Jump to content

samgnus

Forum members
 • Content Count

  668
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by samgnus

 1. To kupa nie zdjęcie...Mam lepsze .
 2. Z tego,co ja wiem znacznie wzrosło zainteresowanie noktowizorami i dyskretymi latarkami....
 3. Witam! Osobiście również polecam coś z Minelaba w tej cenie...Bez względu na wybór sprzęt będzie ergonomiczny,niezawodny,łatwy w obsłudze i skuteczny ! Pozdrawiam !
 4. Powszechnie wiadomo, gdzie Minelab ma fabryki...A ,że nie jest chiński to oczywiste bez względu na wszystko...
 5. OOOOOOOOOOOOO...Właśnie przeczytałem post gościa o nicku Brzęczycoś...no tak teraz wszystko rozumiem...Jak pisze taki ekspert,to wiadomo o co chodzi z wyważeniem...Powiem jedno...Ludzie nie słuchajcie Go...Nie znam gościa,ale kiedyś wypisywał cuda na Tym forum o E tracu,a po jakimś czasie chciał kupić mojego drugiego E traca na Alledrogo za bezcen pisząc,że może go mieć jeszcze taniej z USA...Moje były z USA...To zwykły nie powiem,kto....Pozdrawiam!!!
 6. Przepraszam,że tak póżno odpowiadam,ale życie tak mi się ułożyło ostatnimi laty,że raczej jestem na innych stronach internetu,a nawet jak jestem Tutaj, to nie zawsze chce mi się odpowiadać...Nie będę dyskutował o niuansach wyważenia Deusa,które mi osobiście bardzo odpowiada i przypuszczam,że jest jedną z większych zagadek...przynajmniej dla Ciebie.Przeciwwagą dla cewki jest oczywiście ręka ,czy ramię użytkownika w tym sprzęcie,ale mniejsza z tym...Największym problemem Deusa jest niestety jego cena,co sprawia wg.mnie,że budzi tyle emocji..Wszyscy ten sprzęt pożądają,a po użyciu go nienawidzą lub kochają...Życie...Pozdrawiam !
 7. Mamy lepszego pilota/kobietę w naszej historii... http://pl.wikipedia.org/wiki/Jadwiga_Pi%C5%82sudska
 8. Brawo vipiusz !!! A ten piewca demokratycznej struktury władzy na wzór zachodni o nicku na B niech nam przypomni,jak np.wygląda zagadnienie poszukiwań z użyciem metaldetektora w Niemczech...Ten Kraj to obecny lider europejskiej demokracji, więc chętnie poczytam...
 9. Kol.karolsawiak chyba nie miał nigdy w ręce Deusa...Jestem tego nawet pewien....Deus jest doskonale wyważony,a przy tym lekki.Pozdrawiam !
 10. W zestawie jest jeszcze akumulator-bateria,której nie ma na zdjęciu...
 11. Witam ponownie ! Co,do postu Kol.Idel., to pomijam całkowitym milczeniem-typowe nabijanie postów plus brak zrozumienia tekstu pisanego,czy prostej przenośni lub zwykła złośliwość ludzka...Co do postu Kol.Vincent Vega 69,oczywiście moje słowa na temat wzlotów i upadków były czystą przenośnią,a ja miałem jedynie na myśli podkreślenie tego,że każdy sprzęt ma swoje wady i zalety...raz jest gorzej,a raz lepiej i nic ponadto więc kompletnie nie rozumiem tych dziwnych interpretacji.Co do sprzętu i wyników...Tu również raczej nie zostałem zrozumiany dobrze...Reasumując życzę sprzętu i wyników podobnych do moich ! Pozdrawiam!
 12. Witam Wszystkich ! Dawno Tu nie zaglądałem, ale widzę,że niewiele się zmieniło, tzn.jak jest dwóch Polaków, to stworzą przynajmniej trzy partie polityczne... Osobiście nie chcę się mieszać do sporów na temat Deusa, czy innych sprzętów , bo uczony doświadczeniem wiem,że to do niczego dobrego nie prowadzi... Tematem jest Deus Xp ,więc opiszę tylko własne subiektywne odczucia w krótkich słowach.... Mam trzy wykrywki,tj. X-Terrę 70,E-Traca i Deusa w pełnej najnowszej opcji. Wszystkie te wykrywacze lubię, każdy z nich, jak powszechnie wiadomo ma swoje zalety i wady, z każdym z nich miałem wzloty i upadki,żadnego nigdy nie sprzedam, ale na koniec muszę dodać jedno... W mojej subiektywnej opinii Deus dla mnie jest najlepszy...oczywiście jest najdroższy i przypuszczalnie jego cena powoduje tak wielkie emocje z nim związane...Jeśli chodzi o skuteczność i zadowolenie użytkowników proponuję nie marnować czasu tutaj, tylko popatrzeć na Zachodnie fora poszukiwawcze... Pozdrawiam !
