Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol.2


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiem, że to mega offtop, ale znałem pewnego pułkownika z WAT'u, który uczestniczył w pokazie tego śmiesznego zderzaka Łagiewki. Siedziało trzech gości z powybijanymi zębami, którzy starą skodą z jakimś oscyloskopem na tylnym siedzeniu (w charakterze czujnika wstrząsów) ładowali się w jakiś mur chlewika i twierdzili,że o" minimalizuje skutki uderzenia.
Tyle cytat znajomego z WAT'u. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest 21 wiek, mozna miec okulary z kamery, jest kamera prawie w kazdym telefonie i jak idziecie do lasu i spotykacie tam pelno meszczyzn ubranych na czarno a wy nawet nic nie potraficie nagrac???? Nawet gdybys cie odeszli pare metrow i z ukrycia nagrali cokolwiek to bysmy uwierzyli Do lasu kazdy zabiera ze soba telefon przeciez.Na co czekacie z ujawnieniem miejsca, jesli sie okaze to prawda to wtedy beda musieli zabezpieczyc to miejsce i wtedy mamy czarno na bialym. . Nie chodzi o to ze nie wierze tylko czego sie co niektorzy boja, czytam kopie jakis artykulow rzekomo napisanych u prawnikow w poscie gdzie swiadkowie chowali skarby potem sie boja bo po paru latach w tych miejscach spotykaja bylych SS-manow i sie boja, powatarzam pytanie czego??? Prawdy??? Za duzo filmow chyba niektorzy ogladaja...Mozecie mnie oczerniac, 5 lat pracowalem w jednostkach specjalnych za granica i slysze ABW to smiac mi sie chce. A co do wypowiedzi niektorych na temat Zydow to sie zgadzam, jak mozna dzisiaj chciec od naszego Panstwa rekompensaty za straty na ktorych Pansto Polskie nie mialo wplywu i od razu niektorzy nazywaja nas antysemitami.Przeciez my walczyli zesmy z niemcami i walczyli za nasz kraj. Ilu zydow bylo w SS. Wszyscy cicho siedz bo bylo ich mnostwo. Ludzie walczcie o swoj kraj a nie dajemy sie sprzedac obcemu kapitalowi....!!! Jest znalezione, jesli okaze sie prawda to wara wszystkim od tego i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idel nie wiem skąd takie info ale technologię zderzaka chętnie wykorzystują araby w swoich statkach i płacą grubą kasę-to jest fakt.
Pędnik przechwyciło wojsko i na nic szukanie info w necie.
Sorki za off ale jakoś tak wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie napisałem skąd takie Info. Pracowałem w firmie, która współpracowała z WATem. Pewien pan pułkownik, nota bene dr hab. fizyki opowiadał z roześmianą gębą o tym wynalazku".
A wojo nawet w Polsce trzyma rękę na pulsie i sprawdzają wszelkie pomysły, które mogą zostać uznane za strategiczne.

I cóż w tym dziwnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wracając do pociągu, uważam, że jeśli nawet są tam jakieś kruszce, to mogą one być małowartościowe, jeśliby znalazła się tam jakaś ciekawa i wartościowa dokumentacja z badań nad grawitacją ziemską.

Tak czy siak myślę sobie, że zabawa z pociągiem jest pyszna. Fajne spekulacje pojawiają się na necie. A i fajne zdjęcia z geonieradarów można sobie pooglądać. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloto'kosztownosci czy co tam będzie mnie osobiście w..li.Wszyscy widzieliśmy juz samoloty,czolgi itp.ale pociągu jeszcze nie bylo.Sam fakt-lokomotywa z wagonami ukryta pod ziemia i to jeszcze w Polsce-dla mnie bomba jeżeli to prawda.Myślę ze warto poczekać do wyjaśnienia sprawy i trzymać kciuki oby się udalo.W końcu marzenia i nadzieja to część naszej pasji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg odjeżdża..
Na marginesie szumu coraz więcej, a przecież dalej oprócz dwoch anonimowych poszukiwaczy nikt nie wie gdzie stoi to cudo...
Dzisiaj poraz pierwszy w naszej tv widziałem dziennikarza który sensownie mówił, że to najpawdobodobniej malutki deszczyk z wielkiej chmury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos w lawinie informacji w temacie wylowil moze, czy odkrywcy" ujawnili juz wladzom lokalizacje rzkomego pociagu czy wciaz zwlekaja z tym do uzyskania jakiegos potwierdzenia znaleznego?
Nie zauwazylem takiego pytania w linkowanym wczesniej wywiadzie z ich prawnikiem, a przynajmniej mi cisnie sie ono na usta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wiedza ych odkrywców" lewituje w sferze wiary, a ta z realem ma niewiele wspólnego; może prócz mniej lub bardziej realnych 10% na które apetyt ma każdy. Optymistycznie zakładam, że nie był to ordynarny skok na kasę, metodą na wyrwę.
Lecz szukać trzeba, warto zapukać po rozum do głowy i sądzę że szanse są duże i klimat sprzyjający (wbrew pozorom).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie zakrojona akcja pt wkreceni...wkręcają cały nasz naród,rząd i inne państwa itp itd i mają z tego polewke jak szybko łykamy kity..Była już taka Anastazja Pe co wkręciła pół sejmu potem książkę wydała ale goło iwesoło było!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie