Skocz do zawartości

ko-ko-ko-ko reko-(nie)-spoko... czyli o tym jak nie odtwarzać - kontynuacja


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie facet opowiada"...no i oczywiscie jest niezle ubrany w uniform jednostki ziemnodesantowej która wskakiwała z ziemii do lecacych samolotów ze spadochroniarzami uprzedzajac ich atak. Wąsal tez jest dobry i ponoć bedzie grał w drugiej czesci filmu Zabić Sekala 2;)Akcja filmu bedzie sie toczyła w 2015 roku na ziemiach odzyskanych w powiecie lwowskim, a Wąsal bedzie jezdził po ziemie odzyskaną której to 2 worki skradli mu ze szklarni ruskie rikitiory jak budował szybowiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 444
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Leonie ja ich przyznam nieskromnie... podziwiam" za zapał" (krzewienie wiedzy" na jarmarkach, festynach i świętach wsi)... erudycję" i profesjonalizm" (np. zawsze w rękawiczkach).
Czego się czepiacie !!! Dzięki nim do historii przejdą takie wiekopomne zwroty jak zakręcany otwór lufowy" ;_)))
Fantastyczne !!!!

Choć mnie osobiście urzekła czapka wojskowa NKWD, która też była w Katyniu" :-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choler, a ja szukam, szukam i nie mogę znaleźć co to jest pistolet ręczny" - bo na google mi wyskakuje, ale nijak jest on podobny do P-38. Porównajcie sami

http://www.google.pl/search?q=pistolet+r%C4%99czny&client=firefox-a&hs=0mv&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=IQtwUtmnHpS3hAeo74GQDQ&ved=0CC4QsAQ&biw=1280&bih=669


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 13:11 30-10-2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistolet ręczny w odróżnieniu od nożnego (wynalazek made in Pancerni Strzegom)obsługuje się dłonią. Nożny stopą. Wymaga to niejakiego treningu z powodu braku przeciwstawnego kciuka (inni naczelni mają lepiej, dlatego zwykle używają więcej pistoletów nożnych). Chwyt obejmje się paluchem i palcem najmniejszym, język spustowy obsługuje się piętą, dlatego konstrukcyjnie, pistolety nożne mają powiększony kabłąk i po załadowaniu amunicji nie wymagają wprowadzenia naboju do komory, przypominają nieco rewolwery. Ktosiu451, prziecież to oczywiste ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, ani nie słyszałem oświecisz mnie cóż to?

A wracając do Pancernych - kolego Duńczyk, jak sądzę po wątkach, Twojej wiedzy (którą chętnie się dzielisz) i wypowiedziach innych kolegów jesteś cenionym rekonstruktorem, ale mogę się założyć, że nie potrafił byś zorganizować inscenizacji wkroczenia wojsk niemieckich do Polski w '39, w cztery osoby (dwóch Niemców i dwóch Polaków) :D

http://www.youtube.com/watch?v=9pwfGKcxCYs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przewinąć do 8:51.
http://www.youtube.com/watch?v=IO0AKdZ2JQI
Małomiasteczkowe 10 osobowe reko to jest beka ;_)))))
Najbardziej mnie urzekł partyzant", który dosyć ciekawie" trzyma empika prowadząc jeńców ;_)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duńczyk, mi w tym wszystkim najbradziej sie podoba odtworzenie robota Mikrobi. Na poczatku myslałem że to jest smietnik ale te nózki wyprowadziły mnie z błedu...no i kolorystyka inna chyba że takie też były? Stara dobra bajka i bajeczna ekonstrukcja" zrobiły swoje. Opaski też sa na miejscu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie