Jump to content

k-szela

Forum members
 • Content Count

  1053
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Pytanie o patkę u niemiaszka ze znanego filmu z Powstania Warszawskiego, czy to był kapelan?
 2. Dziś kolejny: http://m.dza.doba.pl/artykul/mysliwy-postrzelony-podczas-polowania-w-laskowce/12408/15
 3. Tak i piszą że milicja użyła wykrywacza do odnalezienia pocisku ( ciekawe czy mieli zgodę WKZ na poszukiwania, może naruszyli stanowisko archeologiczne? ), a tak na poważnie to współczuję rodzinie jednego i drugiego pana.
 4. Fajny strzał, pozazdrościć. Czyli też trojaktylko wcześniejszy.
 5. Witam, przepraszam z góry że daję odnośnik do strony Czeskiej, ale zaintrygowały mnie monetki kolegi zza południowej granicy, wiem że Zygmunt Stary jeden to trojak gdański, ale ta większa jakoś nie mam pomysłu link: http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=69666&mm=3&xb=1&vd=1
 6. http://www.minelab.com/eur/customer-care/product-notices?article=319462 nowy sprzęt w ciekawych cenach z ciekawymi funkcjami: EQUINOX 600 USD 649 ( cztery częstotliwości ) EQUINOX 800 USD 899 ( sześć częstotliwości )
 7. menu + select i trzymając załącz wykrywacz czyli power, jak tak zrobisz musi się zresetować:) Miałem 705 i 30 i działało.
 8. first texas = odgrzewane kotlety, zmieniają tylko napis i kolor obudowy
 9. Ten typ tak ma, jak wilgotno to wariuje, ja ma 300i i jak jest rosa to nie mogę chodzić na max czułości wystarczy zjechać jedną lub dwie kreski i jest ok.
 10. Z nieba dziś leją się łzy to ziemia płacze tak jak i my, będzie nam Ciebie brakować Wielki Mentorze. P.S. Do dziś trzymam kartkę pocztową którą wysłał do mnie Wojtek, teraz będzie dla mnie jak talizman, a były to czasy kiedy mało kto słyszał o internecie...
 11. Idź i patrz - jak dla mnie numer 1 pełen obraz tragizmu Tak tu cicho o zmierzchu - ma swój klimat Dziecko wojny - ciekawy film Z polskich Hubal - nr 1 Sól Ziemi Czarnej - powstania śląskie dobry film Ptaki Ptakom - wrzesień na śląsku ma swój klimat dobrze nakręcony
 12. Niestety za dużo się wypowiada tu teoretyków, za mało praktyków. Wszelkie porównania Deusa do innych sprzętów są są wskazane, ale osób które mogą to zrobić jest niewiele. Ja niestety nie miałem Deusa tak więc się nie wypowiadam. Z tego co słychać sprzęt ten jest chwalony min. u naszych południowych sąsiadów i u nas także min. za zasięgi.
 13. Wiem że miałeś i to jako jeden z pierwszych:) Ja kupiłem swojego VX3 jako nowego w bardzo korzystnej cenie, nie takiej jaką oferuje sklep z warszawki w dodatku łysego nawet bez osłony cewki ( ale to już inny temat ).
 14. Nietety czy VX3 będzie dobry, bardzo dobry jak dla mnie to się dopiero okaże ( nie ma idealnych sprzetów, w każdym mona się czegoś doczepic ), na razie w prztestowaniu blokuje mnie pogoda, ale już idzie odwilż:)
 15. Akurat mam VX3, deusa może przez chwilę brałem pod uwagę, ale nie spełniał kilku moich i tylko moich kryteriów wyboru, co do VX3 to w USA jest większym hitem niż V3i. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information