Jump to content

samgnus

Forum members
 • Content Count

  668
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To kupa nie zdjęcie...Mam lepsze .
 2. Z tego,co ja wiem znacznie wzrosło zainteresowanie noktowizorami i dyskretymi latarkami....
 3. Witam! Osobiście również polecam coś z Minelaba w tej cenie...Bez względu na wybór sprzęt będzie ergonomiczny,niezawodny,łatwy w obsłudze i skuteczny ! Pozdrawiam !
 4. Powszechnie wiadomo, gdzie Minelab ma fabryki...A ,że nie jest chiński to oczywiste bez względu na wszystko...
 5. OOOOOOOOOOOOO...Właśnie przeczytałem post gościa o nicku Brzęczycoś...no tak teraz wszystko rozumiem...Jak pisze taki ekspert,to wiadomo o co chodzi z wyważeniem...Powiem jedno...Ludzie nie słuchajcie Go...Nie znam gościa,ale kiedyś wypisywał cuda na Tym forum o E tracu,a po jakimś czasie chciał kupić mojego drugiego E traca na Alledrogo za bezcen pisząc,że może go mieć jeszcze taniej z USA...Moje były z USA...To zwykły nie powiem,kto....Pozdrawiam!!!
 6. Przepraszam,że tak póżno odpowiadam,ale życie tak mi się ułożyło ostatnimi laty,że raczej jestem na innych stronach internetu,a nawet jak jestem Tutaj, to nie zawsze chce mi się odpowiadać...Nie będę dyskutował o niuansach wyważenia Deusa,które mi osobiście bardzo odpowiada i przypuszczam,że jest jedną z większych zagadek...przynajmniej dla Ciebie.Przeciwwagą dla cewki jest oczywiście ręka ,czy ramię użytkownika w tym sprzęcie,ale mniejsza z tym...Największym problemem Deusa jest niestety jego cena,co sprawia wg.mnie,że budzi tyle emocji..Wszyscy ten sprzęt pożądają,a po użyciu go nienawidzą lub kochają...Życie...Pozdrawiam !
 7. Mamy lepszego pilota/kobietę w naszej historii... http://pl.wikipedia.org/wiki/Jadwiga_Pi%C5%82sudska
 8. Taka rocznica i zero odzewu...praktycznie martwy post...Bez komentarza !
 9. Brawo vipiusz !!! A ten piewca demokratycznej struktury władzy na wzór zachodni o nicku na B niech nam przypomni,jak np.wygląda zagadnienie poszukiwań z użyciem metaldetektora w Niemczech...Ten Kraj to obecny lider europejskiej demokracji, więc chętnie poczytam...
 10. Kol.karolsawiak chyba nie miał nigdy w ręce Deusa...Jestem tego nawet pewien....Deus jest doskonale wyważony,a przy tym lekki.Pozdrawiam !
 11. No dobra...X Terra 705 spełnia wg.mnie idealnie wymienione kryteria łącznie z ceną...Pozdrawiam !
 12. A cóż to za przedziwne zestawienie sprzętów do wymienionych zastosowań i za tę kwotę.....
 13. W zestawie jest jeszcze akumulator-bateria,której nie ma na zdjęciu...
×
×
 • Create New...

Important Information