Skocz do zawartości

Allegro greatest hits vol.38


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
np. jeden po drugim :)

onya5 (27) (Kupujący) Pozytywny 15 sie 2013, 22:56 3416416846 Pokaż

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
ONYA2 (59) (Kupujący) Pozytywny 15 sie 2013, 22:54 3427499779 Pokaż

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
ONYA2 (59) (Kupujący) Pozytywny 15 sie 2013, 22:54 3427498971 Pokaż

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego Adolfa to w sunie dobry człowiek był - nie dość, że w Wiczym Szańcu zamach na niego zrobili, to jeszcze odznaczenia im za to dał! Ludzki Pan!!!:) http://allegro.pl/odznaka-iii-rzesza-za-za-rany-i-udzial-w-zamachu-i4924618139.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimmu66 - może się pomylił? Wiesz, u Adolfa w '44 z głową było już nie tak, Parkinson, nawał pracy, sporo problemów do ostatecznego rozwiązania...
A może po prostu generałowie wprowadzili go w błąd? Czasami im się to zdarzało, czego ostatecznie na łożu (przepraszam, kanapie) śmierci, Adolf wybaczyć im nie mógł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecę z wyjaśnieniem, dużą część sprzedają osobniki które pojęcia nie mają o ustawie itp itd, znajdą przypadkowo, w robocie wykopią, pod dachówką znajdą, brat wujka szwagra siostry znajdzie gdzieś u siebie jak szambo kopie etc. a w ich głowach płonie złota myśl zdobycia grubego szmalu a w ich sercach budzi się zwierzęcy instynkt handlarza starociami i w wyniku tego mamy na allegro co jakiś czas jakiś złom. Z tym samobójstwem się nie zapędzajmy, nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja u naszych południowych sąsiadów.

http://aukro.cz/letoun-nem-sestreleny-rusy-1945-i4896592593.html

Faktem jest to że widziałem droższe zdjęcia, ale to na zachodnim portalu eBay.
Czy może mi ktoś powiedzieć za co w Czechach za tą fotkę w przeliczeniu na złotówki zapłacono 1870 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie mechanizm licytacji. Dwóch najwyższych oferentów ma zerowe konta.
Koledzy sprzedawcy ? Raczej w to wątpię, to stary wyjadacz i spec od zdjęć i pocztówek.
Jedynie co mi przychodzi do głowy to, że kilku Czechów podesłało linki do swoich znajomych kolekcjonerów / fanatyków na Zachodzie, a ci w trybie awaryjnym założyli konta na Aukro, co by mogli przystąpić do licytacji.

Normalnie fotki z Me-262 gdzie widać dużo szczegółów, osiągają kwoty 100 - 150 euro (400 - 600 zł), ale w tym wypadku w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego zapłacono za to zdjęcie prawie 500 euro.

Jako ciekawostka, to najdroższa fotka jaką widziałem i która została sprzedana osiągnęła kwotę ok. 700 euro (aukcja przeniesiona do archiwum i było ponad 20 oferentów).
Zdjęcie o wymiarach 6x9 cm przedstawiało (pluton?) 6 niemieckich Panter z.......... sowieckimi gwiazdami. Sprzęt trafiejny i używany w walkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie