Skocz do zawartości

k-szela

Użytkownik forum
 • Zawartość

  1054
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. k-szela

  Patka

  Witam. Pytanie o patkę u niemiaszka ze znanego filmu z Powstania Warszawskiego, czy to był kapelan?
 2. k-szela

  Postrzelony przez myśliwego

  Dziś kolejny: http://m.dza.doba.pl/artykul/mysliwy-postrzelony-podczas-polowania-w-laskowce/12408/15
 3. k-szela

  Postrzelony przez myśliwego

  Tak i piszą że milicja użyła wykrywacza do odnalezienia pocisku ( ciekawe czy mieli zgodę WKZ na poszukiwania, może naruszyli stanowisko archeologiczne? ), a tak na poważnie to współczuję rodzinie jednego i drugiego pana.
 4. k-szela

  Zygmunt Stary moneta

  Fajny strzał, pozazdrościć. Czyli też trojaktylko wcześniejszy.
 5. k-szela

  Zygmunt Stary moneta

  Witam, przepraszam z góry że daję odnośnik do strony Czeskiej, ale zaintrygowały mnie monetki kolegi zza południowej granicy, wiem że Zygmunt Stary jeden to trojak gdański, ale ta większa jakoś nie mam pomysłu link: http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=69666&mm=3&xb=1&vd=1
 6. k-szela

  Nowe minelaby EQUINOX Series

  http://www.minelab.com/eur/customer-care/product-notices?article=319462 nowy sprzęt w ciekawych cenach z ciekawymi funkcjami: EQUINOX 600 USD 649 ( cztery częstotliwości ) EQUINOX 800 USD 899 ( sześć częstotliwości )
 7. k-szela

  minelab x -terra 705

  menu + select i trzymając załącz wykrywacz czyli power, jak tak zrobisz musi się zresetować:) Miałem 705 i 30 i działało.
 8. k-szela

  Nowy Teknetics Patriot i inne

  first texas = odgrzewane kotlety, zmieniają tylko napis i kolor obudowy
 9. k-szela

  Problem z ace 250

  Ten typ tak ma, jak wilgotno to wariuje, ja ma 300i i jak jest rosa to nie mogę chodzić na max czułości wystarczy zjechać jedną lub dwie kreski i jest ok.
 10. k-szela

  identyfikator

  Raczej nie FLAK, tylko to http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/ArtAbtschwer/AA808.htm
 11. k-szela

  Bez zezwoleń szukał rzymskich monet

  triplexa by miał jakby chodził za SEXtersjami", sestersjami, kiedyś wyskakując z okopu natknąłem się na trzy takie, poprawiały majtki i szminkowały się, trochę się przestraszyłem, ale one chyba bardziej, bo chciały wracać do Bułgarii na piechotę, a tak poważnie, to chyba trzeba będzie kopać w u południowych sąsiadów tam przynajmniej nikt się nie czepia, a redaktorzyna z TVN z panią milicjantką wycenili garść boratynek na kilkaset tysięcy żal
 12. k-szela

  Nowy prosty whites dla dziecka i nie tylko:)

  Właśnie pojawił się nowy wykrywacz ze stajni white's , Venture, prosty i tani wykrywacz: https://www.whiteselectronics.com/product/xventure/
 13. k-szela

  Nowy Rutus- Alter71

  Dobrym kierunku, miało być.
 14. k-szela

  Nowy Rutus- Alter71

  Ciekawe czy będzie czytał sms-y, jak w tej reklamie samochodu:), sorry za off-topa, ale nie mogłem sie powstrzymać. Tak na serio widzę że wszystko zmierza w dobrą kierunku, tak trzymać.
 15. k-szela

  Prośba o porównanie wykrywaczy

  Ja mam tylko jedną uwagę, piszecie znawcy że spectra to wolny wykrywacz to albo go nie mieliście, albo ktoś kto miał i u niego widzieliście miał ustawiony recovery speed na wolne obroty", ja wprawdzie miałem wersję VX3 czyli spectrę po kastracji, ale ten parametr można było ustawić, nie było problemu z ustawieniem szybkości porównywalnej do MXT ( przed spectrą VX3 miałem MXT300 ) . . Obecnie mam znowu MXT tylko w wersji All PRO i nie zamienię go na innego drania:)
×

Powiadomienie o plikach cookie