Jump to content

rodan

Forum members
 • Content Count

  1038
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. I z czym ci się ona skojarzyła? Ta chmurka?
 2. To rysował ten sam gość,co Włatców Much"?
 3. Do Kritsher stara beta w gazie z alusami" Bardzo głęboka myśl. Zapożyczone z Numizmatyki.
 4. Nie napisałem,że to laickie sprawy.Napisałem,że jestem laikiem.A to różnica.Nie dbam o to ile mam postów,wyświetleń etc.Mam nadzieje,że rozumiesz czym jest skrót etc? Spinasz się? Po co? toporek? Chyba Topór? Dobrze wiesz co indentyfikujesz,albo jesteś....... Z innej planety na gościnnych występach.Młokosem.
 5. Ja jestem laikiem.Ale ty? Nastukałeś ponad trzy tysiące postów. I indentyfikujesz tak oczywiste sprawy.To jakaś prowokacja z twojej strony? Bo ja już nic nie rozumiem. Oczywiste jest,że to co wrzuciłeś w eter internetu,jest muzealną ciekawostką.No chyba,że już podrabia się takie rzeczy? Ale chyba nie?
 6. Zrobienie dobrych kopii tych wszystkich przedmiotów,może trochę potrwać.
 7. Jak na tak rozdmuchaną bitwę średniowiecza,to niewiele grotów? Czyżby wszystkie trafiły w cel?A może już ktoś je wyzbierał na przestrzeni wieków? Ogólnie nic nie znaleziono(zdięcia)Wydaje się,że wszystko dokładnie pozamiatano po bitwie dawno temu.I nie ujawniono plebsowi.
 8. Mółgbyś na zakończenie tego ciekawego tematu,zrobić dobre zdięcia-Na czarnym tle.I w lepszym świetle.
 9. Ciekawa ornamentyka-3.2.3.I te trójkąty.Każdy inny.Ciekawe znalezisko.Wyrób niecodzienny,inywidualny-Piękny. Gratuluje.
×
×
 • Create New...

Important Information