Jump to content

sza.man

Forum members
 • Content Count

  959
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Jasne, pradziadek zakopał słoik pełen złota i zapomniał gdzie. A że zapomniał, to już nie szukał, bo po co, pewnie ktoś inny znalazł, więc co się będzie męczyć. Nie żebym się nabijał z Autora wątku, ale szkoda żeby kasę z komunii zmarnował na wykrywacz, który do niczego mu się nie przyda.
 2. Gdyby Twój pradziadek miał złote zegarki, to Ty nie pisałbyś 'we wojnę'. Bez urazy. Rodzinne bajki.
 3. Problem w tym, że kolega bardzo chce, żeby pilotka była bardzo stara i wojskowa i usilnie próbuje dopasować rzeczywistość pod to swoje chcenie. Suche fakty są takie, że pilotki, takie jak ta były używane do lat 70-tych, kiedy to ostatecznie zakończyły swoją karierę jako gadżet mody młodzieżowej. Popytaj dzisiejszych 60-latków w wielu Ci powie 'miałem podobną'. Wcześniej były używane niemal masowo przez motocyklistów, zdaje się kaski jeszcze w latach 50-tych nie były obowiązkowe - a więc praktycznie ich nie stosowano. W międzywojniu takie pilotki były elementem mody automobilowej itd. itp. Wszystkie pilotki były do siebie podobne i na tą chwilę zwykły rachunek prawdopodobieństwa każe sądzić, że to wyrób cywilny, rzemieślniczy i pochodzący z końca mody na takie czapki. Stuletnia skóra wygląda inaczej.
 4. 90 cm. Magia liczb. Wykop sobie cokolwiek z głębokości 90 cm i wtedy wróć do tego wątku.
 5. ''moja OBIEKTYWNA opinia'' *** weź człowieku pokazuj przed opublikowaniem te swoje wpisy i wypowiedzi komuś, żeby w porę wychwytywał takie smaczki. Masz ewidentną dysfunkcję wyrażania myśli.
 6. Normalnie sytuacja jak w przypadku filmu 'Kler'. Taktyk i Shelton niby próbują się bronić,niby udowadniać kto ma rację; a tak naprawdę każdym postem tylko podbijacie wątek i przedłużacie gównoburzę. Nas, zwykłych poszukiwaczy, te Wasze kłótnie w ogóle nie obchodzą. Ot, patrzy się na to jak na pijane laski pod dyskoteką, które szarpią się za kudły- żeby się ponabijać z przygłupów. Wiecie jakie jest ogólne przesłanie i wnioski? Takie: -z wykrywkami Taktyka jest coś nie tak. -filmy Majchrowicza są niewiarygodne. Obaj tracicie. Niezależnie co tu napiszecie, tylko karmicie wątek, który Wam jedynie szkodzi. Każdy wpis to strzał do własnej bramki. Gratuluję.
 7. Ja tam sobie chętnie oglądam Majchrowicza i jakoś nie odczuwam bólu odbytu gdy facet palnie jakąś bzdurę; przeciwnie- czuję się trochę 'lepszy' kiedy go na tym przyłapię. Tester wykrywaczy nie musi być alfą i omegą. Jest zwykłym użytkownikiem, który ani wie, ani chce wiedzieć co dana wykrywka ma w środku. I tak jest ok. Subiektywna opinia i tyle. Jakoś nie widzę dramatu. A Taktyk ma jakąś obsesyjną manię zrażania do siebie ludzi. Serio, Taktyku, to jest wręcz zabawne, że Twoje posty są intersujące wyłącznie z psychologicznego punktu widzenia, bo z technicznego wcale. I abstrahując od tego że Cię zwyczajnie nie lubię (jak każdy chyba), jak też od tego że wcale mnie nie obchodzą Twoje personalne małostkowe spory z kimkolwiek; to wypada przyznać, że nie słyszałem o żadnym Twoim wykrywaczu, który zaistniał by na rynku. I nie- to nie jest atak ani zarzut; ot po prostu stwierdzenie faktu: ogłaszasz premierę jakiegoś wykrywacza, a potem zupełna cisza. A szkoda, bo przynajmniej z wierzchu wyglądały one ciekawie.
 8. No, bo kiedyś to kasa się nie liczyła; dla idei robiono wykrywacze i rozdawano je na rogach ulic; rynek nie zdycha, wykrywacze schodzą jak świeże bułki, wystarczy zobaczyć statystyki allegro do Majchrowicza Taktyk ma osobiste wąty, za film o jego niedziałającym wykrywaczu, więc sorry.
 9. Chcesz się reklamować, krytykować konkurencję tudzież nieprzychylnych Ci recenzentów, rób to w mniej ordynarny sposób. Serio, to wręcz śmieszne jest.
 10. 10 lat od założenia wątku, a kolega jacmil, czyli forumowy kruk uparcie próbuje sprzedać to cudowne urządzenie:D https://allegro.pl/goldscan-wykrywacz-bursztynu-zlota-miedzi-srebra-i7438515708.html#thumb/2
 11. Może ktoś polecić w miarę solidne buty w konwencji militarnej bez elementów metalowych?
 12. A co nie tak z Niemczykiem?
 13. Czy któryś z Kolegów miał przyjemność zbywać monety za pośrednictwem w/w firmy? Jakieś wrażenia?
 14. ja w kwestii sugestii... Jeśli ma to być wykrywka do płytkiego 'pod wodą' to deteknixy questy od tysiaka startują. Na krótką metę deteknix jest wodoszczelny, jak będzie się zachowywał przy długotrwałym zanurzeniu- nie wiem. Myślę że każdy z tych niby-podwodnych wykrywaczy trzeba przed konkretnym nurkowaniem trochę przygotować i przynajmniej pociągnąć silikonem najbardziej wrażliwe miejsca.
×
×
 • Create New...

Important Information