Jump to content

krzysiek9559

Forum members
 • Content Count

  1003
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Następny bałwan jak ten na allegro.
 2. http://olx.pl/oferta/sprzedam-profesionalny-wykrywacz-metali-CID767-ID8NU0L.html . Następny idiota dorobkiewicz.
 3. http://olx.pl/oferta/kubek-srebrny-srebro-CID767-ID8NGdj.html Panowie a co powiecie o tym? Cena rewelacyjna, tylko z którego zakładu psychiatrycznego.
 4. Tak myślałem że huk100 nas zaskoczy, gratuluję pomysłu, dzięki za życzenia i Tobie życzymy Wszystkiego Najlepszego, zdrowia i spokoju.
 5. Viator 1 też to oglądałem, dlatego tego handlarza oszustem nazwałem.
 6. To już jest świadome wprowadzanie w błąd kupującego, a co za tym idzie jest to, jawne oszustwo, które powinno ponieść konsekwencje prawne.
 7. Handlarze perfidni są jak cyganie z sygnetami złotymi na autostradach, tym tematem to już powinien się zająć prokurator, rano powinna być wizyta, chociażby to była skóra cielęca, za oszustwo.
 8. Też koleś wystawił na gumtree w licytację od złotówki.
 9. Skóra prawdziwa to może być, ale co do ludzkiej to jest wątpliwe, zresztą KL Auschwitz miało swoją garbarnię skór po drugiej stronie obozu.
 10. Ale jak mógł nagrać tel komórkowym cyt kilkanaście lat temu" jak takowych z opcją wideorejestracji nie było. Wróć dó 2000 roku i sprawdź jakie były wtedy dostępne tel.
 11. A kto byłby taki mądry by stosować rtęć do poszukiwania złota. Amalgamat był atosowany na kamczatce, a ty chcesz zatruć siebie i całe środowisko rtęcią? Za taki wyczyn jest odpowiedni paragraf więc odradzam takich sposobów pozyskiwania metali szlachetnych
 12. Ja znalazłem super ludzi na Śląsku, torba5, VanWorden i wielu wspaniałych poszukiwaczy, grupa Silesia Exploration, twórców miesięcznika Poszukiwacze"
 13. Już trochę opisywałem o sobie, mam mnóstwo wolnego czasu, jestem na emeryturze. Środki finansowe też posiadam, a co do terenów to pochodzę z małopolski.
 14. Sadek77 będzie można się przyłączyć na wiosnę do ekipy?
×
×
 • Create New...

Important Information