Skocz do zawartości

Deus Xp


adam793

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie ! Co,do postu Kol.Idel., to pomijam całkowitym milczeniem-typowe nabijanie postów plus brak zrozumienia tekstu pisanego,czy prostej przenośni lub zwykła złośliwość ludzka...Co do postu Kol.Vincent Vega 69,oczywiście moje słowa na temat wzlotów i upadków były czystą przenośnią,a ja miałem jedynie na myśli podkreślenie tego,że każdy sprzęt ma swoje wady i zalety...raz jest gorzej,a raz lepiej i nic ponadto więc kompletnie nie rozumiem tych dziwnych interpretacji.Co do sprzętu i wyników...Tu również raczej nie zostałem zrozumiany dobrze...Reasumując życzę sprzętu i wyników podobnych do moich !

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam

Może mi ktoś podać jakie są wagi cewek w deusie
9 11" i 13x11, lub ile waży stelaż w całości

Kiedyś na pożyczonym od kolegi deusie sprawdzałem ile waży jednak nie miałem nigdy w reku cewki 13x11 a interesuje mnie różnica w wadze

W notatniku zanotowałem że:
cewka 9" + stelaż to 895g +panel 95g= 990g
cewka 11 + stelaż + to 944g +panel 95g =1039g

teraz właśnie przydało by się znać wagę cewki 13x11"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Pytanie oderwane od tematu. Opisów multum, a brak mi skonkretyzowanej informacji. Czy mając wersje LITE bez panela z samymi słuchawkami mogę podpiąć elektronikę do sztycy i tak pracować ? Druga sprawa czy jest w niej zewnętrzny głosnik, abym nie musial chodzić w słuchawkach ? Z góry dziękuje za info. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie