Skocz do zawartości

Róża"


bogdan76

Rekomendowane odpowiedzi

Aby rozładować troszeczkę napiętą sytuację na forum, polecam na zimowy wieczór film Róża".
Uważam, że reżyser w bardzo ciekawy sposób przedstawił realia powrotu poski na Mazury.
Takie jest moje zdanie po odejrzeniu filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie sadzę żeby z nawet przymiarką do Oskara by sie udało, temat jest zbyt hermetyczny i moim zdaniem mało atrakcyjny dla zachodnich (czytaj amerykańskich) krytyków. W ciemności" ma ta niebagatelną przewagę że opowiada prosta historie o wydarzeniach znanych wszystkim. No i powstał na podstawie bestsellera ksiązkowego, czyli gotowy i sprawdzony scenariusz miał juz na wejściu :). Na Róze" się wybieram ,lubie p. Smarzewskiego i jego filmy, mam też nadzieję na wyrazistego Dorocińskiego bo kotami i karolakami juz za przeproszeniem zwracam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dzisiaj byłem w kinie na owym filmie .
Naprawdę poważne ciężkie kino oddające realia tamtych ciężkich czasów . Polecam dla co poniektórych pasjonatów historii " lubiących bawić się w co poniektóre armie. Film gorąco polecam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinien w/g Ciebie jakiego? Niemieckie miny tylko niemieckim bagnetem? A tak poważnie to nie ma się co czepiać, Przecież po wojnie zostały różne bagnety w obejściach-mało tego do dzisiaj niektórzy jeszcze znajdują :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie