Skocz do zawartości

Deus Xp


adam793

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nietety czy VX3 będzie dobry, bardzo dobry jak dla mnie to się dopiero okaże ( nie ma idealnych sprzetów, w każdym mona się czegoś doczepic ), na razie w prztestowaniu blokuje mnie pogoda, ale już idzie odwilż:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że miałeś i to jako jeden z pierwszych:) Ja kupiłem swojego VX3 jako nowego w bardzo korzystnej cenie, nie takiej jaką oferuje sklep z warszawki w dodatku łysego nawet bez osłony cewki ( ale to już inny temat ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pana Brzęczyszczkiewicza podziwiam takich ludzi co potrafią opatentować i zrobić wykrywacz,znam też pana w moim mieście co takie cuda wyczynia,ale to są inne wykrywacze i nie mają nic wspólnego z Deusem.Co do pana wypowiedzi na temat Deusa bym prosił więcej się nie wypowiadać nie sądzę że pana wykrywacz można podpiąć do ace 250 a chyba wolałbym kupić ace jednak,powód estetyka,wygodność,zasięgów nie znam pana dzieła ale myślę że nie są większe niż ma średni wykrywacz.Pan chyba nie wie co to Deus co on potrafi,wypowiadać się można ale naprawdę dobrego i drogiego sprzętu nie krytykujcie na boga to do wielu osób bo moim zdaniem taka osoba nie ma pojęcia o sprzęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety za dużo się wypowiada tu teoretyków, za mało praktyków. Wszelkie porównania Deusa do innych sprzętów są są wskazane, ale osób które mogą to zrobić jest niewiele. Ja niestety nie miałem Deusa tak więc się nie wypowiadam. Z tego co słychać sprzęt ten jest chwalony min. u naszych południowych sąsiadów i u nas także min. za zasięgi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziało się tutaj 5 - 6 osób, które ma Deusa i parę, które widziało bądź nawet miało w ręku. Szacuję, że w Polsce jest ok. 90 użytkowników z tego ok. 20 w Trójmieście i okolicy. Wielu użytkowników nie udziela się na forach dotyczących sprzętu poszukiwawczego.
Deus od początku był gorliwie zwalczany na wielu forach przez Brzęczyszczykiewicza, zrobił wiele złego dla tej sprawy, na takiej negatywnej kampanii najbardziej tracą użytkownicy, ale jak zwykle prawda sama się najlepiej obroni. Osoby, które posiadają ten wykrywacz szybko się do niego przekonują, sporadycznie zdarza się, że komuś sprzęt nie podpasuje, ale takich osób jest bardzo niewiele. Ja z pewnością jestem entuzjastą i nie zamierzam zmieniać na cokolwiek innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświadczam wszyskim użytkownikom forum,,ja miałem okazję polatać po polach w wiekszym gronie i miedzy nami byl koleś posiadajacy deusa xp....powiem krótko wykrywka deusa to ferrari wśród wykrywaczy...pozdrawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jak nudno by bylo bez kol.Brzeczyszczykiewicza.Tak ma ze musi budowac najlepszą wykrywke i to jest pozytywne.
Co do Whitesow to te stare repy z firmy mącą wam w głowach,stosując kolejne liftingi,a zasieg radykalnie nie wzrasta.DFX byl chyba najlepszym ich produktem.A co do Deusa nie da sie ukryc ze przeskoczyl wszystkie(no moze tylko nie minelaba-na drobne monetki),pod kazdym względem.
K. z K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś luzik ....tylko - 10 stopni. Deus wykrył kulkę szrapnelową z głębokości 30 cm. Identyfikacja była dopiero po zdjęciu wierzchniej warstwy ściółki 70. Mój Deusik identyfikuje kulki szrapnelowe między 69 - 72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy mam pytanie odnośnie sprzętu: chciałbym na najbliższy sezon kupić nowy wykrywacz. Zastanawiam się nad Deusem i Fisherem F75 LTD. Będę wdzięczny za sugestie z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
  • 3 weeks later...
Kolega Brzęczyszczykiewicz ma tylko i wyłącznie jeden problem z Deusem i dlatego tak bardzo krytykuje ten wykrywacz. Kolega B. nie może pogodzić się z faktem, że Deus sprzedaje się jak świeże bułeczki pomimo dość wysokiej ceny. Gdyby ten wykrywacz kosztował 1100 złotych kolega B. nie miał by problemu Deusa".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Pytanie do posiadaczy dużej cewki 13-tki. Jakie jest ogólne wyważenie wykrywacza? Aktualnie mam małą 9-tkę jednak na dużych czystych polach brakuje mi tej dużej powierzchni przemiatania. Jak jest z jej stabilnością? Idealnym uzupełnieniem 9-tki w mojej ocenie na duże pola będzie 13-tka.
Proszę osoby posiadające taką cewkę o wrażenia z jej użytkowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Jesli chodzi o ID dzwiekowe , i VID to jzu teraz mozna powiedziec ze deus nie ma zadnych szans do aletra 71,jak do tego dołozymy pozew Minelaba przeciwko XP o patenty...
ten wykrywacz całe swoje życie jechał na lekkości i marketingu,i teraz bedzie smutny koniec ...no chyba ze cena zleci na 2000-2500 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli XP nie obali tego ABSURDALNEGO patentu Minelaba w USA, to przegra z kretesem. Albo będą musieli płacić haracz od każdej sztuki albo zaprzestać sprzedaży Deusa w USA. Natomiast skutek dla rynku europejskiego jest nieznany. Trzeba by wiedzieć, czy Minelab zdobył podobny patent gdzieś w UE.
Tak na marginesie, to było do przewidzenia. Spodziewałem się czegoś takiego od kiedy usłyszałem, że XP startuje a podbój USA". Że któryś z tamtejszych producentów wyciągnie z kapelusza jakiś idiotyczny patent a zaokrąglone krawędzie" i sprowadzi XP do parteru.
Ta pazerność na ekspansję będzie XP prawdopodobnie sporo kosztować. Chyba że jakimś cudem uda im się wygrać. A to jest mało prawdopodobne, bo tu nie chodzi o rację, tylko kto ma więcej kasy żeby utopić przeciwnika przed sądem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie