Jump to content

Poszukiwacz_skarbów

Forum members
 • Content Count

  397
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. pozwolenie tylko na 6m przecież to śmieszne a teraz tylko na 20m? a jeśli tunel jest głębiej to co wtedy?
 2. te poszukiwania są bardzo mało profesjonalne i po łebkach" bym powiedział, tak jak by świadomie ktoś chciał by tunelu nie odnaleść - bo przecież tunel był na 100%
 3. Bardzo fajnie się bawisz i bardzo ładne fanty wyciągasz :) ale powiedzmy sobie szczerze mimo twoich oświadczyn fotki mówią same za siebie, na twoim miejscu pewnych rzeczy" bym tu nie wklejał bo smutni panowie kto wie czy już nie zacierają rączek na premie i awanse i chodź widać że jesteś pasjonatom to zostaniesz okrzyknięty terrorystą lub wariatem. Pozdrawiam.
 4. no dobrze ale jakaś komnata, korytarz, przestrzeń pusta.... istnieje czy nie? nawet jeśli tam nic nie ma? czy puszczają już całkowite bujdy i robią z siebie błaznów żeby tylko przyciągnąć turystów?
 5. to w takim razie co tam było? pusta komnata? a może jednak coś było. może złoto? klejnoty? i się po cichu podzielili... tyle spraw w naszym kraju było głośnych ale wszystkie bez finału i happy endu czy to nie dziwne?
 6. Ktoś się orientuje co się stało z tym pojazdem? Podobno stał jako eksponat w twierdzy modlińskiej do 39r. Można gdzieś w PL zobaczyć takie cudo na żywo?
 7. Ludzie przecież tam nie ma co ekshumować, jeśli w tym samolocie były jakieś dzieci to dawno woda i rybki zrobiły swoje - nie róbcie jaj z jakimiś ekshumacjami...
 8. A najgorsze jest to, iż prócz zdzierania z turystów nic się tam nie robi, zabytki niszczeją... nie ma prac konserwatorskich, nawet trawy nie koszą, kurcze no i by jakieś opryski na komary robili bo żyć nie dają :) jak by nie komary to pewnie bym tam dłużej był i więcej stracił :P
 9. 180.000-200.000 tyś turystów odwiedza wilczy szaniec rocznie. Tak więc rachunek masz prosty... Podejrzewam, że żeby wystartować do przetargu na tą kopalnię pieniędzy trzeba być w jakimś układzie" :) Byłem tam w zeszłym roku i to bardzo skromnie, bez przewodnika itd... stracilismy na 4 osoby około 150zł :) (bilety, pamiątki, jakieś frytki :P ) Pozdrawiam
 10. to durnie, tam idzie taki strumień pieniędzy a oni to chcą za grosze wydzierżawić... wystarczy jak na 1 turyście zarobią 25zł na czysto x 200000 turystów rocznie to nam daje sumkę 5 mln zł... a powiem wam że 25zł to tam idzie zarobić z samego wstępu + opłata za parking a gdzie zysk z przewodników, restauracji itd... masakra... jak ktoś to weźmie to za rok będzie milionerem :)
 11. Junak to dobra maszyna :) oczywiście pod warunkiem, że remont robił mechanik mający pojęcie o tym sprzęcie a nie kowal :D
 12. Co On tam podlewa w tym ogródku :P Bo jak poszukali i znaleźli te tankietki to lepiej napiszcie bo pod koniec sierpnia chcę sie tam wybrać już nawet zarezerwowałem domek nad jeziorem Białym :P więc jak tankietek nie ma to pisać i odwołuje :)
 13. Na forum BNM cisza grobowa, już chyba od dobrego miesiąca a może dwóch nikt z redakcji tam nie pisał... może są na wakacjach a może szukają np. tankietek i nie mają w lesie internetu :P Nadal trzymam za nich kciuki, że jednak wrócą do tych nieskończonych spraw co zresztą obiecali, jeśli nie wrócą to przestanę ich oglądać :)
 14. I właśnie to mnie wkurza bo w Polsce większość sprzętu pancernego poszło do huty a to co zostało od lat 90 - tych jest wydobywana na dziko i trafia do prywatnych kolekcji, czasami nawet nie wiadomo gdzie! A tu chodzi o to by ten sprzęt trafił w ręce ludzi, którzy go wyremontują i wystawią gdzieś na jakąś wystawkę" czyli np. do otwartego muzeum, tak by każdy mógł sobie go obejrzeć. Kolejny bardzo ciekawy temat podjęty przez ekipę BNM i też jakoś od pewnego czasu jest cisza http://www.tvp.pl/historia/magazyny-historyczne/bylo-nie-minelo/wideo/w-poszukiwaniu-tankietek/287669 a tu druga część http://www.tvp.pl/historia/magazyny-historyczne/bylo-nie-minelo/wideo/coraz-blizej/432604 warto by tą sprawę doprowadzić do końca, zrobić raz a porządnie czesanie okolicy i albo te tankietki tam są albo już ich nie ma, w sumie po tych programach BNM i wskazówkach tam udzielonych wcale bym się nie zdziwił jak by ktoś prywatnie je poszukał i wydobył. I proszę mi nie pisać, że redaktor daje sygnały dla poszukiwaczy poza programem... bo przecież tu nie chodzi o to by te tankietki wydobył jakiś prywaciarz i trzymał je sobie w garażu ku własnej uciesze, albo żeby wykopał je handlarz i zrobił na tym kokosy! Ten sprzęt po znalezieniu koniecznie powinien być w jakimś muzeum!
×
×
 • Create New...

Important Information