Skocz do zawartości

Deus Xp


adam793

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden mądry człowiek napisał też
Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość."
To powiedział Twój ulubieniec w/g którego wskazówek prowadzisz dysputę na tym forum. Die eristische Dialektik jest Twoim Mein Kampf. Jako dobry jego uczeń starasz się per fas et nefas udowodnić to co Tobie wydaje się pewnikiem. Hmmmm , a ja jednak poczekam na trzecią fazę w Twoim wykonaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Każdy niemal działa według tego samego schematu. Czyli broni swojej prawdy" w oparciu o swoją wiedzę i/albo doświadczenie. Różne są tezy, wiedza i doświadczenie. Oraz różna sprawność posługiwania się nimi. Ale schemat ten sam. Więc nie wytykaj mi postępowania wedle schematu którym się również posługujesz.

Wszystko bez wyjątku można ośmieszyć. Na wszystko da się znaleźć stosowny cytat albo inną mądrość zapożyczoną. Też tak robię (bo czemu nie)? Nawet daje się ich używać na przekór intencji autora i też działają. Dopóki się ostatecznie nie udowodni, kto ma rację. Tyle że wtedy zawsze tak się dziwnie składa, że szczekacze znikają jak po wybuchu bomby wodorowej i niezmiernie mało jest takich, którzy się wykazują odwagą cywilną aby zostać do końca i honorowo zebrać cięgi. Bo tak to już jest, że kundle są groźne i zaczepne w zgrai, kiedy szczekaniem dodają sobie wzajemnie odwagi i nakręcają się. Ale niezmiernie rzadko w pojedynkę i na niepewnym gruncie.

Po jaką cholerę ja z Wami w ogóle gadam? Wszyscy bylibyśmy szczęśliwsi bez tego. O zaoszczędzonym czasie nie wspomnę. Nie, żebym sobie pierwszy raz to pytanie zadawał.
:)))
Chyba czas się wymeldować z tego forum. Znowu niektórzy będą mieli odwagę pisać. No, nie przesadzajmy - stawiać litery bardziej pasuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drogi kolego Brzęczyszczykiewicz, a fe. No tak do braci poszukiwaczy??? Hmmmm od kundli. Jestem zatroskany Twoją postawą. Myślałem...pasjonat....myślałem ...pozytywnie nakręcony człowiek z przerostem ego, a tu taaaakie szydło z worka wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie przypominanie ale kartki są potrzebne, uczestnicy, którzy tylko smrodzą i uważają wszystkich za debili, nie posiadający nic kompletnie do powiedzenia na temat i trzymający się tego forum jak Łukaszenka czy Bashar al-Assadwładzy, dawno powinni być usunięci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wolność słowa" ma się równać chaosowi, głupocie i bezkarnym wypisywaniu bzdur, to ja już wolę żeby nie ruszać żadnych dyktatorów, od Tity przez Hussajna po Baszara;-) Żyję wystarczająco długo na tym świecie żeby wiedzieć co się dzieje jak ich zaczyna brakować:))

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, mówisz, że niektórzy może znowu będą mieli odwagę pisać? Ja myślę, że niektórzy znowu zaczną pisać, bo nie będą musieli użerać się z tobą i próbować wytłumaczyć ci, że chociaż 2 pomnożone przez 2 to w teorii jest 4 jednakże praktyka pokazuje, że czasem bywa inaczej.

Serdecznie pozdrawiam największego oponenta w stosunku do największego dystrybutora najlepszych w tej cenie wykrywaczy metali:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolejne osobiste wycieczki nie wnoszące nic do tematu będą nagradzane bez ostrzeżenia,to dział sprzętu poszukiwawczego a nie pudelek...

Jeżeli dalej będą posty nie na temat wątek uznam za bezsensowny i nie rokujący niczego konstruktywnego w temacie, wynikiem tego będzie blokada i dołek...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora krank 09:49 07-02-2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atkualna cena xp jest bardzo satysfakcjonująca jak na PL zamykamy się w 5300, a reszta świata to chyba oszalała ak jak na Minelab w PL"

W zeszłym sezonie spotkałem się z właścicielem Xp, troche porozmawialiśmy o użytkowaniu i czułości Deusa, spoko koleś tak spenetrował teren że tylko pod sosenką ostał się pieniążek.

Nie spotkałem się z głębszymi dołkami niż 15cm ugór"

atakował też G2500 ale to inna historia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam-spokojne ruchy,nie odsylaj,jak pochodzisz zmienisz zdanie.Ace to płycizna.
Co do duzej cewki to zupelnie nieoplacalna inwestycja,mamy taką i podnosi zasieg na wieksze ale niewiele,na monetki małe to jest gorzej.A cena!Nie badalem jeszcze duzej cewki na statyku na maksymalny zasieg i tu chyba bedzie lepiej,bo teoretycznie musi byc lepiej
K. z k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dużej cewki to wielu użytkowników w kraju jak i zagranicą uważa, że uzyskuje znacząco lepsze rezultaty również na małe przedmioty. Znam kilka takich przypadków. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza w wielkiej Brytanii.
Sam nie używam dużej cewki ze wzgl. fizyczno-medycznych (dawny uraz ręki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to duza cewka pomaga na granicy zasiegu w identyfikacji. Nie raz jest sygnal ale ID nie odczytuje i w takich przypadkach pisza, druga sprawa to szybsze przeczesanie terenu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczyszczykiewicz, nie odpuszczaj draniu. Wierz mi, że są tacy, którzy się z Tobą w większości argumentów zgadzają.
Dajesz ciała ze swoją wykrywką, to fakt i tyle. Niestety stał głównym kontrargumentem na każdy argument wysunięty przez Ciebie. Ludzie mają dziwne zamiłowanie do ignorowania Twoich wypowiedzi bo gdzieś tam, daleko w ich pamięci, siedzi historia o nieskończonym wykrywaczu. I nie ważne czy mówisz, że wczoraj piłeś z putinem i jego kumplami z kosmosu albo że 2+2 to 4. Wszystko kończy się tak samo. G wiesz bo nie zrobiłeś swojej wykrywki i tyle.
Trzym się stary i nie odpuszczaj. Zaraz mi się dostanie, trudno, jakoś to przeżyję :)

I żeby nie było, to nie zawsze się z Tobą zgadzam. Mam do tego prawo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dxp, do pracy pod wodą musisz użyć przewód koncentryczny antenowy i zamocować przy cewce, wzdłuż wysięgnika w okolice pilota, końcówki powinny być bez izolacji 24 mm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu trzeba sobie jakoś radzić", rzekł stary baca sznurując but dżdżownicą. A miało być bez kabelka. Czy XP oferuje kabelek teleskopowo składany wraz ze sztycą, czy trzeba go zwijać na łokciu potem? ;)

Jacho, nie odpuszczam, nie obrażam się i nie dałem się pobić, tylko postanowiłem bardziej szanować swój cenny czas. Akurat zbliża mi się 1600 post na forum - idealny moment np... żeby dać sobie spokój.
Wystarczy że jestem i będę na th.., gdzie zawsze można pogadać, byle na poziomie (ortograficznym i intelektualnym), i uzyskać odpowiedzi na nieoczywiste pytania.
Ze sprzętem nie dałem ciała". Sprzęt istnieje i doczeka się sprzedaży. I raczej nie będzie to moje ostatnie zdanie w tym zakresie, na nieszczęście niektórych ;) Po prostu na obecną chwilę nie jest to podstawowy priorytet w mojej pracy zawodowej. Najpierw muszą być załatwiane sprawy ważniejsze i poważniejsze.
Czyli, jak to mówią, karawana jedzie dalej, na przekór piaskom pustyni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panie Brzęczyszczykiewicz nie będę komentował już pana wypowiedzi w sprawie deusa i innych wykrywaczy.Mam prośbę jak ruszy pana wykrywacz w sprzedaży proszę dać znać chcę kupić ten wykrywacz i sprawdzić na co stać ten wykrywacz.Także proszę o kontakt pozdrawiam.Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie