Jump to content

Thomson.

Forum members
 • Posts

  1993
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Thomson.

 1. Witam. Od dłuższego czasu nurtuje mnie jedno pytanie. Otóż jak wygląda sprawa przedziałów w okrętach podwodnych spoczywających na dnie mórz i oceanów. Czy istnieje realna szansa, że mogą wystąpić wraki, w których wszystkie przedziały nie uległy zalaniu i do dnia dzisiejszego pojedyncze przedziały itp. pozostają bez dostępu wody tzw. są suche ? Czy pomimo upływu ponad 70 lat taka sytuacja może mieć miejsce ? Pytanie jak najbardziej poważne. Jeżeli pomyliłem działy, bardzo proszę o przeniesienie. Liczę na wszelkie wyjaśnienia zwłaszcza te z natury technicznej. Pozdrawiam
 2. Jakieś nowe informacje odnośnie renowacji ?
 3. Pytanie oderwane od tematu. Opisów multum, a brak mi skonkretyzowanej informacji. Czy mając wersje LITE bez panela z samymi słuchawkami mogę podpiąć elektronikę do sztycy i tak pracować ? Druga sprawa czy jest w niej zewnętrzny głosnik, abym nie musial chodzić w słuchawkach ? Z góry dziękuje za info. Pozdrawiam.
 4. Witam. Czy jest jeszcze mozliwość zakupu sprzętu od producenta? Może ktoś kupował ostatnio ? Jaki termin realizacji? Pozdrawiam
 5. Z tym się zgodzę. Ziemianki transzeje były na samym wstępie penetrowane i rozbierane na pozyskanie drewna przez miejscową ludność. Dodatkowo gdy zaczęto gospodarować lasy, zanim zaczęto jakiekolwiek prace w teren wchodziły jednostki saperów, aby uprzątnąć ten cały bajzel.
 6. I co tam w temacie słychać? Może ktoś ma jakieś nowe info.
 7. Jak to wyraził się kiedyś bagnetss uratowały komuś życie" ;)
 8. Konrad nie przejmuj się bo po Stugu też ślad zaginie,albo już to się stało :)
 9. Debile z mobu chyba zrozumieli, że lepiej całkiem pozbyć się zabytku, aby nie wywoływał większych problemów i napływających fal krytyki. Pocięte puzle rozejdą się teraz do znajomków, aby było czym przyozdobić garażowe kolekcje.
 10. Tymi drzwiami należało by się zająć. Wkrótce mogą dotrzeć tam złomiarze jak już tego nie zrobili. Najlepiej było by je z tamtąd zabrać i zdepozytowac np. w muzeum regionalnym.
 11. I'm hot Tonight ;p http://www.youtube.com/watch?v=okWvHFqajfw
×
×
 • Create New...

Important Information