 13. Bez komentarza...Z zasady nie znęcam się nad słabszymi Braćmi... Pozdrawiam Serdecznie !
 14. P.S. I tak chociaż troszeczkę odczarowujemy niektórych najlepszych pilotów :) A swoją drogą słyszałem (nigdy nie poznałem )Sw.P.Piotr Banachowicz był bardzo dobrym pilotem. Pozdrawiam!
 15. Kolego sonicsquad...Co Ty wypisujesz za brednie ?! cyt.Dowódca wojsk lotniczych, 43-letni gen. Jacek Bartoszcze, pierwszy polski lotnik przygotowany do pilotowania F-16 i hornetów, pięć dni po nominacji generalskiej zginął przed dwoma laty wraz ze swym przyjacielem, belgijskim biznesmenem, Charlesem Peeraerem, kierując samolotem RV-6. Gen. Bartoszcze był wprawdzie naszym najlepszym pilotem wojskowym ..." Po pierwsze,ten człowiek zginął w roku 2005,więc jakie dwa lata temu ?! http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Bartoszcze Po drugie,skąd informacje,że był ,cyt. aszym najlepszym pilotem wojskowym" ?! Po trzecie,jaki Dowódca wojsk lotniczych....To był zastępca szefa szkolenia Sił Powietrznych. Proponuję Koledze więcej poczytać zanim się popisze bzdury,a z innej beczki,co Kolega wie o lotnictwie ?! Wg.Kolegi najlepsi piloci,to ci co giną,lub Ci,co są generałami ?! A może ci,co pierwsi się szkolą na F-16,a potem giną ?! A może Ci,co mają plecy i brak umiejętności ?! Z tego,co ja wiem najlepsi piloci nadal latają w swoich jednostkach ! Pozdrawiam!
 16. Feeder odbierz PW...chyba mam coś,o co pytałeś ...
 17. Kol.herer1 ma rację...ale tylko częściową...co do tego,że gdyby to było coś poważnego i byłby nakaz,to czynność by przeprowadzono w obecności zastanego domownika pełna zgoda.Ale należy również pamiętać,że Policja ma prawo dokonać przeszukania nawet bez nakazu przeszukania w określonych sytuacjach na tzw.legitymację,co i tak wymaga póżniejszego zatwierdzenia przez prokuratora.Więc nie jest prawdą,że bez tzw.nakazu Policja nic nie może.Co do mięska na kompie,to sprawa bardzo prosta i widac funkcjonariusze nie mieli większego pojęcia...u nas po prostu nikt nie reprezentuje tzw.praw autorskich do takich produkcji,a w przypadku Ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych do ścigania wymagany jest wniosek pokrzywdzonego...więc umorzenie wobec braku stosownego wniosku o ściganie od pokrzywdzonego...:)) Pozdrawiam!
 18. Osobiście nie widzę potrzeby korzystania z GPS podczas kopania...Mam dwa urządzenia,tj.palmtopa z wbudowanym GPS oraz tzw.chodzony".Początkowo bawiłem się z Ozzim itd.,ale doszedłem do wniosku,że to strata czasu i w terenie radziłem sobie doskonale bez tego...przecież przed wyjazdem w dany teren zawsze był internet,mapy itd. Wg.mnie GPS to wspaniała sprawa( a szczególnie AutoMapa) i bardzo często z niego korzystam...ale jadąc samochodem do i od...potem wystarcza wykrywka i oczy...Pozdrawiam!
 19. Kol.zeton nadal nie napisał,jak zamierza upamiętnić To miejsce...wycieczki" pomijam i dziękuję przy okazji Koledze 315-PK za zwrócenie uwagi na ten niuans.Pozdrawiam!
 20. Nie wiem,jak w necie,ale jest wiele książek traktujących o eskadrze krakowskiej,a w tym o lotnisku Balice...Proponuję nie ograniczać się tylko do sieci...odszukanie miejsca upadku może być dziś trudne(nie wiem,jak zmieniła się tam obecnie infrastruktura)...A jak Kol.ma zamiar uwiecznić miejsce upadku przy zalożeniu,że je odnajdzie ?!
 21. Fischera nie mam,nie miałem i pewnie juz nie będę miał ,ale podziwiam za zapał kopania w mrozie...
×
×
 • Create New...

Important Information