Skocz do zawartości

Deus Xp


adam793

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Grzes jest OK tylko czepia sie wszystkiego a nie spojrzy na swoje dzieło krytycznym okiem. Kosztowac narazie chyba nie ma co i raczej nie bedzie miało (przynajmniej wygladowo narazie) bo jak ta kopia XLT bedzie skonczona to juz pewnie beda PI z dyskryminacja żelaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, Denar. Już poczułeś bryzę swobody? Znowu zabraknie punktu oporu? Będzie można szaleć i prać mózgi? Tylko nie przesadzaj, nie wywołuj bez potrzeby. Ciesz się chwilą ;) I skup się na sprzedaży w tej wyjątkowo korzystnej dla Ciebie sytuacji, bo nic nie trwa w nieskończoność.

1600. Na razie chłopaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego Brzęczyszczykiewicz
No to może prześlesz jedną sztukę na testy. Wtedy zobaczymy czy gratulować czy pośmiać się trochę.
Kolega Pacian wspominał coś o fotkach....czy mógłby ktoś wbić link do tych fotek.....jestem okropnie ciekawy jak wygląda ta z najwyższej pułki myśl techniczna w zderzeniu z Deusem marnym i za drogim"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://magnitec.pl/pl/index.html na dole masz galeria.
Grzesiu ale o co sie obrazasz na TH jakos potrafisz sie wypowiadac bez tej utki uszypliwosci" i krytykowania wszystkiego poza Whitesem. Nie wiem ale swiat idzie do przodu cos musza wymyslac nowego by zachecic do kupowania.Ja jednak mam swoje zdanie i twierdze ze gdyby Denar nie byl dystrybutorem Deusa twoja ocena byla by calkiem inna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacian, ja akurat nie mam z tym nieszczęściem nic wspólnego, ani nie chcę mieć. Za to chętnie podyskutuję o Deusie, tym bardziej, że podobno nastała wolność w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie...właśnie oglądałem wykrywacz kolegi Brzęczyszczykiewicza http://magnitec.pl/pl/html/galeria.html
Jestem pod wrażeniem". Cud" techniki i zmysłu technicznego Adama Słodowego czyli mówiąc krótko w wielkim jaju małe żółtko. Wizualnie konstrukcja przypomina mi przełom wspaniałych lat 70/80 zeszłego wieku. Brakuje mu jeszcze lampy
PCL805 i byłby kultowym wykrywaczem, który może kupić ktoś bardzo odchylony od pionu. Myślałem w swej naiwności, że nie może być nic bardziej ohydnego od niektórych konstrukcji MD....a jednak myliłem się. Jeśli jego osiągi są wprost proporcjonalne do wyglądu to spodziewam się, że nie zareaguje na położoną monetę na cewce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykrywka poprawnie zareaguje na papierowej grubości sreberko o średnicy groszówki na 10cm głębokości to dla mnie może przypominać połączenie cepa z widłami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sadze ze jak Grzes popracuje nad wygladem ma szanse zaistniec ale sam postawil sobie wysoko poprzeczke swoimi wpisami na forum o innych konstrukcjach.
Co do Deusa to mam pytanko czy jest jakis pokrowiec na wyswietlacz ale taki bym mogl go nosic przypietego do mocowania w wykrywaczau.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Wygląd chyba raczej nie ma większego znaczenia jeżeli ergonomia i cena będą niskie a skteczność rewelacyjna....Ale tak z marketingowego punku widzenia sobie myslę, że ten wykrywacz będzie musiał być na prawdę bardzo dobry aby odnieść sukces na rynku, bo Pan B. robi wszystko aby go zohydzić. Chyba także nie bardzo rozumie zasady tworzenia łańcucha dystrybucji, zasad polityki cenowej i marżowej i wydaje mu się że sam zrobi wszystko, od projektu po marketing, dystrybucje i serwis. Do pewnej skali jest to wykonalne, ale będąc pewnym, że ma zamiar wprowadzić na rynek dobry produkt, powienien zacząć tworzyć wokół niego pozytywną atmosferę, a nie budować apięcie" kosztem produktów konkurencji, które bezlitośnie chłoszcze :-) Osobiście życzę mu aby wyprodukował sprzęt co najmniej tak dobry jak Deus i w cenie o połowę niższej zaoferował go na rynku. Wówczas wielu z nas wybaczy mu notoryczne zarozumialstwo, a ja bedę pierwszym który go kupi, bo przecież będę zasypiał i budził się z wykrywaczem a nie jego konstruktorem :-) Aby do wiosny !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak zwykle deus budzi wiele emocji ale nie warto jak ktoś ma tyle kasy wydać na taką wunderwaffe jaką jest ten deus
to moim zdaniem lepiej jest zainwestować deko więcej i nabyć spectra v3i a po roku morze po dwóch sam sobie odpowie czy ten deus jest naprawę tak dobry jak niektórzy na tym forum się o nim wypowiadają

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymi ja nie twierdze ze Deus jest najlepszy bo moze i sa lepsze ale musisz sobie zadac pytanie czy z takiej V3i bedziesz w stanie przebrnac przez te wszystkie opcje aby sprzet wymiatał bo Deus jest wmiare prostym sprzetem.
Ja go kupiłem ze wzgledu na gabaryty a pod tym wzgledem jest nr.1 i wielu ludzi zwraca na to uwage.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacian miałem taki sam problem kupiłem v3i i ręce mi opadły wykrywacz nie do opanowania milion ustawień itp ale opanowałem go w pewnym stopniu i powiem ci prawdę jak idziemy na wykopki to kumplowi daje mojego deus a sam śmigam
z v3i i nie mam problem z gabarytami wagą, nie kopie deusem boratynek z 30-35cm jak tam ktoś pisał ale jak kopie to wiem
prawie w 100% co kopię i wiem że jak wykopie to zabieram a jak braknie zasilania to zakładam 8 baterii i jazda a nie czekam godzinami kiedy deus wyssa soki z ładowarki awaryjnej
lub z zapalniczki samochodowej, gabaryty to nie wszystko

Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi jeszcze pradu nie braklo :)
Kolega teraz kupuje VX3 to potestuje sprawdze jak jest z ta identyfikacja ale nie sadze bys nie kopal polmosow bo to jest prawie nie realne co piszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat dotyczy XP Deus a nie nieistniejących wykrywaczy, chorej osobowości ani reklamy VX3. Tak gwoli przypomnienia.
Stan naładowania akumulatorów Deusa jest stale monitorowany i nikomu kto wcześniej to sprawdzi prądu nie zabraknie. Ewentualne doładowanie to kwestia kilkudziesięciu minut np. podczas posiłku a nie godzin. To pełne naładowanie trwa ok. 2 godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k-szela, gdzie Ty tutaj widzisz porównywanie? Aby porównywać trzeba mieć i dobrze znać porównywane wykrywacze a nie pisać o swoich urojonych lękach czy potępiać w czambuł coś co jest nieznane (nieznane, bo boimy się nowości, bo jest drogie" czy niepozorne i nie waży 2 kg).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie