Jump to content

eksplorator1995

Forum members
 • Posts

  1486
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by eksplorator1995

 1. Pomyłka, powinienem być kapralem :D. Zgłaszam sprzeciw, bo to już drugi roczek :D!
 2. Czekamy, czekamy! Zobaczymy jak się zmieni ekipa :D. Zdrów!
 3. Same piękności! Uhhh, kiedy i mnie się taka trafi, tyle chodzę i znaleźć nie mogę! Super, gratuluję wszystkim posiadaczom, zdrów!
 4. Ostro w Opolskim rejon Nysy... Błyskawica, grzmoty, deszcz :). Pozdro.
 5. Opolskie przyjmuje nawałnicę na klatę, chłodno się zrobiło - od razu lepiej :).
 6. Super fanty :)!!! Też śmigam z ace 250 :)! Pozdrawiam!
 7. Czy ma ktoś mapy Messtischblatt Czech? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć, a jak mam to niestety nie da się ich pobrać tak jak w przypadku amzp.pl Pozdrawiam!
 8. Wiem, uczę się Języka niemieckiego (Schiess- Strzelanie". Ale nie miałem pewności czy chodzi na 100% o strzelnice, bo jest w dziwnym miejscu położona. Dlatego wolałem zapytać fachowców :D. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Człowiek uczy się całe życie...
 9. Tak myślałem, dzięki wielkie Damian.. Na mapie jest inne oznaczenie, niż opisane w skrótach topograficznych. Pozdrawiam! A to dla takich zagubionych jak ja :) 1.
 10. Witam! co oznacza ten skrót? Szukałem w znakach topograficznych.. Ale nie mogę znaleźć. Mapa niemiecka 1930-1940 rok. Pozdrawiam!
 11. 1.Struktura budowli i lini np bunkrów http://artnoise.pl/bunkry/index.php?budowa-linii,19 2.zdjęcia : http://kurpiebiale.blox.pl/2008/06/Okopy-kolo-Rozana.html 3.http://ikarystyka.pl/okopy-zasieki-transzeje/ przykład i zdjęcia :) Pozdrawiam D!
 12. Wiem , wiem ale to ciekawe w moim rejonie nie ma mapy z okresu 2 wś najmłodsza to 1918 dale nic nie ma hmmm . Ale dzięki :P
 13. Ok mam!!Sorry za dubla , jak ktoś nie wie mogę napisać . Już się połapałem.Fajne mapki dziękuję bardzo sonic :)
 14. Sonic jak tym operować dałem od najstarszej do 1945 i wchodze w jakieś linki i nic nie ma ...Do jednej strony mnie prowadzi.Pzdr
 15. HałaBała masz taką mapę http://www.zamki.pl/messtischmaps.php tylko do całych Czech :) ? Byłbym wdzięczny pozdrawiam D!
 16. Witam spotkaliście się z takimi mapami z 2 wś , że były rozrysowane okopy?.Bo interesuje mnie moja miejscowośc i okolice.Pozdrawiam
 17. Okej , już mam dla tych , którzy przed kupnem wykrywacza chcieli by się wpierw dowiedzieć jak on działa : http://detektory-metali.republika.pl/html/zasady_dzia3ania_sprzetu.html Sorry za dubla , lecz tak przy okazji popieram wypowiedź InvictusLuna .Rok przed zakupem ace 250 czytałem sporo m.in: co mozna wykopać jakie jest niebezpieczeństwo,że musimy zakopywać za sobą dołki itp. :) Pozdrawiam Damian!
 18. Witam ja bym chciał sie zapytać na jakiej zasadzie dokładnie działa garrett , jakieś pole magnetyczne czy jak? chciałbym się co nieco dowiedzieć , fakt mam go już trochę , ale nie zastanawiałem się na jakiej zasadzie działa.. Na stronie producenta nic o tym nie pisze ,a bardzo mnie to ciekawi , być może źle szukam.. Na wikipedi czytałem o typach : VLF, VLF-TR – ang. Very Low Frequency. :) Pozdrawiam!
 19. U mnie Opolskie-okolice Nysy , nieźle burza ładuje od 3 h :).Pozdrawiam
 20. A ja mam pytanie , czy ktoś spotkał się z takim czymś , że na mapie jest hmm jakby 2 szable skrzyżowane i jest to oznaczone jako pole bitwy? Bo w legendzie jest , tylko moje pytanie brzmi czy ktoś to miał zaznaczone na mapie ?
×
×
 • Create New...

Important Information