Jump to content

janiszelk

Forum members
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ostatnio się wybrałem na spacer po lesie i oto efekty http://www.youtube.com/watch?v=1uPGukFApNM
 2. Ciekawe ile nagrody by dali dla osoby przypadkowej która by coś takiego znalazła. 5tyś.?
 3. Koleś sporo kupuje różnych kopii i szybko je sprzedaje, trochę postarzy i doda opis o wyprzedaży kolekcji itp, oczywiście orginalność zostawia do oceny dla kupującego..
 4. No ale to jest już śmieszne, więc nie dziw się Człowieku (Yeti) że ludzie z tego się nabijają lub szydzą..Znajdziesz i nie oddasz kara, znajdziesz i oddasz to też kara bo nikogo po szumie medialnym to już nie interesuje( pomijam garstkę pasjonatów), nie mówię i nie myślę że to mogło by zaginąć... Kto tu jest przestępcą? Prawo jest złe i tyle..
 5. Dokładnie gawędziarze, chociaż dobrze że taki program jest, bo pokazuje nas w lepszym świetle, piszę o poszukiwaczach amatorach, którzy poświęcają swój czas i prywatne pieniądze na poszukiwania i odkrywanie naszej historii. Szkoda tylko tego właśnie że mało kiedy doprowadzają sprawę do końca, a powiedzenie jeszcze tu wrócimy mnie już trochę śmieszy, ale domyślam się że duży wpływ na to ma też budżet programu.
 6. Ja z chęcią, ale w piątek wyjeżdzam do Niemiec, myślałem że coś w długi weekend będzie organizowane, no ale cóż mus do pracy jechać.
 7. Mogli by wrzucic cos takiego Die Brücke von Neuenburg a jeszcze lepiej to Die Panzerbrigade 106 FHH...Niewiem dlaczego nie ma wznowień tych książek, ta druga kosztuje obecnie około 300 euro...
 8. Ja czasami kopie, ale ostatnio same lipne pola, nawet monetki żadnej nie znalazłem( 3 godziny nocnego buszowania), już myślę że mój sprzęt nawala chyba...
 9. Gdzieś wcześniej pisałem, to samo na starym cmentarzu w Szeligach(cmentarz wpisany do rejestru zabytków). Nóż sie otwiera w kieszeni. Żelazy byłem wiosną, to samo, spalone gospodarstwo w lesie po prawej w kierunku na Sędki tak samo, niestety nie wszyscy w domu nauczyli się że co rozsypałes to trzeba posprzątac. Przykre, niestety prawdziwe, mam nadzieję że któregos dnia się spotka tego kogos, przecież niema nas tak dużo w Ełku, a watpie aby była to robota przyjezdnych. Pozdrawiam.
 10. Jak ktos ogladał film na YT to nie widac tam zadnego bohaterstwa, tylko zwykłe sranie w gacie( ja osobiście pewnie bym też tak zrobił). Dopowiadanie historii to juz inna bajka, a szczególnie o tym ilu to nasi dzielni chłopcy rozwalili wrogów, i jak ich wywozili koledzy na wózkach. Kto tam nie był to może i w to uwierzy, tam nie było i niema linii frontu, nie wiadomo kto strzela i skąd, zreszta widać to na załaczonym filmie. A na marginesie to po co rozgłos?( nasi to nie Amerykanie), żeby jakiś posraniec nam bombkę podrzucił w odwecie?
 11. http://www.sondengaenger-deutschland.de/recht/sondengaengerrechtslage.html Tu podaje link jak mniej wiecej wyglada sytuacja kopania w Niemczech.
×
×
 • Create New...

Important Information