Jump to content

eksplorator1995

Forum members
 • Content Count

  1486
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Pomyłka, powinienem być kapralem :D. Zgłaszam sprzeciw, bo to już drugi roczek :D!
 2. Czekamy, czekamy! Zobaczymy jak się zmieni ekipa :D. Zdrów!
 3. Super znaleziska! :) Też mam Rutusa PROximkę i Ace 250, dwa super sprzęty. Zapytam jeszcze: Rutus cewka standard? Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję :)!!!
 4. Same piękności! Uhhh, kiedy i mnie się taka trafi, tyle chodzę i znaleźć nie mogę! Super, gratuluję wszystkim posiadaczom, zdrów!
 5. Ostro w Opolskim rejon Nysy... Błyskawica, grzmoty, deszcz :). Pozdro.
 6. Opolskie - przelotny deszcz + burza. Pozdro.
 7. Opolskie przyjmuje nawałnicę na klatę, chłodno się zrobiło - od razu lepiej :).
 8. Super fanty :)!!! Też śmigam z ace 250 :)! Pozdrawiam!
 9. Czy ma ktoś mapy Messtischblatt Czech? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć, a jak mam to niestety nie da się ich pobrać tak jak w przypadku amzp.pl Pozdrawiam!
 10. Wiem, uczę się Języka niemieckiego (Schiess- Strzelanie". Ale nie miałem pewności czy chodzi na 100% o strzelnice, bo jest w dziwnym miejscu położona. Dlatego wolałem zapytać fachowców :D. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Człowiek uczy się całe życie...
 11. Tak myślałem, dzięki wielkie Damian.. Na mapie jest inne oznaczenie, niż opisane w skrótach topograficznych. Pozdrawiam! A to dla takich zagubionych jak ja :) 1.
 12. Witam! co oznacza ten skrót? Szukałem w znakach topograficznych.. Ale nie mogę znaleźć. Mapa niemiecka 1930-1940 rok. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information