Skocz do zawartości

Deus Xp


adam793

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w przyszłości będę się zamierzał do kupna wykrywacza,problem oczywiście jest taki cena dość wielka ale chyba warta,Deus xp bo chodzi o ten sprzęt czy użytkownicy tego wykrywacza mogą coś o nim napisać?Jak zachowuje się w terenie,wady zalety.Myślałem jeszcze nad e-trac,ale po rozmowie z użytkownikiem deusa koleś jest zaskoczony jego wyczynami.Proszę o opinię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie spodziewaj się tutaj żadnych konkretnych odpowiedzi, wszelkie próby merytorycznej dyskusji będą torpedowane przez Brzęczyszczykiewicza i sprowadzi się to do jałowych przepychanek słownych.
Zamiast tego zarejestruj się na forum użytkowników XP: www.xp-ownersforum.com gdzie uzyskasz mnóstwo odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki tak zawsze jest ale to jest forum jedni gardzą inni chwalą wysłałem wiadomość na prv, żeby nie podkręcać tematu,a to jest moja sprawa co kupuję pytałem wcześniej w tematach jaki lepszy od explorera se niestety nikt nie odpowiedział. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego adam793 powiem ci tylko tyle ze mialem okazję pochodzić z osobą która posiada deusa xp.sprzęt jest niesamowićie czuły,cienkie sreberka kosił w miejscach gdzie ani mój rutus argo ani wykrywki x terra 50,70 nie miały już nic do powiedzenia...sprzęt napewno ciekawy dość lekki dobrze wyważony bez okablowania fajny gadżecik ale niestety jak dla mnie za drogi..pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja na forum użytkowników danej wykrywki nie jest dobrym pomysłem jeśli człowiek jeszcze nie wie czego chce.
Takie forum obarczone jest najczęściej mało krytycznym spojrzeniem na własny wykrywacz i brakiem kontrargumentów ze strony osób, którym taka wykrywka nie przypasiła i dlatego nie uczestniczą w dyskusjach na forum (bo po co jak się już nie ma danej wykrywki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu tak jest gdy nastaje nowy temat zaczynają się pomówienia dogadywania,to jest forum przejrzeć wszystkie tematy i wypowiedzi kolegów aż się włos jeży na głowie.Forum jest po to by uzyskać odpowiedż,dowiedzieć się czegoś,zaczerpnąć opinii innych doświadczonych,czyta się tylko jak ktoś szczuje drugiego ja tak widzę.Razem z kolegą z Explorerów se przechodzimy na deusy xp zobaczymy co to jest.Jak okaże się inny niż oczekuję kupie e-trac.Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam temat deus znów odżył to jako posiadacz togo owego sprzętu którego mam już drugi rok i dużo godzin spędzonych dodam swoją opinie jeśli miał bym kupować deus czy e tracka czy spectre v3i prawdopodobnie wybrał bym E tracka jako wykrywacz głównie na monet, ale jako uniwersalny i ultra lekki to zdecydowanie deus,a jak ktoś lubi kombinować z tysiącami ustawień to spectra v3i.Podstawą jest znajomość sprzętu czasami terra 70 kopnie głębiej jak wszystkie z tych w/w
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co miało wyjść czy wyszło ale mój wygląda jak ten który teraz jest nadal w sprzedaży wersja op 2,0 magnes trzymający panel+krótka smycz sonda wkręcana chyba 22cm średnicy a duża jakieś chyba 32-34 cm

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 4 khz nie wiem bo używam 7,12,18 khz moc na max czułość jak się da to też na max ostatnio chodziłem jakieś 6 godzin i bateria była tak myślę na 50-60% naładowana a celów w glebie było średnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstotliwość 4 kHz jest zalecana do szukania większych obiektów z użyciem ceki 34/28 cm; można także użyć 8 kHz.
Programy 5. G-MAXX i 6. RELIC używają częstotliwości 8 kHz, którą można również zmienić na 4, 12 i 18 kHz.
Niższe częstotliwości są głębsze na większe przedmioty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam793 zalezy czego oczekujesz. Jesli lekkiego super ergonomicznego sprzętu to rekonesansów, szukania na polach raczej mniej obleganych to pewnie deus. Jeśli szukasz głownie na przeszukanych to zdecydowanie ciężki explorer (wiekszy obszar omiatania, większy zasięg). Mam etraca, chodziłem troche z deusem, to zupełnie 2 różne wykrywacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus to bardzo przyjemny, lekki wykrywacz. Nie boi się deszczu ani błota. Pięknie umiejscawia fant bez używania pin pointa. Po zapoznaniu się dobrze z odgłosami można panel schować do kieszeni i używać wykrywacza bez niego......co zmniejsza jeszcze wagę. Wielość programów pozwala na dostosowanie go do własnych wymagań.
Używając Deusa nie znalazłem jeszcze żadnej jego wady.
Jeśli kogoś stać i lubi drobnicę to polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam adku tylko że były wykrywacz to minelab exporer se z cewką 11 super sprawa lecz chcę właśnie coś innego wypróbować 5000 tysi to niemało kasy więc pytam,e-rac fajny sprzęt mam go też na oku ale juz miałem 5 minelabów chcę zobaczyć co inne potrafią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem test zimowy. Wychodząc z domu sprawdziłem temperaturę -11 stopni.
Deus sprawował się poprawnie....był stabilny....ekran działał choć wolniej troszkę, ale wyświetlał. Efekty z dzisiejszego wypadu więcej jak zadowalające. Nie zauważyłem różnicy w głębokości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę bez przesady mogło się stać i to wiele,elektronika w takim mrozie ma prawo zaszwankować nawet przestać działać,nie musi być potrzebna woda,nawet samochody za milion złotych tak mają.Deus to nie kij lub jakaś tania zabawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczne urządzenie to nie samochód. Poza baterią i wyświetlaczem (jeśli LCD), praktycznie wszystkie obecnie produkowane standardowe elementy mają specyfikację od -40 do +80C. Dla elektroniki zagrożeniem jest zbyt wysoka a nie niska temperatura. Dużo prędzej jakiś plastik skruszeje i trzaśnie na mrozie, niż cokolwiek złego się z elektroniką stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie