Jump to content

k-szela

Forum members
 • Posts

  1053
 • Joined

 • Last visited

  Never

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

k-szela's Achievements

0

Reputation

 1. Dziś kolejny: http://m.dza.doba.pl/artykul/mysliwy-postrzelony-podczas-polowania-w-laskowce/12408/15
 2. Tak i piszą że milicja użyła wykrywacza do odnalezienia pocisku ( ciekawe czy mieli zgodę WKZ na poszukiwania, może naruszyli stanowisko archeologiczne? ), a tak na poważnie to współczuję rodzinie jednego i drugiego pana.
 3. Niestety za dużo się wypowiada tu teoretyków, za mało praktyków. Wszelkie porównania Deusa do innych sprzętów są są wskazane, ale osób które mogą to zrobić jest niewiele. Ja niestety nie miałem Deusa tak więc się nie wypowiadam. Z tego co słychać sprzęt ten jest chwalony min. u naszych południowych sąsiadów i u nas także min. za zasięgi.
 4. Wiem że miałeś i to jako jeden z pierwszych:) Ja kupiłem swojego VX3 jako nowego w bardzo korzystnej cenie, nie takiej jaką oferuje sklep z warszawki w dodatku łysego nawet bez osłony cewki ( ale to już inny temat ).
 5. Nietety czy VX3 będzie dobry, bardzo dobry jak dla mnie to się dopiero okaże ( nie ma idealnych sprzetów, w każdym mona się czegoś doczepic ), na razie w prztestowaniu blokuje mnie pogoda, ale już idzie odwilż:)
 6. Akurat mam VX3, deusa może przez chwilę brałem pod uwagę, ale nie spełniał kilku moich i tylko moich kryteriów wyboru, co do VX3 to w USA jest większym hitem niż V3i. Pozdrawiam.
 7. Jeżeli dotyczy Deusa XP, to także nie dla jego reklamy, a porównywać go można z każdym sprzętem, po to jest to forum.
 8. Do dzisiaj dziwię się że nie bałem się tam kopać samemu... To było tragiczne miejsce, gdzie czuć było śmierć i cierpienie wiszące po tylu , latach w powietrzu.
 9. Witam!!! Ja miałem inną historię , paręlat temu umuwiłem się z moim kolegą Antkiem na wykopki, był to nasz pierwszy wspólny wypad, mniej więcej umówilśmy się w pewnym miejscu , ja niestety zabłądziłem i pojechałem drogę dalej, nagle znalazłem sie w lesie koło wąwozu który bardzo przyciągnął moją uwagę, dziwnie się tam czułem ( co dziwne nie tylko ja ), po kilku minutach odnalazłem się z Antkiem i zaczeliśmy poszukiwania w tym mrocznym miejscu. Po kilku kopnięciach zaczęły wychodzić pierwsze fanty, łuski mauser , ammo, i w jednym miejscu kilkadziesiąt monetek??? Las jakby coś skrywał, i człowiek czuł sie tam obserwowanym przez tajemniczą siłę. Kolejne dni ujawniły przyczynę tego stanu, wyszły nieśmiertelniki i inne przedmioty osobiste, a także szkielety żołnierzy niemieckich. Dwaj z nich zostali już zabrani przez fundację, dzięki Rafałowi i Maćkowi z fundacji pamięć". Po tym fakcie jakby trochę zrobiło sie jaśniej w tym miejscu... i przyjemniej.
 10. Kto wie gdzie mój doszedł:)) mama mi mówiła ( niestety zmarł jak miałem 3 latka )że nic nie mówił o swoich wojennych losach??? ( miał coś może na sumieniu )
 11. Przykład histori mojej rodziny pokazuje jak zagmatwane bywają losy wjenne Polaków:(( Dziadek mojego ojca był żołnierzem wrzesńia zastrzelonym przez niemiaszków, natomiast mój dziadek ze strony mamy ( prezydentem juz na pewno nie będę :(( )Fotki niżej :
×
×
 • Create New...

Important Information