Skocz do zawartości

ko-ko-ko-ko reko-(nie)-spoko... czyli o tym jak nie odtwarzać - kolejna odsłona


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 814
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety niektórzy mylą pojęcie rekonstrukcja z karabanodestrukcją, kolejna grupa młodych ludzi którzy z jakością w stylu łapu capu chcieli by ale im nie po drodze z wymagającym minimum słowem Rekonstrukcja oprócz MuminBand miesiąca nic im niestety nie przypadnie, szkoda że pomimo że nie wiem w jakim stopniu pasjonują się faktycznie środowiskiem rekonstrukcyjnym przyszło mi zbesztać ich na obsrywcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesie z fotki bjara wyglądają jakby byli pod wpływem środków psychotropowych. Prawdopodobnie od urodzenia.

Dziewoja faktycznie zacna. Także nie smutkuj się Olafie i nie patrz w swoją metrykę - na tle jej obstawy" jawisz się niczym sam Apollo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dałbym się wziąć do niewoli :)

Baby to jednak narzędzie szatana! Rozpraszają i nie pozwalają dostrzec ważnych szczegółów. Dopiero teraz zauważyłem, że nasz dzielny partyzant po lewej walczy w śnieżnobiałej koszuli. Kołnierzyk wykrochmalony, stoi jak widły w gnoju.
Znaczy się dziewoje z oddziału nie tylko urodziwe, ale i robotne. Dbają, aby chłopcy malowani zawsze szli w bój w czystej koszuli.Wszak dobry PR i look" to podstawa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuńka z bjarowego postu już nie w moim typie ale puchówka i pazury robią wrażenie. Plajstikowa szmaja dopełnia dzieła zniszczenia. Co do Panów... spuśćmy na nich zasłonę milczenia albowiem nie wiedzą co czynią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten trzeci od lewej wieśniak nawet nie wie jak się beret nosi. pewnie go wyciągnęli z magazynu gaciowego założyli naleśnika i kazali wyszczerzyć durną gębę do zdjęcia... dobrze, ze zapluty i obsikany nie jest... ale sam nie wiem czy to dodrze?

a drugi od lewej wieśniak jakie niby wojsko odtwarza? bo się lekko pogubiłem.... buahahahaha :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą golfik w kratkę też zagrzebisty jest. muszę teściowej powiedzieć, że ma do świąt wydziergać taki sam... żaden renifer ani św. Mikołaj nawet się nie zbliży do domu.
Problem tylko taki, bo nie wiem czy teściowa dziergać umie... hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczyste otwarcie wystawy zbiegło się w czasie z innym szczególnie dostojnym wydarzeniem dla Grupy Rekonstrukcji Pancerni Strzegom, a mianowicie 7-leciem istnienia i działalności tejże grupy pasjonatów militariów i historii II Wojny Światowej.
Cóż jak w słynnym serialu ...40 lat minęło jak jeden dzień, tak i my możemy powiedzieć ...7 lat minęło i szykujemy się na następne tyle a z pewnością i wiele wiele więcej."

stary już jestem, ale całe szczęście zwieracze jeszcze trzymają...

nie powiem... boję się... bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że chcesz rekonstruować tego pana w kratkę i ze w związku z tym poczeba Ci takiego wdzianka? Zawsze co oryginał to oryginał a nie marna kopia ."

oki, może być nawet zdjęte z tego... hmmmm... pana - koniecznie z pociwkiem podpachulcowym, żeby poczuć zapach prawdziwej rekonstrukcji"


:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cytat mnie rozwalił - najomość wiedzy historyczno-wojskowej Pancernych była niekiedy zaskoczeniem dla zwiedzających Oficerów Wojska Polskiego!"


Już sobie wyobrażam jak duże musiało być to zaskoczenie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie