Jump to content

Vincent_Vega_69

Forum members
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już wkrótce takie fajne zdjęcia do mnie dotrą. Wszystko oczywiście Mszczonów chociaż podpisy wskazują na inne różne miejsca. Pierwsza fotka to ulica Rawska w Mszczonowie z pod ratusza a trzy kolejne to Nowy Rynek z tyłu ratusza miejskiego.
 2. Oczywiście - widok w stronę zachodnią Placu Piłsudskiego z ulicy Rawskiej.
 3. Tej foty jeszcze nie było. Teraz pięknie widoczny numer boczny 145. Pamiętam jak z 10 lat temu dociekaliśmy na forum o ten numer. Ech... To były czasy :)
 4. Leszek, wielkie dzięki, że chce Ci się wrzucać zdjęcia do tego wątku. Nikt nie jest alfą i omego by wiedzieć wszystko i to, że tym razem fota podpisana Mszczonów nią nie jest nic nie zmienia. Po to jest forum by takie sprawy wyjaśniać dzięki czemu wszyscy wiemy coraz więcej.
 5. Leszek, kontaktowałem się z tym sprzedawcą. Twierdzi, że zdjęcie opisane jest jako Mszczonów. Moim zdaniem to nie jest Mszczonów.
 6. Powyższe zdjęcie przedstawia dzisiaj dokładnie taki widok.
 7. Nowy Rynek. Po lewej stronie stacja benzynowa". Budynki od lewej to budynki stojące na tyłach ratusza. Budynek w centrum fotografii stoi obok ratusza. Żaden z nich nie zachował się do dnia dzisiejszego. W tym miejscu jest obecnie nowy ratusz.
 8. Bardzo ciekawe zdjęcie lotnicze zrobione jeszcze przed Bitwą Mszczonowską. Niestety, cena zaporowa lub dla bogaczy bo włączył bym do swojej kolekcji.
 9. Mateusz - małe sprostowanie - ciągnik przy ulicy Zarzecznej.
 10. Leszek01 - może niekoniecznie nowe ujęcie:) W każdym razie pokazujące co się wydarzyło tej wrześniowej nocy. dzięki.
 11. Po raz pierwszy w tym temacie (w żadnej części nie było jeszcze) to miejsce. Jest to skrzyżowanie ulicy Warszawskiej i Tarczyńskiej. W tle kapliczka z 1901 roku (jest do dzisiaj). Obecnie w tym miejscu jest rondo.
×
×
 • Create New...

Important Information