Jump to content

Vincent_Vega_69

Forum members
 • Content Count

  399
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

323 profile views
 1. Z tych zdjęć tylko pierwsze przedstawia Mszczonów (już jest u mnie w kolekcji).Widoczny jest na nim fragment Nowego Rynku. Dzisiaj ten fragment wygląda tak jak na poniższym zdjęciu. Ostatnie może być z każdego zakątka Polski - także z Mszczonowa - ja nie kojarzę tego miejsca.
 2. Ulica Rawska w stronę północną. Sanitarka stoi tuż przed mostkiem na rzeczce.
 3. Ulica Rawska. W tle widoczny drewniany dom przy ulicy Zarzecznej (stoi do teraz). Poniżej to samo miejsce współcześnie.
 4. Kolejne dwie fotografie Mszczonowa wypatrzone przez sokole oczy kolegi Bodzia. Pierwsza to ul. Grójecka przy wylocie w ulicę Rawską.Poniżej zdjęcie pokazujące stan dzisiejszy.
 5. Czy aby na pewno to ten sam czołg? Czy możliwe jest, że różne maszyny miały ten sam numer boczny? Czołg z Mszczonowa ma 3 kółka podtrzymujące gąsiennice zaś ten z przeprawy przez Bzurę 4...
 6. Ciekawa fotka . Czołg z numerem 145 przeprawia się przez Bzurę w Sochaczewie. To czołg, który w Mszczonowie został rozbity przez 31 Pułk Strzelców Kaniowskich płk. Wnuka. Długo szukałem fotki, na której ten czołg będzie nie zniszczony i w innym miejscu niż Mszczonów i wreszcie udało się;)
 7. Ulica rawska, skrzyżowanie z ul. Grójecką. Foto zrobione w stronę północną.
 8. Już wkrótce takie fajne zdjęcia do mnie dotrą. Wszystko oczywiście Mszczonów chociaż podpisy wskazują na inne różne miejsca. Pierwsza fotka to ulica Rawska w Mszczonowie z pod ratusza a trzy kolejne to Nowy Rynek z tyłu ratusza miejskiego.
 9. Oczywiście - widok w stronę zachodnią Placu Piłsudskiego z ulicy Rawskiej.
×
×
 • Create New...

Important Information