Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

piotr916

Forum members
 • Content Count

  765
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Bylo juz cos w tym stylu , a mianowicie serial Blisko,coraz blizej ".
 2. Z planu filmu są pierwsze materiały video : http://www.youtube.com/watch?v=3b2QnAD4coY http://www.youtube.com/watch?v=3enJSooq0iw http://www.youtube.com/watch?v=pjer-otR5l8
 3. Odniosłem wrażenie,że pierwszy odcinek miał charakter pilotażowy(ilość,nawarstwienie wątków). Jeśli nie to cholernie ciężkie poprowadzenie fabuły - momentami nie wiadomo co,gdzie,kiedy? miesza się oglądającemu kolejność wydarzeń.
 4. Twórcy skrobali się z budżetem na realizację filmu i w ogóle na jego dokończenie a tu z nie nacka mamy 5 godzinny film w formie mini serialu (?). Mam zamiar oglądać.
 5. piotr916

  betonowe okopy

  betonowe okopy kojarzą mi się z polskimi,powojennymi,przeciwdesantowymi umocnieniami na wybrzeżu i ze ... skansenem w Zdbicach na Pozycji Pomorskiej
 6. To jest ciekawe. Kilka dni temu - w kolejną rocznicę tamtych wydarzeń - trąbiono w TV o pamiętaniu,pamięci,niezapominaniu,tragedii,honorze....Mam tu na myśli wypowiedzi obecnej władzy w kraju,tymczasem reżyser skrobie się z budżetem na ukończenie zdjęć! Tak czy inaczej- brawo panie Wojtku za determinację i dokończenie dzieła!
 7. Witam!Temat rusza dalej : http://www.rp.pl/Film/160419532-Powstanie-film-o-Dywizjonie-303.html#ap-1
 8. Witam!Znając dotychczasowy dorobek pana Smarzowskiego będzie mocno i krwawo pokazana ta historia.
 9. ... na miejscu jest już większa jednostka z dźwigiem.Stan morza bez zmian.W ciągu godziny zapadnie decyzja co do dalszego przebiegu operacji
 10. Tak.Właśnie oglądam.Na chwilę obecną morze trochę nie spokojne . Podano też informację iż jest również Junkers JU-88, który również czeka na wydobycie.
 11. Dziwny jest ten Świat" - piraci drogowi szaleją ,bandziory grasują po ulicach ,mordercy wychodzą z więzień ... ale Pan zabiera takich jak Wojtek - prawych,uczciwych ludzi. Spoczywaj w Spokoju Przyjacielu [*]
 12. Pokazywali dziś w Wiadomościach. Łzy w oczach...eech...A na godny film o Nich nie było pieniędzy...
 13. Witam!Dzieki za wyczerpujące info,aczkolwiek na stropie schronu Granit 1, widoczne jest osmolenie od spalin samochodowych(?).
 14. Witam!Pytanie do kol.11021979 - czy według Ciebie mobilne wyrzutnie rakiet stacjonowały w samej Brzeznicy kol.(patrz mapki/schematy tego obiektu ,czyli garaże dla sprzetu mobilnego)?Czy w razie W" dojeżdżały z Kłomina/Gródka-wersja miejscowego przewodnika,z Bornego-pana Michalaka?
 15. Witam!Dzięki,czekam(y)na wiecej,a w szczególnosci na schematy poszczegolnych obiektow bojowych grupy(sa takowe?).ciekawi mnie porównanie ich ze sporządzonymi przez panów Perzyka i Miniewicza...Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information