Skocz do zawartości

Konflikt na Ukrainie vol. 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Woytas:
Panowie!
Ostatnie ostrzeżenie - skończcie wymianę uprzejmości i wróćcie do meritum. Zamknę wątek i będziecie musieli na onecie zaatakować."

Sorry Woytas, ale to właśnie Ty i Yeti odpowiadacie jako modzi za jakość" tego wątku. A co tu mamy? Ano mamy to, że gdy tylko [zresztą po długim wahaniu] zabrałem tu głos, to od razu zarobiłem obraźliwe epitety; że balans to: człowiek Putina", płaci mu rosyjska ambasada", o rosyjski agent" i wiele innych. No to ja się pytam Ciebie jak takie pomówienia mają się do Regulaminu Forum? Gdzie byliście Wy modzi wtedy, gdy mnie zaczęto tu obrażać?

A teraz jesteś zbulwersowany tym, że doszło do eskalacji uprzejmości" - no to przestańcie się tu zachowywać jak redaktorzy TVN 24, a zacznijcie być modami...

------------------------------------------------------

Wracając do tematu wątku, to chciałem zwrócić uwagę na dość istotny [z naszego punktu widzenia] fakt - otóż bardzo wyraźnie już widać, że Kijów nie życzy sobie Polski jako swojego samozwańczego ambasadora". Nacjonalistyczne władze w Kijowie mają dużo większe ambicje, niż być tylko poklepywanym po plecach" przez kraj, który sam jest poklepywany". A do tego specjalnością" tego kraju jest: obienie laski" i murzyńskość" [słowa min. Sikorskiego].

W tym przypadku muszę po raz pierwszy przyznać rację puczystom z Kijowa. Na ich miejscu też bym się nie liczył z krajem, który sam się nie szanuje, a do tego nikt go poważnie nie traktuje...

P.S.
Ten komentarz napisałem po informacji o tym, jak nasz nowy Wielki Brat właśnie nas wystawił z tymi więzieniami CIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poklepuje" Polskę tutaj tylko on, balans.

Jeśli on (błędnie) uważa, że naszym (nieobrzezanych Polaków) największym wrogiem jest Ukraina, to ta teoria implikuje oczywisty wniosek, że wróg naszego odwiecznego wroga (Rosji) jest naszym przyjacielem. Tę ostatnią teorię stworzył ktoś znany; Einstein, Newton, a może Stalin, czy Putin. Balans pewnie wie, bo jego specjalnością jest wyszukiwanie i tworzenie wrogów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że my, uczestnicy tego forum, powinniśmy dbać o nasze zdrowie. Dlatego jako dr n. med. sugeruję balansowi, aby wysypiał się (8 godz.) i wyluzował, bo może dostać zawału lub udaru. A wtedy ja bym umarł z nudów i tęsknoty za jego odkrywczymi" nocnymi przemyśleniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraina historycznym wrogiem Polski"? A czemuz tak?

To Chrobry (wraz z Niemcami zreszta) wszedl do Kijowa, czy Jarosław I Mądry do Warszawy?
To Ukraina byla polska kolonia, czy Polska ukrainska?

Niekiedy warto zrobic rachunek wlasnych win...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraina nie mogła być polską kolonią, bo przed 1991r. takie państwo nigdy nie istniało. Nazwa Ukraina" wzięła się od polskiego słowa ukrainne", czyli przygraniczne (chodziło o ziemie na Kresach).
Jeżeli o jakimś państwie może być w przypadku Ukrainy mowa, to tylko o Rusi Kijowskiej. Która to Ruś swoje za pazurami względem Polski tez miała. No ale taka była epoka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu, gadu, a w Charkowie wysadzili ostatniej nocy pomnik UPA. Nie, nie będę proponował tu zbiórki publicznej na jego odbudowę....

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/charkowski-gubernator-zapowiada-odtworzenie-pomnika-ludobojczej-wobec-polakow-formacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimir:
Balans! mógłbyś coś z innych źródeł zapodawać? Męczące staje się czytanie komentarzy takich jak Wladyslawa pod filmikiem. Polski z google translate."

Po pierwsze - to z jakich innych źródeł mam zapodawać? Skoro w polskojęzycznych mediach obowiązuje w tych tematach ostra cenzura i jedynie słuszna prawda" niejakiego Łysenko.

Po drugie - to fakt wysadzenia pomnika UPA w Charkowie jest faktem i nic tego nie zmieni! A komentarz to każdy powinien sobie swój własny dorobić", a niekoniecznie czytać cudze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżka wartości rubla jest wyraźnie odczuwalna również w Polsce, gdzie działają rosyjscy agenci. Dewaluacja rubla powoduje, że mają oni coraz niższe kwalifikacje, są oni coraz gorzej wynagradzani, co odbija się na ich pracy", czyli prorosyjskiej i antyukrainskiej agitacji. Ich teksty są tak prywmitywne, że już w żaden sposób nie trafiają do polskiego spłeczeństwa. Putin nie zauważył, że Polska jest jednak zagranicą, należy do innej, zachodniej cywilizacji i taka mongołowata retoryka, jaką uprawiają w Polsce jego agenci, jest tylko startą jego zasranych bezwartościowych rubli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie:
Powyżej użyłem nieco tasjemniczego określenia: mongołowata", które pochodzi z pracy Observations on an Ethnic Classification of Idiots"
by J. Langdon H. Down, M.D., London,

(John Langdon Haydon Down, 1828-1896), London Hospital Reports, 3:259-262, 1866

http://www.neonatology.org/classics/down.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty zes slyszal co dzis sie stalo w USA?

Na mocy przyjętej jednogłośnie przez Senat USA ustawy Ukraina może zostać uznana za specjalnego wojskowego partnera spoza NATO.

Nowe prawo umożliwi dostarcznie Ukrainie przez Pentagon śmiercionośnego" sprzętu wojskowego. Zakłada też możliwość dostarczanie większej pomocy fiansowej, współpracę na polu wojny informacyjnej, energetyki, wsparcia humanitarnego. Aby zaczęło ono obowiązywać niezbędna jest jeszcze aprobata izby niższej amerykańskiego parlamentu - Izby Reprezentantów. Według komentatorów, może się to stać już jutro.

-----------------------------------------------------------------------

Wiesz Yeti ile panstw ma taki status? I dlaczego nie ma w tym gronie Najjasnieszej Rzeczypospolitej?

-----------------------------------------------------------------------

A nie tak dawno eksperty" twierdzily, ze:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ekspert-watpliwe-by-Kijow-uzyskal-specjalny-status-sojusznika-USA,wid,16845601,wiadomosc.html?ticaid=113f66

-----------------------------------------------------------------------

Reasumujac: w koncu hamerykance" poszly po rozum do glowy i jasno okreslily gdzie sie koncza granice Imperium Zla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kindzal (4268 / 318) 2014-12-11 22:01:23

Kindżał- na początek, to my ustalmy- my Ciechana lubimy i cytujemy, czy nie lubimy i pijemy mineralną?



Dwa- Wiesz Yeti ile panstw ma taki status? I dlaczego nie ma w tym gronie Najjasnieszej Rzeczypospolitej?"

Apacz- mi się wydawało, że nasza socjalistyczna Ojczyzna jest w NATO i jako taka z definicji nie może być dodatkowo znana za specjalnego wojskowego partnera spoza NATO"

:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie