za rządów PiS, cały urobek pójdzie do Torunia. Natomiast za PO - poszedłby do Berlina, Nowego Jorku i Tel Awiwu.
Tak czy owak, znalazcy mogą sobie pomarzyć, niezależnie od tego czy pociąg jest, czy też go nie ma. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim skomentuję wasze posty z prośbą o geopolityczną lekcje na poziomie szkoły średniej proszę zwrócić uwagę na jeden ważny fakt, na który nikt nie zwrócił uwagi!
Otóż Gen. Konserwator ZAbytków który miał odwagę stanąć przed kamerami za rządów PO i powiedzieć tak istnieje złoty pocią nadal nim jest! Pamiętam te docinki pani minister kultury z PO na jegom temat i co chłop nadal jest na stanowisku. Przypadek? Nie ma tutaj przypadku...

Czy do Torunia to nie jestem pewny na pewno nie do Izraela, Berlina czy US po prostu zostałby nadal w ziemi...
Psychika podwładnych Tuska była taka że wszystko co może być na szkodę Niemiec jest zabronione... to trochę tak jak za PRL każdy urzędnik wiedziała że działanie na szkodę ZSRR to zbrodnia...
A jeśli obywatel Niemiec mówi że za PO nic nie jest możliwe to chyba ciekawe co...?

Ktoś mnie ostatnio pytał czemu za komuny WSW czy wywiad czy bezpieka tego i innych rzeczy nie wykopała mogąc robić co im się podoba...
Ano łopatą czy koparką można tyle na co przypadek pozwoli...
Dzisiejszy sprzęt to 100000 łopat i koparek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytata : Ktoś mnie ostatnio pytał czemu za komuny WSW czy wywiad czy bezpieka tego i innych rzeczy nie wykopała mogąc robić co im się podoba..."
Zdradzisz nam co odpowiedziałeś?
cytata : Otóż Gen. Konserwator ZAbytków który miał odwagę stanąć przed kamerami za rządów PO i powiedzieć tak istnieje złoty pocią nadal nim jest! Pamiętam te docinki pani minister kultury z PO na jegom temat i co chłop nadal jest na stanowisku."
To mówisz że to Pani Minister do proroka poleciała z donosem???????? O w mordę , kapuś miał zmianę płci i został Ministrom????????
Muszę to przetrawic , idę do nocnego. :D Wziąść cos dla Kogoś? Yetti? Bjar?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niewiele z tego zrozumiałem. Widno mam niski iloraz... :>
Ale do nocnego nie pójdę, bo po północy pić jakoś nie wypada.
Zwłaszcza, że z rańca do roboty trza lecieć i co najważniejsze - listę o czasie podpisać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę tu spora grupa typowych rodaków
nienawidzących wszystkich i wszystkiego
piszących donody na sąsiadów
typowy Polak - nienawidzę cię że masz swe zdanie, coś osiągnąłeś, odkryłeś
banda frustratów znad klawiatury o intelekcie półmózga...
dla was debile każdy kto ma własne zdanie, coś odkryje znajdzie na coś wpadnie będzie obiektem drwin, szyderst donosów zatracilciście słowiańską gościnność dobro przyzwoitość
Nigdy nie osiągniecie 1/1000 tego co Szpakowski Koper czy Richter bo jesteście debilami bez pasji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fali ostatnich uniesień i nietypowego (bądź co bądź) klimatu tego wątku proponuję poruszyć kwestię - co to takiego ietypowy Polak" i co on ci to ma wspólnego z kolejnictwem? Nawet tym podziemnym"?
Do czasu wykopania tego U-Bahn'a będzie magla na kolejne vol." :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie dopatrywał międzynarodowego spisku w tej sprawie, tylko typowej niechęci urzędasów do wszystkiego co może sprawiać kłopot teraz albo w przyszłości. Boją się o swoje cztery litery, bo w świetle kamer i kontroli może wyjść ich brak kompetencji i szemrane interesy, dla prowadzenie których potrzebny jest spokój i brak zainteresowania centrali. A wykopki ściągną do miasta niezaprzyjaźnione media,tłumy gapiów i urzędasów wyższego szczebla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luck36 - masz silne parcie na pracie i nie masz co robic z lapkami ? idz i sie wybrandzluj a nie obrazaj uzytkownikow

czlowiek sniegu - ten temat pasuje do forum towarzyskiego , po co salcesonowi i szwabowi robic reklame darmowa co dzien na forum podbijajac ten temat ciagle i ciagnac go w nieskonczonosc a osoby z otoczenia wyzej wymienionych maja zabawe obrazajc wszystkich i nic nie wnoszac do aktualnosci tematu , ktory i tak juz jest nie aktualny gdyz nigdy zadnego pociagu nie bylo i nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zwoła się spora grupa ludzi, którzy nie pozwolą robić się w balona różnym urzędasom, specjalistom od brandzlowania, ekspertom od stukania w klawisze i innym dziadkom mającym wszystkich w dupie i żyjącym innym na złość.Świat jest piękny, i to mimo waszej obecności. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W historii złotego" drzemią jeszcze nieprzebrane pokłady beki i złoża śmiechu. Nie daj Bóg pchać to do Towarzyskich, jeszcze zaginie. A tutaj pod ręką, zawsze na górze. Szybko można skontrolować co tam u panów śmiesznych w Wałbrzychu słychać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, @Czloweksnegu, jęczysz i wyśmiewasz (z kilkoma innymi...) bajkopisarzy o złotym pociągu, a sam podsycasz temat!

Ostatnio był marazm w tym temacie, a Ty podrzucałeś linki o złotym", nawet najbardziej zagorzali fanatycy bajek nie ciągnęli tematu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie